Sikkens ahşap boyası nedir | bloga

Sikkens nedir?

Yüksek kaliteli sert ve yumuşak ağaçların kullanımı odanıza yada bahçenize çekici, zamansız bir görünüm kazandırır; ister veranda, kapı yada pencere çerçeveniz olsun. Sikkens ahşap boyalarını kullanarak, dekoru yada seçimi ne olursa olsun, ahşabın en iyisini ortaya çıkaran ve mevcut mobilyalarınızı tamamlayan çeşitli çekici yüzeyler elde ederken, yeni eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Niçin hastalık?

Sikkens, büyük seviyede 200 yılı aşkın bir süredir ürün yelpazesini ürettikleri için ahşap işlemede önder adlardan biridir. Değişik ahşap boyalarının fırçayla uygulanması kolaydır, bu yüzden işi ustalaşmış yardım almadan kendiniz yapabilirsiniz. Kaliteli ahşap boyaları kullanmak, daha uzun bakım döngüleri sağlar ve uzun solukta paradan tutum etmenizi sağlar.

Bitirme seçimi

İstenilen bitişe bağlı olarak, yedi değişik hazır karışım tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Çam benzer biçimde açık renklerden fazlaca daha koyu gül ağacı tonlarına kadar, her biri ahşabı korumak ve mümkün olan en iyi fizyolojik görünümü sağlamak için birinci derslik bir ahşap bakım sistemi ihtiva eder. Her renk 3 serimiz olan HLS plus, THB plus ve Filter 7’de mevcuttur.

Sikkens renk tablosu George Hill

Sikkens Uygulaması

Cetol bazlı ahşap boyaları çoğu zaman tek kat ve iki üst kat olarak uygulanır. Bu, görsel olarak çekici bir yüzeyle ahşabın maksimum düzeyde korunmasını sağlar. Temiz, kuru, sağlam bir yüzeye bolca oranda uygulanan aygıt, kullanımdan sonrasında denatüre alkol ile kolayca temizlenir.

dış mekan koruması

Sikkens ahşap boyalarımız, dış paneller, pencereler yada kapılar için son kat olarak kullanılır. Cetol ahşap boyası, hem mikro gözenekli hem de suya dayanıklı olmakla beraber her türlü mimari yada dekoratif stili tamamlayan bir yüzey sunar. Bu, küf yada alglerden meydana gelen yapısal yada güzel duyu kusurların olmamasını sağlar ve tipik bir İngiliz kışını karakterize eden soğuk ve ıslaklığa karşı temel koruma sağlar.

UV koruması

Cetol THB plus ve Cetol Filter 7 plus ahşap boyaları, sert hava koşullarının niçin olduğu hasara ek olarak marangozlarınızı, kapılarınızı yada ekranlarınızı yoğun güneş ışığının niçin olduğu hasarlardan da korur. UV ışınları çoğu zaman dış yüzeylerin rengini bozabilirken, Sikkens UV radyasyonuna karşı direnç sunar. Bu, ahşabınızın hem görsel olarak çekici hem de yapısal olarak sağlam kalmasını sağlar.

Hangi sürüm benim için uygun?

Setol HLS artı ince tabakalı, solvent bazlı, hem taban boyası hem de son kat olarak kullanılabilen yarı parlak ahşap boyasıdır. Ek olarak dış mekandaki yumuşak ahşap ve zemin kaplaması benzer biçimde sert ahşap yüzeylerde son kat olarak kullanıma uygundur. ve yumuşak ahşap ve sert ahşap dış doğramalarda, pencere ve kapılarda temel kir olarak.

Setol THB Plus yarı saydam, yarı parlak bir son kat veren, orta kalınlıkta, solvent bazlı bir ahşap boyasıdır. Daha sık bakım aralıklarının kabul edilebilir olduğu alanlar için uygundur. Dış cephe yumuşak ve sert ahşap doğramalarda, pencere ve kapılarda kullanıma uygundur.

Setol Filtre 7 plus Son aşama saydam, yarı parlak bir yüzey sunan ve güneş ışığının zararı dokunan etkilerinden muhteşem koruma elde eden, oldukça dayanıklı, orta kalınlıkta, solvent bazlı bir ahşap boyası. Dış cephe yumuşak ve sert ahşap doğramalarda, pencere ve kapılarda kullanıma uygundur.

Sikkens Cetol ahşap boyalarının tüm çeşitlerini görmek yada buradan çevrimiçi sipariş vermek için George Hill Oldham’daki hırdavatçıyı ziyaret edin.

Bunları da sevebilirsiniz