Wow efekti – göz kamaştırıcı resimler için parıltılı toz


Bu gönderi bağlı kurum linkleri içerebilir. Onlar vesilesiyle meydana getirilen satın alımlardan size hiç bir ek ücret ödemeden ufak bir komisyon alabiliriz.

Resimlerinize muayyen bir hava katmak istiyorsanız, boyaya ayrıca uygulayabileceğiniz sim tozu / sim tozu önerilen bir üründür. Bu yazıda bunun tam olarak iyi mi çalıştığını ve yüksek kaliteli parıltıyı nereden alabileceğinizi açıklayacağız.

Parıltı / sim tozu türleri

Tertipli Parıltılı Toz – Zanaat malzemeleri için yaygın olarak kullanılan parıltılı toz

Holografik Parıltılı Toz – 3D efekti ve kısmen değişik renk nüansları ile mühim seviyede daha yanardöner

Metalik Parıltılı Toz – Son aşama güzel metalik efekt

Satın alırken, sim tozunun toksik olmadığından güvenilir olmalısınız, bu yüzden kozmetikte (tırnak / makyaj) kullanım için idealdir.

Ucuz sim tozu nereden alabilirim?

İlk denemeler için değişik renkler içeren ve ilk denemeler için kafi olan simli pudra seti öneriyoruz. Bununla beraber, bireysel renkleri ve birazcık daha büyük miktarlarda holografik parıltı şeklinde hususi parıltı türleri arıyorsanız, Aliexpress’deki bu mağazaya bir göz atmanızı öneririz. Burada ışıltılı kalbin arzuladığı her şeyi son aşama müsait bir fiyata ve nakliye harcaması olmadan bulacaksınız.

Parıltı tozunu resimlerime iyi mi uygularım?

Resimlere bling bling vurgularınızı uygulamanın iki yolu vardır:

serpmek:

Parmaklarınızın arasına bir miktar sim tozu alın ve hafifçe ovma hareketi ile dökülen durgun sıvının muayyen bölgelerine uygulayın. Muayyen renkler için muayyen vurgular ayarlayın.

Sıvı ile tatbik:

Parıltı tozunuzu ilkin bir sıvıya bağlayıp arkasından dökümünüze uygularsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Bunun için sim tozunuzla karıştırdığınız akrilik bağlayıcıya ihtiyacınız var. Hemen sonra istenilen kıvamlaşana kadar birazcık su ekleyin.

Boyayı fotoğraf zeminine uyguladıktan sonrasında akışkan kütleyi resmin üstüne dökebilirsiniz. Coşku verici efektler, boyama zemininin müteakip eğilmesinden / kaydırılmasından doğar. Renk, ışıltılı akrilik bağlayıcı ile karışmaz ve saydam kurur.

Değişik türde parıltı tozu, değişik renkler, kombinasyonlar ile deneyler yapın ve döküm resimlerinize bir bling bling vay efekti ilave edin.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz