Sprey Bronzluk Ne Kadar Süre gelir – Bilmeniz Ihtiyaç duyulan En Mühim 11 Şey


Bu gönderi bağlı kurum linkleri içerebilir. Onlar vesilesiyle meydana getirilen satın alımlardan size hiç bir ek ücret ödemeden minik bir komisyon alabiliriz.

Spreyle bronzlaşma ne kadar devam eder? Muntazam yapıldığında, bir sprey bronzluğu ortalama 10 gün sürebilir. Hem de, bronzluğun süresi büyük seviyede cilt tonu tipine bağlıdır. Bu, aleni tende bir ferdin ortalama 5 gün, orta cilt tonunun ortalama 7 ila 8 gün ve koyu ten tonunun 10 güne kadar bronz kalabileceği anlama gelir. Püskürterek bronzlaşmanın ne kadar kalıcı olduğuyla alakalı makalede, tatbik kılavuzumuzda sprey bronzluğunuzun iyi mi daha uzun zaman dayanacağını gösteriyoruz. Sprey bronzlaşma randevunuza gitmeden ilkin aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan birkaç şey var.

Bronzlaşma solüsyonu minimum 6 saat cildinizde kalmalıdır.

Sprey bronzlaşma randevunuzdan sonrasında, yıkamadan ilkin minimum 6 saat beklemelisiniz. Bu sefer cildinizin bronzlaşma solüsyonunu emmesini sağlayarak size güzel ve eşit bir ton verir. Sadece piyasadaki son olarak ürünlerle 6 saatten ilkin duş alabilirsiniz ve aynı mükemmel neticeleri alırsınız. Ziyaret ettiğiniz salon size bu mevzuda destek olabilmeli ve stoklarında ürün olup olmadığını size bildirebilmelidir.

Spreyle bronzlaşmanın ne kadar süreceği, duşun oldukca erken alınmasından etkilenebilir. Hem de, bronzlaşma solüsyonunu cildinizde 12 saatten fazla bırakmamaya dikkat edin, bu sebeple lekelenme tesiri oluşmaya başlayacaktır.

Spreyle bronzlaşma ne kadar sürer?

Sprey bronzlaşma randevunuza gitmeden 12 saat ilkin tıraş olun

Bu, tıraş olur ve peşinden direkt bronzlaşma randevunuza giderseniz, bronzluğunuz benekli bir görünümle görünecektir. Zira tıraş, cildinizin gözeneklerini açar ve bronzluk köklerde toplanır. Bu yüzden, bunu önlemek için randevunuzdan minimum 12 saat ilkin bunu yapmanızı tavsiye ederiz.

Sprey bronzlaşmadan minimum 24 saat ilkin ağda yapmayın

Çoğumuz pürüzsüz, yumuşak bir cilt isteriz fakat lütfen sprey bronzlaşma randevunuzdan minimum 24 saat ilkin ağda yapmamaya çalışın. Bunun sebebi, ağdanın gözeneklerinizi geçici olarak açıp genişletmesi ve bunun nihayetinde bronzluğunuzda gayri muntazam bir ton oluşmasıdır. Spreyle bronzlaşma devam etmiş olduğu sürece ağda, muhteşem bir bronzlaşma ile alakalı sorunlara niçin olacaktır.

Tedaviden ilkin deodorantınızı ve makyajınızı çıkarın

Deodorantınız yahut makyajınız olmadan dışarı çıkmak istemediğinizi düşünüyorsanız, yanınıza yağsız, kokusuz mendil almayı ihmal etmeyin. Teknisyeniniz bronzluğa püskürtmeye başlamadan ilkin, bütün makyajı ve deodorantı çıkarın ve cildinizin tamamen kurumasını bekleyin.

Spreyle bronzlaşma ne kadar sürer?

Denizden ve havuzdan uzak durun

Spreyle bronzlaştıktan sonrasında şu aktivitelerden kaçının: kaplıcalar, aşırı sıcak saunalar ve yüzme havuzları. Havuz suyundaki klor bir tür ağartıcı şeklinde davrandığından ve saunanın ısısı bronzlaşma spreyinizin süresini yalnızca kısaltacağından bronzlaşmanın ne kadar sürdüğü sorusuna cevap vermek kolaydır. Sadece, deniz kenarına yahut havuza gitmeyi planlıyorsanız, cildinize kucak dolusu nemlendirici güneş kremi uyguladığınızdan güvenilir olun.

