En verimli üniversal ağaç vidası

Ahşap vidalarımız bile ödül kazanıyor!!!

George Hill’s olarak, ahşaptan inşaat malzemelerine ve hırdavat mağazamızda stokladığımız ahşap vidalara kadar yalnızca kaliteli malzemeler tedarik etmekte ısrarcıyız.

Doğru bağlantı elemanlarını seçmek bir dünya fark yaratabilir. Marangozlar ve müteahhitler şeklinde profesyoneller için verimlilik ve süre tasarrufu, başlangıç ​​maliyetlerine ek olarak mühim faktörlerdir. İster emin olun ister inanmayın, ahşap vida seçimi oldukça büyük.

İşte dikkat etmeniz gerekenler;

  • kullanım hızı
  • Azaltılmış tork
  • Güvenlik
  • Maliyetler

Rapierstar Star Torna ağaç vidaları

RapierStar “Yıldız Turn” üniversal ağaç vidalarını öneriyoruz. En yüksek kalitede genel amaçlı ağaç vidalarıdır ve oldukça uygun fiyatlıdır. Aşağıdakiler şeklinde tüm ahşap işleri ve marangozluk işleri için daha süratli montaj sağlar:

  • ahşap pencereler,
  • kapılar ve kış bahçeleri,
  • Mobilya,
  • Mutfak ve yatak odası montajı ve imalatı.

Ödüllü rapierstar StarTurn™ ağaç vidaları muhtemelen mevcut olan en verimli genel amaçlı ağaç vidalarıdır. Patentli StarForm™ kesme ipliği, daha düşük tahrik torku, daha kısa montaj süreleri ve muhteşem tutma gücü sunar.

Daha süratli bir halde

Süratli Başlangıç- Sert ahşap, yumuşak ahşap, sunta, MDF, plastik ve ince metal levhaya daha kolay nüfuz etmek için keskin uç. Rapierstar StarTurn™ vidalar, ön delme olmadan %50’ye kadar daha azca torkla %50’ye kadar daha süratli sürüş süresi sunar.

Daha düşük tork

RapierStar® vida serisindeki patentli StarForm™ yiv, ağaç yarılmasını azaltmak için torku azaltır.

Güvenlik

StarTurn™ kafası, hem Phillips hem de StarDrive™ için tornavidanın uyumunu ve sürtünmeli tutuşunu büyük seviyede iyileştirerek uç ömrünü artırır. Bundan dolayı vidalar daha derin bir deliğe ve yenilikçi bir çift havşa tasarımına haizdir.

seçim

Sarı ve çinko renkli çeşitleri bulunmaktadır. Benzeri olmayan kaplama işlemi ek olarak daha uzun bir hizmet ömrü sağlar. Cross Recess ve StarDrive™ Torx Recess, her tür uygulamayı kapsayacak alternatifler sunar. Boyutlar 12 mm’den 300 mm uzunluğa kadar değişmiş olur.
RapierStar_Boxes

Elbet, Oldham şubemizdeki büyük hırdavat mağazamızda birçok değişik türde ağaç vidası, dübel ve bağlantı elemanından oluşan geniş bir stoğumuz var.

Bir Kendin Yap yada marangozluk projesi için lüzumlu malzemeler hakkında herhangi bir sorunuz var ise, lütfen web sitemiz vasıtasıyla, telefonla yada şubelerimizden biri vasıtasıyla dostça ve uzman tavsiyesi almaktan çekinmeyin.

Bunları da sevebilirsiniz