Plaj Sanatı – Yapılarla beraber reçine resimleri için talimatlar


sylvia hauffe'nin portresi

Sylvia Hauffe

Sylvia Hauffe 41 yaşlarında, evli, 17 yaşlarında bir kızı ve üç Fransız buldozer babası. Pulsnitz’in ufak “zencefilli kurabiye nahiyesinde” büyüdü. Dresden’e ortalama 20 kilometre uzaklıktaki Kleinröhrsdorf’ta ailece yaşıyor. Boş zamanlarında, ailesi ve dört ayaklı üç arkadaşıyla sık sık doğada gezer. Tabiat kafanızı boşaltır, rahatlatır, esin verir ve sizi motive eder. Sylvia ustalaşmış olarak 24 sene hemşire olarak çalıştı. Ek olarak, oldukça sayıda ileri tahsil kursu ve ek tahsil kanalıyla mesleğinde gelişmeye süre gelmiştir. Bu yaz kariyer değişikliği oluşturmaya karar verdi ve şimdi oldukça keyif alınmış olduğu bir okulda hemşirelik öğretmeni olarak çalışıyor (öğretmenlik de oldukça yaratıcı).

Yaratıcılık, Sylvia Hauffe’un hayatında devamlı mühim bir rol oynamıştır. On iki sene ilkin fotoğraf ve kolaj yapma tutkusunu geliştirdi. Bu zaman zarfında birçok gözlem yapmış oldu (mesela kahve, çiçek motifli spatula emek harcamaları vb.), kendini geliştirmek için imalathane çalışmalarına katıldı ve daha ufak sergilerde yer aldı.

Sylvia’nın tutkusu tuvallerin ve kolajların soyut, kendiliğinden ve gayri resmi tasarımında yatıyor. Yapılar, kolaj malzemeleri (bilhassa doğadan), değişik renk teknikleri, pigmentler ve reçine ile emek vermeyi seviyor. Bilhassa bu resimler devamlı beklenenden fark eder. Bilhassa günümüzde her şeyi “olduğu şeklinde” bırakmak önemlidir ve bunu beyaz bir tuval üstünde yapmaktan daha iyi bir yol olabilir; renkler, şekiller, malzemeler, fırçalar ve spatulalarla. Sylvia’nın yeni aşkı, yapılarla birleştirilmiş reçine sanatıdır. Bu resimlerin karizması, parlaklıkları ve derinlikleriyle onları büyüledi. Arzusu, izleyiciyi kendi sanatıyla memnun etmek, onu yaratıcı, yaratıcı bir yolculuğa çıkarmak ve ona esin vermek.

https://www.instagram.com/sylviahaufeart

https://www.feysbuk.com/profile.php?id=10000967543707

https://sylviahauffe-collagen.de

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz