Wow efekti – göz kamaştırıcı resimler için parıltılı toz


Bu gönderi bağlı kurum bağlantıları içerebilir. Onlar vasıtasıyla meydana getirilen satın alımlardan size hiçbir ek ücret ödemeden minik bir komisyon alabiliriz.

Resimlerinize belirli bir hava katmak istiyorsanız, boyaya ek olarak uygulayabileceğiniz sim tozu / sim tozu tavsiye edilen bir üründür. Bu yazıda bunun tam olarak iyi mi çalıştığını ve yüksek kaliteli parıltıyı nereden alabileceğinizi açıklayacağız.

Parıltı / sim tozu türleri

Tertipli Parıltılı Toz – Zanaat malzemeleri için yaygın olarak kullanılan parıltılı toz

Holografik Parıltılı Toz – 3D efekti ve kısmen değişik renk nüansları ile mühim seviyede daha yanardöner

Metalik Parıltılı Toz – Son aşama güzel metalik efekt

Satın alırken, sim tozunun toksik olmadığından güvenilir olmalısınız, bundan dolayı kozmetikte (tırnak / makyaj) kullanım için idealdir.

Ucuz sim tozu nereden alabilirim?

İlk denemeler için değişik renkler içeren ve ilk denemeler için kafi olan simli pudra seti öneriyoruz. Bununla beraber, bireysel renkleri ve birazcık daha büyük miktarlarda holografik parıltı şeklinde hususi parıltı türleri arıyorsanız, Aliexpress’deki bu mağazaya bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Burada ışıltılı kalbin arzuladığı her şeyi son aşama uygun bir fiyata ve nakliye harcaması olmadan bulacaksınız.

Parıltı tozunu resimlerime iyi mi uygularım?

Resimlere bling bling vurgularınızı uygulamanın iki yolu vardır:

serpmek:

Parmaklarınızın arasına bir miktar sim tozu alın ve hafifçe ovma hareketi ile dökülen durgun sıvının belirli bölgelerine uygulayın. Belirli renkler için belirli vurgular ayarlayın.

Sıvı ile uygulama:

Parıltı tozunuzu ilkin bir sıvıya bağlayıp arkasından dökümünüze uygularsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Bunun için sim tozunuzla karıştırdığınız akrilik bağlayıcıya ihtiyacınız var. Sonrasında istenilen kıvamlaşana kadar birazcık su ilave edin.

Boyayı fotoğraf zeminine uyguladıktan sonrasında akışkan kütleyi resmin üstüne dökebilirsiniz. Coşku verici efektler, boyama zemininin müteakip eğilmesinden / kaydırılmasından doğar. Renk, ışıltılı akrilik bağlayıcı ile karışmaz ve saydam kurur.

Değişik türde parıltı tozu, değişik renkler, kombinasyonlar ile deneyler yapın ve döküm resimlerinize bir bling bling vay efekti ilave edin.Source link

Bunları da sevebilirsiniz