Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Self leveling epoksi zemin kaplamakendiliğinden yayılma özelliği gösteren akışkan ürünlere verilen gelen addır. Bu kaplama türü kolay temizlenebilir ve tozuma yapmaz.

Kolay şekilde uygulama yapılması ve kimyasal etkilere karşı son aşama yüksek direnme göstermesi sebebiyle bilhassa endüstriyel alanlarda uygulama yapılır. Bu uygulama bilhassa beton zeminde fazlaca fazla çukurlaşma ve pürüzlü bir yüzey oluştuğunda tercih edilmektedir. Tüm yüzeye kendiliğinden yayılım sağlayarak pürüzsüz bir yüzey elde edilebilmektedir.

Epoksi uygulamaları son yıllarda iç ve dış ortamların zemin kaplamasında çokça tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Bu kaplama uygulaması yapıldıktan bigün sonrasında üstünde yürümeye uygun bir hal almaktadır. Sadece tam anlamıyla mekanik ve kimyasal direnme kazanabilmesi için yedi gün beklenmesi daha uygun olacaktır.

Temizlik mevzusunda oldukça kolaylık elde eden bu kaplama yardımıyla tüm zeminler su tutumu olmayan niteliğe kavuşmaktadır. Camsı bir yüzey oluşturması bilhassa lüks mekanlarda logo yada desen uygulanması mümkün hale getirmektedir.

self level epoksi uygulama
Self leveling epoksi zemin kaplama

Self Leveling Epoksi Zemin Tutarları

Self leveling epoksi zemin kaplama tutarları uygulama alanı genişliğine ve yüzey durumuna gore değişim göstermektedir. Uygulama alanına gore 2,5 ila 6 mm içinde değişim gösteren uygulama yüzeylerinde kullanıcılara asla çatlama ve aşınma yapmayan yüzeyler sunulmaktadır. Firmamızdan uygulanmasını istediğiniz alana ilişik detayları paylaşmanız halinde piyasa koşullarının en uygun fiyatlandırmasını aynı gün içinde sunacağımızı güvence ediyor. Lütfen fiyat teklifi için aşağıdaki bağlantıdan formu doldurunuz.

Bunları da sevebilirsiniz