Plaj Sanatı – Yapılarla beraber reçine resimleri için talimatlar


sylvia hauffe'nin portresi

Sylvia Hauffe

Sylvia Hauffe 41 yaşlarında, evli, 17 yaşlarında bir kızı ve üç Fransız buldozer babası. Pulsnitz’in ufak “zencefilli kurabiye nahiyesinde” büyüdü. Dresden’e ortalama 20 kilometre uzaklıktaki Kleinröhrsdorf’ta ailece yaşıyor. Boş zamanlarında, ailesi ve dört ayaklı üç arkadaşıyla sık sık doğada gezer. Tabiat kafanızı boşaltır, rahatlatır, esin verir ve sizi motive eder. Sylvia ustalaşmış olarak 24 yıl hemşire olarak çalıştı. Ek olarak, oldukca sayıda ileri eğitim kursu ve ek eğitim kanalıyla mesleğinde gelişmeye devam etmiştir. Bu yaz kariyer değişikliği hayata geçirmeye karar verdi ve şimdi oldukca keyif alınmış olduğu bir okulda hemşirelik öğretmeni olarak çalışıyor (öğretmenlik de oldukca yaratıcı).

Yaratıcılık, Sylvia Hauffe’un hayatında devamlı mühim bir rol oynamıştır. On iki yıl ilkin fotoğraf ve kolaj yapma tutkusunu geliştirdi. Bu süre zarfında birçok gözlem yapmış oldu (mesela kahve, çiçek motifli spatula emekleri vb.), kendini geliştirmek için imalathane çalışmalarına katıldı ve daha ufak sergilerde yer aldı.

Sylvia’nın tutkusu tuvallerin ve kolajların soyut, kendiliğinden ve gayri resmi tasarımında yatıyor. Yapılar, kolaj malzemeleri (bilhassa doğadan), değişik renk teknikleri, pigmentler ve reçine ile emek vermeyi seviyor. Bilhassa bu resimler devamlı beklenenden farklıdır. Bilhassa günümüzde her şeyi “olduğu benzer biçimde” bırakmak önemlidir ve bunu beyaz bir tuval üstünde yapmaktan daha iyi bir yol olabilir; renkler, şekiller, malzemeler, fırçalar ve spatulalarla. Sylvia’nın yeni aşkı, yapılarla birleştirilmiş reçine sanatıdır. Bu resimlerin karizması, parlaklıkları ve derinlikleriyle onları büyüledi. Arzusu, izleyiciyi kendi sanatıyla memnun etmek, onu yaratıcı, yaratıcı bir yolculuğa çıkarmak ve ona esin vermek.

https://www.instagram.com/sylviahaufeart

https://www.feysbuk.com/profile.php?id=10000967543707

https://sylviahauffe-collagen.de

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz