Milano 2022’de Internasyonal Mobilya Fuarı’nın Düzenlenmesi


Salone del Mobile başlıklı 60. Internasyonal Mobilya ve İç Tasarım Sergisi, 17-22 Haziran (7-12 Haziran) tarihleri ​​içinde Milano, İtalya’da düzenlenecek. Bu sergi, her yıl mobilya endüstrisi ve iç tasarımla ilgilenen fazlaca sayıda kişiyi bir araya getirmiş olduğu için türünün en mühim ve etkili fuarlarından biri olarak kabul ediliyor. Milano Mobilya Fuarı, Corona salgınının yol açmış olduğu problemler sebebiyle son üç senedir düzenlenemiyor. Çoğu zaman Nisan ayında düzenlenen bu sergi, bu yıl iki aylık bir gecikmeyle Haziran ayına taşındı.

Milano Mobilya Fuarı’nın her döneminde dünyanın 180 ülkesinden averaj 370.000 şahıs bu muhteşem etkinliği ziyaret ediyor. Fuarın bu döneminde dünyanın dört bir yanından 2.300’den fazla şirket 210.000 metrekarelik bir alanda ürünlerini ve yeniliklerini sergileyecek. Fuarın bu döneminde katılımcı sıralamasında mobilya ve dekorasyon sektörünün birçok elit markasının adı yer ediniyor. Bu sergi üç bölümde gerçekleştirilecek: klasik mobilyalar, ergonomik ve çağdaş nesneler (tasarım) ve lüks nesneler ve çağdaş yoldam (xLux). Bu bölümlerde yatak odaları, yataklar, elbise askıları, yiyecek ve oturma odaları, salon ve salon mobilyaları, çocuk mobilyaları, ofis mobilyaları, her türlü masa ve sandalyeler alanında tasarımcı ve mobilya ve aksesuar üreticilerinin son olarak başarıları ve ürünleri yer verilmiştir. , vb. görüntülenecektir.

Milano Mobilya Fuarı ile bağlantılı olarak gerçekleşen etkinliklerden biri de Milano Tasarım Haftası. Bu hafta süresince dünyanın en meşhur iç ve moda tasarımcıları en yeni tasarımlarını ve ürünlerini Milano’da sergiliyor. Milano Tasarım Haftası daima tasarım ve modadaki son olarak yeniliklerin sunulmuş olduğu ve sunulmuş olduğu bir yer olmuştur ve endüstrinin birçok uzmanı ve meraklısı bu etkinliği düzenlemeyi dört gözle beklemektedir.Source bağlantı