Kirpik uzantılarınızı temenni ediyorum

Uzmanların tamamı, sprey bronzlaşma tedavisi yaptırmadan ilkin kirpik uzantılarınızı aldıktan sonrasında minimum bir yahut iki gün beklemeniz gerektiği hikayesinde hemfikirdir. Yeni kirpik uzantılarınızın tedaviden sonrasında minimum 24 ila 48 saat kuru kalması gerektiği için bu lüzumlu kabul edilir.

Püskürterek bronzlaşma uygulamanızdan 8 ila 10 saat ilkin duş alın

Bir bronzluğun ne kadar sürdüğüne bağlıdır. Sprey bronzlaşma tedavinizden en iyi kararı almak istiyorsanız, bu işlemi takip etmeli ve randevunuzdan minimum 8 saat ilkin duş almalısınız. Bu zaman cildinizin duş sonrası pH’ına geri dönmesini sağlarken bununla birlikte kesenin yararlarından yararlanmaya devam etmenizi sağlar.

bronzluk ne kadar sürer.

Bolca kundura ve kıyafetlerle giyinin

Sprey bronzlaşmadan sonrasında dar kıyafetler yahut ayakkabılar giymek istemeyeceğiniz için bolca kıyafetler giymek önemlidir bu sebeple bu, sprey bronzluğun ömrünü etkileyebilir ve bronzluk çizgilerine niçin olabilir. Bu bronzluk çizgileri, dar kıyafetler sürtünmeye niçin olarak bu bölgelerdeki bronzluğu ortadan kaldırdığında cildinizde doğar.

Oldukca fazla terlememeye çalış

Sprey bronzluğun ne kadar süreceği, ne kadar terlediğinize bağlıdır. Sprey bronzlaşma tedavisinin yapıldığı gün ve hatta ilk duştan ilkin, her türlü egzersizden kaçınmalısınız. Sprey bronzluğu muntazam bir halde ayarlandıktan sonrasında egzersiz yapabilirsiniz, sadece hal böyle olunca bile cildinizin teri emmesine destek olacak kadar bebek pudrası yahut nemlendirici uyguladığınızdan güvenilir olun. Randevunuzdan eve döner dönmez kıyafetlerinizi değiştirmenizi de tavsiye ederiz, bu sebeple terli kıyafetler bronzluğunuzun daha süratli solmasına niçin olabilir.

Spreyle bronzlaşma ne kadar sürer?

Bronzlaştırıcılardan uzak durun

Spreyle bronzlaşma ne kadar devam eder? Esasen birkaç gün geçtiyse, sprey bronzluğunuz solmaya başlıyor, sadece bu bronz ışıltıyı geri kazanmak için renkli nemlendiriciler yahut bronzlaştırıcı kullandığınızdan güvenilir olun. Bu tür mamüllerin kullanılması sprey bronzluğunuzun yamalı yahut gayri muntazam bulunmasına niçin olabilir.

Herhangi bir lazer tedavisinden kaçının

Kısa sürede lazer kullanılan bir cilt bakımı tedavisi gördüyseniz, bronzlaşma spreyi tedavisinden kaçınmalısınız. Bunun sebebi, lazer tedavisinin cildinizin üst tabakasını kaldırması ve güzel sprey bronzluk görünümünüzün de kaybolmasıdır.

Ek olarak, lazer tedavisinin ciltte yamalar yahut kuru lekeler bıraktığı ve sprey bronzluklarının bu bölgelerde oldukca daha koyu olduğu da bildirilmiştir. Püskürterek bronzlaşma tedavisine başlamadan ilkin cildinizin soyulmasının tamamen durmasını beklemenizi tavsiye ederiz. Hem de, yalnızca yüzünüze lazer tedavisi yaptırdıysanız, vücudunuzun geri kalanında sprey bronzlaşmanıza mani hiç bir şey yoktur.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz