Shepakh, endüstriyel ve marangoz aletleri üretimi alanında tanınmış bir markadır.


Alet endüstrisinde başarıya ulaşmış bir şirket olan Shepakh’ın evveliyatına bir bakış

Shepakh Manufacturing and Trading Company, ortalama bir asırlık bir geçmişe haiz (1927’den beri) dünyanın en meşhur elektrikli alet tedarikçilerinden biridir. Bu firmanın genel merkezi Eichenhausen, Almanya’dadır ve Fransa ve Avustralya’da başka yan kuruluşları vardır.

Geniş bir ürün yelpazesi, vasıta sağlamada devamlı iyileştirme ve yenilik ve her yıl 100’den fazla patent tescili ile bu marka, Shepakh’ı satın alarak müşterilerine işlerini ve projelerini yapmak için en seçkin markalardan birini seçtiklerini güvence eder.

Shepakh, imalat aletleri ve makineleri alanında 100’den fazla patente haiz, sektörde tanınmış markalardan biridir. Başlangıçta ziraat makineleri üretmek amacıyla sektöre giren bu şirket, ondan sonra sektörün en büyük liderlerinden biri haline geldi ve Avrupa’nın en süratli büyüyen şirketi unvanını kazanmıştır.


Geçmişten günümüze salyangozlar

Shepekh, 1927 senesinde Josef Shepekh tarafınca Almanya’nın Krumbach kentinde ziraat makineleri ve yakacak odun için bıçkıhaneler üretmek amacıyla kuruldu. Kim bilir bu şirket kurulduğunda dünyanın en büyük imalat şirketlerinden biri haline gelmesi beklenmiyordu fakat şimdi Shepekh, Avrupa’da sektörün en büyük ve en süratli büyüyen şirketlerinden biri haline geldi.

1961 senesinde Almanya’nın Eichenhausen kentine taşınan bu şirket, 1970’li yılların ortalarında ziraat makineleri alanından yaklaşımını değiştirerek ağaç işleme aletlerinin geliştirilmesi ve üretimine doğru bir adım atmış ve faaliyetlerini makine ve aksesuar yelpazesini genişletmeye odaklamıştır. .

Bit ürünlerinin çeşitliliğini artırın

gece

Alet üretimi ve tedariki alanındaki faaliyetinin başlangıcından bu yana, Shapekh Company ürün yelpazesini genişletmeye çalışmış ve dünyaya geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sunmuştur.

 • 2000 senesinde ustalaşmış el aletleri yelpazesi ile ürün yelpazesini genişletti ve ağaç işleme makinelerinin yanı sıra çeşitli ürün gruplarını da ürün yelpazesine ekledi.
 • 2008 senesinde minik portatif kompresörlerden 100 litrelik kompresörlere kadar geniş bir kompresör yelpazesini ürün gamına eklemiştir.
 • 2009 senesinde kompresör, beton mikseri, damperli kamyon ve yıkım ekipmanları şeklinde makinelerle ürün yelpazesini genişletmiştir.
 • Şarj edilebilir aletler her imalathane için gereklidir; Bu yüzden Shepakh, 2010 yılından itibaren şarj edilebilir aletler üretmeye başladı.
 • 2014 yılından itibaren ürün gamına bahçe aletlerini de katmaktadır. Çekici kırmızı ve siyah tasarıma haiz bu ürünler, imalathane kapsamı dışına çıkmış ve bunlara çim biçme makinelerinin yanı sıra çit makası, bahçe bıçağı, ağaç bakımı ve oldukca amaçlı alet şeklinde aletler eklenmiştir.

Müşteriler, gereksinimlerine ve uygulamalarına bakılırsa bu markanın gazlı, elektrikli yada şarjlı vasıta türlerinden birini seçip satın alabilirler.

Shabikh markasının küreselleşmesi

2015 senesinde Shapekh, Fransa ve Avustralya’da şubeler kurarak küreselleşme yolunda mühim bir adım attı. Bu şirket 2018 senesinde Bavyera Ödüllerini alarak dünyanın en iyi 50 şirketinden biri olarak kabul edilmiştir.

Her türlü bit ürünleri

gece

Küresel makine ve alet üreticilerinden biri olarak Shapakh Company, endüstriyel, inşaat, bahçecilik, el sanatları ve minik ve büyük girişimciler dahil olmak suretiyle çeşitli mesleklere ve şirketlere yardım etmeye çalıştı.

Kalite ve yenilikçilik, Şeyh’te iki mühim ve temel ilkedir ve daima bunlara bağlı kalmaya çalışmıştır. Bu iki ilkeye bağlılık, bu firmanın 2018’de Bavyera Ödülü’nü kazanmasına ve dünyanın en iyi 50 şirketinden biri olarak tanınmasına yol açtı.

Salyangoz aletleri üç gruba ayrılır:

1. DIY araçları

gece

Shepkh, ev ve yarı endüstriyel ürünlerini mavi renkte piyasaya sürdü. Bu ürünler yeni başlayanlar ve profesyoneller için uygundur.

2. Bahçe aletleri

gece

Spakh Bahçe Alet Seti kırmızı ve siyahtır ve çim biçme makinelerinden ağaç kesme aletlerine ve bahçede yada bahçede gereksinim duyulan aletlere kadar ihtiva eder. Bu yüksek kaliteli alet, her ustalaşmış bahçıvan yada bahçıvan için eğer olmazsa olmazdır.

3. İnşaat ve yenileme araçları

gece

Doğru ekipman ve makinelerle, inşaattan oturma odası yenilemeye kadar her türlü proje ve iş kolaylaşır! Shepekh, yüksek kaliteli ürünleri ile zor ve stresli bir iş şeklinde görünen ev tadilatı ve tadilatını çekici bir aktivite haline getirmiştir. Bu alet seti yıkım, inşaat, tekrardan inşa ve yenileme projeleri için uygundur.

Spakh ürünleri 3 kategoride satılmaktadır: Kendin Yap Aletleri, Bahçe Aletleri ve İnşaat Aletleri. Projenize ve uygulamanıza bakılırsa ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz.

Önder bir şirket olan Shepakh

gece

Shepakh tasarımcıları, teknisyenleri ve mühendisleri hep yarını düşündüler ve bundan dolayı rakiplerinden bir adım öndeler ve her ihtiyaca bir çözüm buluyorlar; Bu yaklaşımla ağaç işleme makineleri alanında uzmanlaşan bu şirket, makine ve aksesuar yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Bu markanın temel kuvvetli yönlerinden biri, marangozlara, marangozlara ve ağaç işleme meraklılarına hitap eden oldukca çeşitli ağaç işleme aletleri ve makineleridir. Shepakh’taki en mühim ve popüler marangozluk aletleri içinde oduncular, yakacak odun kesiciler, ağaç tornalama makineleri, sürgülü testereler, el testereleri, masa testereleri, kaplama testereleri, torna tezgahları vb.

Tüm ürünler Avrupa yönergelerine bakılırsa tasarlanmış olup internasyonal sertifikalara haizdir. Bu markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir; Bu markanın en mühim ve popüler ürün grupları içinde şunlar sayılabilir:

 • Kereste ürünleri
 • Dikey şerit testere
 • Metal ve profil kesme makinası
 • elektrikli vinç
 • masa taşı
 • yıkım çekici
 • testere
 • Benzinli ve şarj edilebilir aletler
 • karıştırıcı
 • üflemeli çalgılar
 • Ofis

Yumuşakça kalitesi ve fiyatı

gece

Aklınıza şu sual da gelebilir, Pekh ürünlerinin fiyatı ve kalitesi öteki ekip markalarına bakılırsa nasıldır?

Spakh ürünlerinin fiyatı kalitesine bakılırsa ve öteki aparat markalarına bakılırsa oldukça uygundur. Genel olarak belirtmek gerekir ki Shapekh, ürünlerinin standardını devamlı iyileştiren, yeni çıkan ürünler üreten ve yenilik meydana getiren; Bu yüzden dünyanın önde gelen vasıta markalarından biri olarak tanınmaktadırlar.

Tüm Shpekh ürünleri Avrupa yönergelerine bakılırsa tasarlanmıştır ve bu markanın ürünlerinin fiyatı kalitesine bakılırsa oldukça uygundur.

Sümüklü böceklerin çalı ile karşılaştırılması

Bu iki Alman markası, alet üretiminde sınıflandırma ve uzmanlaşma açısından incelenebilir; Bosch, her insanın becerilerine, deneyimine ve yetkinliğine bakılırsa işi için doğru aracı seçebilmesi için aletlerini endüstriyel ve yarı endüstriyel olmak suretiyle iki gruba ayırdı. Ayrıca Shabikh, aletlerini üç kategoriye ayırdı: DIY, bahçecilik ve inşaat ve yenileme.

Öte taraftan Bosch markası matkap, testere, elektrikli testere vb. genel aletlerin üretiminde oldukca kuvvetli ve geniş bir çeşitliliğe sahipken, Shapekh markası ağaç işleme ve bahçecilik alanında öncü olmuştur. araçları ve benzersiz bir çeşitliliğe haiz ürünlerini kullanıcılarına ve müşterilerine sunmuştur.

Slug artık mekanizmada

Sazokar, müşterilerine bu markanın ürünlerini 12 ay güvence ve ürün orijinallik garantisi ile sunan Shapakh’ın İran’daki ithalatçısı ve resmi temsilcisidir. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan Sazokar’ın www.sazokar.com sitesine girip istediğiniz ürünü tek tuşla seçip kapınıza kadar getirmeniz.Source bağlantı