Pnömatik ürünler ve kesme aletleri üreticisi Damar markasının tarihçesi


Damar, her türlü alet üretme alanında tanınmış bir markadır. Bu marka faaliyetlerine 2001 senesinde kesici bıçak üretimine ağırlık vererek adım atmıştır. Bugün bu marka marangozluk ve marangozluk sektörünün gerekseme duyduğu geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Damar markası, son olarak teknoloji ve tecrübeyi kullanarak, tüm uzmanlık kabiliyet ve güçlerini kullanarak uygun kalitede ürünler üretmiştir. Bu markanın temel amacı, bu alanda büyük başarılar elde etmiş otomatik yükleme ve boşaltma sistemleri şeklinde gelişmiş makineler üretmek için vida, cıvata, kelepçe vb. şeklinde kolay ürünler ve aletler sağlamaktır.

İmha markası

imha ürünleri

Damar markası İran’da daha oldukca pnömatik parça ve ürünleri ile bilinmektedir. Freze eksenleri, model eksenleri, CNC makineleri için bileme bıçakları, hiper-freze bıçakları ve matkaplar en popüler pnömatik kesme ve çivileme ürünleri türleri içinde yer alırken, zımbalar, matkaplar, pnömatik tornavidalar, metal hortumlar ve her türlü bağlantı elemanları öteki popüler türleri arasındadır. Damar ürünleri. Damar markası, pazarın ve müşterilerinin gereksinimlerini bilerek daima ürün yelpazesini güncellemeye ve en yeni ürünleri pazara sunmaya iş koşturmacasındadır.

Damar, çeşitlendirilmiş ürün yelpazesi, geniş ürün dağıtım ağı ve alan kişi taleplerine devamlı ve tertipli cevap vererek, İran ve öteki ülke pazarında birçok başarıya imza atmıştır. Bugün bu marka, İran pazar payının yarısından fazlasını organik ve reklamsız olarak ele geçirmeyi başardı. Damar markasının rekabet avantajlarından biri, belirli bir ürün partisi için güvence sağlanmasıdır. Damar rüzgar aletleri, Gostar Pad Tools’dan 6 ay garantilidir.

Bilgisayar dolgulu bıçak ve CNC damar

Damar ürünleri içinde, Damar bıçaklarının çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyatı sebebiyle hiper dövme CNC bıçakları oldukca popülerdir. Elmas yoğunluğu, elmas genişliği ve bıçak mili çapı, Damar bıçaklarının değişik yönleridir. Elmasın yoğunluğu ne kadar yüksekse o denli dayanıklı ve dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir.Elmas yoğunluğu ne kadar düşükse bıçak o denli süratli yanar. Ek olarak, elmas ne kadar geniş olursa bıçak o denli fazla bilenir. Bıçağın şaftının çapı, tokluğunu ve basınca karşı direncini arttırır.

Bıçağın çapı 2 ila 50 mm içinde değişmiş olur ve dişi oluk bıçağının boyutu 8 ila 76 mm içinde değişmiş olur. Bıçak çapını seçerken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan şey mile ve tetiğe dikkat etmektir; Çap ve mil doğru orantılı olduğundan, şu demek oluyor ki mil ne kadar küçükse kanat çapı ve verimliliği o denli düşük olur.

Dammarplus

Damarplus, Damar’ın Avrupa’da oldukça yüksek kalitede üretilen ve müşterilerin beğenisine sunulan alt markalarından biridir.

damar ürünleri çeşitleri

Fazlaca çeşitli Damar ürünleri, bu markanın başlıca rekabet avantajlarından biridir. Damar bıçakları 800’den fazla model ve ebatta olup, geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve uygun fiyatı ile birçok alıcının memnuniyetini kazanmış bu marka; Böylece alan kişi ihtiyaçlarının %90’ı karşılanır ve İran pazarındaki en iyi CNC bıçağı ve arka yuva olarak derecelendirilir.Source bağlantı