Vinil Yapıştırıcılı Akrilik Dökme Ağaç Halkası Dökün –


Tree Ring Pours yada Swirl Pours’u seviyoruz! Bu deneyde, Akrilik Dökülen Ağaç Halka Dökücüyü dökmek için mavi / yeşil / sarı renkleri kılavuz olarak kullandık. Dökme ortamı olarak, yeterince seyreltildiğinde bunun için fazlaca uygun olan bir vinil yapışkan kullandık.

kullanılmış araç-gereç

Ağaç Halkası Akrilik Dökme ile Dökme Adımları

akrilik strudel dökme

  • Her renk, Pouring Medium (burada vinil yapıştırıcı) ve su ile beraber ayrı ayrı karıştırılır. Kıvam birazcık daha sıvı seçilmelidir. Tree Ring Pours ile çoğu zaman istenmediğinden ve güzel halka görünümünü bozabileceğinden, renklerin hiçbirine silikon koymadık.
  • Bireysel renkler ondan sonra bir kapta üst üste dizilir. Bu örnekte açıktan koyuya doğru karıştırma yaptık. Arada, kontrast sağlamak için devamlı beyaz bir şey verdik.
  • İlk olarak tuvale uyguladığımız zemin rengi olarak mavimsi-mor bir renk seçtik. Bu rengin açık renk pigmentleri vardır, bundan dolayı silikonsuz bile yükselir ve hücre verir.
  • Katmanlı kabın içindekiler, istenen halkaları oluşturmak için fazlaca ufak, tertipli dairesel hareketler yaparak, durağan(durgun) bir akışla tuval üstüne dökülür.
  • Peşinden, “Ağaç Halkası” fotoğraf zemini üstüne dağılana ve halkalar belirli bir dinamiğe haiz olana kadar fotoğraf zeminini ileri geri eğdik.
  • Son olarak, bir Bunsen beki ile köşe alanlarındaki hücre vurgularını belirledik.

Tree Ring Pour için akrilik dökme talimatları

Bireysel emek harcama adımlarını ve resmin oluşturulmasını bir videoda belgeledik. İyi eğlenceler!

Daha çok akrilik döküm teknikleri öğrenmek istiyorsanız yazımızı tavsiye ederiz. Akışkan boyama teknikleri anlatıldı.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz