Tahıl rendesi nedir ve en iyi türü nedir? | Bit rendesi tanıtımı


Rende mi yoksa kir mi?

Eski zamanlarda tahıl makinesi olarak da adlandırılan bir planya, ahşabın kalınlığını yada tesviyesini değiştirebilmek için bir cihazdır. Bazı insanoğlu çapak rendesi almanın lüzumlu olmadığını düşünür, sadece hiçbir aygıt, hatta tank zımpara bile çapak rendesinin yerini alamaz ve ahşabın kalınlığını azaltmak için kullanılamaz. Ek olarak manuel rende incelik ve kir etkisine haiz değildir.

Kaba rende, biçilmiş ahşabı ve pürüzlü ahşabı alır ve parti boyutuna bakılırsa rendeler ve muntazam ve muntazam bir halde dağıtır. Tahıl rendesi, rendeleme esnasında ahşabı hareket ettirir ve operatörün kol kuvveti gerektirmez.

Tahıl rendesi, ahşabın pürüzlü yüzeyini düzeltmek ve düzeltmek, ahşabın kalınlığını istenen boyuta ve pürüzsüzlüğe indirmek ve ahşabın iki tarafını paralel hale getirmek için idealdir.

HMS860 bit rendeleme modeli

Ağaç işleme atölyelerinde en oldukça talep edilen kullanışlı cihazlardan biri, ahşabı düzleştirmek için kullanılan bir ağaç öğütücüdür. Tahıl rendesi olarak da adlandırılan bu aygıt, tane talaşlarının yüksekliğini ayarlama özelliğine haizdir. Bu makine ahşap tesviye işlemini otomatikman gerçekleştirir ve zanaatkar için düz ve muntazam kenarlı ahşap kesimler sağlar. Shepakh Company, sivrisinek kovucu üretimi ve tedarikinde önder firmalardan biridir ve sivrisinek kovucu rende, bu firmanın yüksek kaliteye ve birçok kabiliyete haiz ürünlerinden biridir. Bu makine 1500 Watt’lık bir motora haiz olup, ahşap profilleri yüksek duyarlılık ve ustalıkla 9000 rpm hızında ve 204 mm göz genişliğinde kesmektedir.


marka

Shepakh, imalat aletleri ve makineleri alanında 100’den fazla patente haiz, sektörde tanınmış markalardan biridir. Başlangıçta ziraat makineleri üretmek amacıyla sektöre giren bu şirket, hemen sonra sektörün en büyük liderlerinden biri haline geldi ve Avrupa’nın en süratli büyüyen şirketi unvanını kazanmıştır.

Şeyh’te iki mühim ve temel ilke, daima bağlı kalmaya çalmış olduğu kalite ve yenilikçiliktir. Bu iki ilkeye bağlılık, bu firmanın 2018’de Bavyera Ödülü’nü kazanmasına ve dünyanın en iyi 50 şirketinden biri olarak tanınmasına yol açtı.

HMS860 yaprak biti tozlayıcı incelemesi

77 x 45 x 48,3 santimetre ebatlarında ve 27 kilo ağırlığında olan HMS860 sümüklü böcek yakalayıcı, kolayca hareket ettirilebilen nispeten hafifçe bir cihazdır. Bu rendenin tabla ölçüsü 21 x 74 santimetre, rende tabla ölçüsü 22 x 27 santimetre’dir. Bu aygıt tamamen standart ve ergonomik olarak tasarlanmıştır ve değiştirilebilir üniversal karbon sürücü, cihazın uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı üstünde büyük bir etkiye haizdir. Bu cihazın plastik tabanları vibrasyona karşı dayanıklıdır ve cihazın hareket etmesini engelleyerek işin doğruluğunu ve kesinliğini artırmada büyük tesiri vardır.

rende

Çöp toplayıcının yüksekliğini ayarlayabilme özelliği

Makinenin yan tarafında bulunan cetvel iş parçasının yüksekliğini gösterir ve makinenin üst kısmında bulunan kol kullanılarak iş parçasının cinsine bakılırsa ayarlanabilir. Kesim yüksekliği ve miktarı ayarlandıktan sonrasında bu makine 90 derecelik açıda muntazam ve muntazam ahşap kesitler sağlar.

Berber dükkanı

Ağaç işleme makineleri oldukça fazla talaş üretir ve bu da makinenin ömrünün kısalmasının sebeplerinden biri olacaktır. Makinenin hasar görmesini önlemek için emme makinesine HMS860 burgulu rende takılabilir ve tıraş bölmesi rende tablasının altında bulunur. Bir toz tutucu kullanıldığında, talaşın yayılmasını önlemek için kap masanın altından çıkarılmalı ve üstüne kurulmalıdır.

Izgara kalınlığını ayarlayın

HMS860 pelet makinesi, 204mm’ye kadar mesh kalınlığını ayarlayabilen ve 2mm hassasiyetle peletleme yapabilen bir makinedir. 9000 dev/dk hıza ve 204 mm ağ genişliğine haiz olan bu makine, kullanıcıya otomatikman muntazam ve muntazam ahşap kesimleri sunar.

HMS860 toprak manna rendesi satın alın

Shabikh’in faaliyetleri bir tek kesici alet üretimi ile sınırı olan olmayıp bununla beraber ağaç işleri, bahçe işleri, inşaat ve yenileme aletleri alanında da etkinlik göstermektedir. Bu firmanın ürünlerinin en mühim özelliklerinden biri kalitesi, yüksek hassasiyeti, dayanıklılığı ve ergonomisidir. Shepakh ürünleri çağdaş teknolojilere haiz olup, ustalaşmış mühendislik ekibi ile yüksek kaliteli kesim makinelerini piyasaya sunmuştur.

Kuvvetli motora haiz kir rendesi, iş parçasının yüksekliğini ayarlama imkanı, talaş atma yüksekliği, talaş tankı ile donatılmış, hafifliği ve ufak boyutları şeklinde özellikleri sınıfındaki cihazlar içinde oldukça popülerdir. Sümüklü böcek yakalayıcı, ağaç işleme endüstrisindeki en uygun fiyatlı araçlardan biridir ve bu ürünün ağaç işleme atölyeleri için doğru bir seçim olduğu kolaylıkla söylenebilir. Sazokar’ın web sitesini ziyaret ederek arzu ettiğiniz ürünlere Sazokar’ın resmi garantisiyle kolayca haiz olabilirsiniz. Ek olarak, daha çok rehberliğe ihtiyacınız var ise, uzmanlarımızla iletişime geçebilir yada yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.Source bağlantı