MARABU Alkol Mürekkepleri – Tüm ürün yelpazesine genel bakış


Bu gönderi bağlı kurum bağlantıları içerebilir. Onlar vesilesiyle meydana getirilen satın alımlardan size hiçbir ek ücret ödemeden minik bir komisyon alabiliriz.

Marabu, bir çok okuyucu tarafınca el işi boyaları ve dekoratif boyalar üreticisi olarak bilinmelidir. Şimdi yaratıcı renk uzmanları Marabu Alkol Mürekkeplerini piyasaya sürdü. Mürekkepleri sizin için kontrol etmeme izin verildi ve tahmin edebiliyorum: Daha fazlasını okumaya kıymet!

Bu ürünleri kontrol etmeme izin verildi

Renkli Marabu Alkol Mürekkepleri tek tek mevcuttur 13 parlak, parlak renk ve arzulanan hiçbir şey bırakmamak. Bunu yapmak için genişleticiyi ilave edin ve üç parıldayan metalik: altın, gümüş ve bronz ve mutlak vurgu: Efekt rengi Elmas Işıltısı.

Ilkin birkaç renk tecrübe etmek isterseniz, renklerden birini tecrübe etmek iyi bir fikirdir. 3 ekip çiçek yada su altı. Bunlar oluşur üç şişe Alkol MürekkebiA tükenmez kalem iki ipucu ile beş yaprak DIN A6 hususi kağıt ve talimatlar.

MARABU Metalik Alkol Mürekkep Seti, 5 renk + 3 mini pipet
  • Set, gösterilen renklerde beş tane 20 ml’lik şişe metalik alkollü mürekkep + 3 mini pipet ihtiva eder
  • Renkler: metalik mavi, metalik yeşil, metalik mor, metalik pembe, metalik sarı
  • Sonsuz yaratıcı olanaklar için renkleri tek başına kullanın yada mürekkepleri karıştırın

Amazon’da görüntüle

İncelemeye başlamadan ilkin

Marabu Alkol Mürekkepleri hakkında genel bilgiler

Marabu Alkol Mürekkebi ayrı ayrı paketlenir, bu yüzden 13 rengin tamamına haiz olacak kadar şanslıysanız, onları paketinden çıkarmak için birazcık zamana ihtiyacınız olacaktır – sadece bu, beklentiyi büyük seviyede artırır. Uyarı: Şişelerin üstleri bir raptiye ile delinmelidir (yalnız kapağı çıkarın, tüm üst kısmı çevirerek açmayın). Bunun anlamı: Her zamanki şeklinde bu adım için eldiven ve koruyucu kıyafet giymelisiniz. Ufak sıçramalar oluşabileceğinden, Yupo kağıdınızı değişik bir emek verme yüzeyine yerleştirmek en iyisidir. Gözlük kullanıyorsanız dikkat!

Kapakların birbirine karışmaması için ilk kullanımdan ilkin her bir kapağın ucunun bir damla boya ile işaretlenmesi tavsiye edilir. Kapaklar beyaz olduğundan bu oldukca iyi çalışıyor.

marabou mürekkep derecelendirmesi

Ürün ambalajı, şişe başına 20 ml’de oldukca eli bol ve bununla birlikte oldukca iyi pigmentlidir. 20 ml sulandırıcı ek olarak daha ekonomik kullanım gerektirir. Birçok teknik için olmazsa olmaz olduğundan, burada kesinlikle büyük bir şişe izopropil alkol almaya kıymet; Son olarak, birçok kişinin bilhassa kullanışlı bulmuş olduğu alkollü mürekkepleri istediğiniz sıklıkta “canlandırabilirsiniz”.

Hazırlık

Boyamadan ilkin hangi renklerle çalışmak istediğinizi düşünmeniz önerilir. Geniş bir seçimle, bilhassa işlerin süratli bir halde yapılması gerektiğinde işler kafa karıştırıcı olabilir. Renklerinizi seçin ve masaüstünüze koyun, elinizin altında açın ve kapatın. Elbet renkleri hemen sonra anında ekleyebilirsiniz, sadece bu şekilde birazcık daha süratli. Metalik boyalar çoğu zaman kullanımdan ilkin iyice çalkalanmalıdır. Efekt renklerinin şişeleri, salladığınızda duyabileceğiniz minik bir top ihtiva eder. Öteki renklerle beraber, pigmentleri tamamen çözmek için onları da sallamak mantıklıdır.

DIN A4 boyutunda hususi bir kağıt kullanmak istiyorsanız, kağıdı ikiye kesmeniz önerilir – çoğu zaman daha minik bir alanda oldukca daha garip renk oyunları yaratılabilir. Koruyucu eldivenlerinizi giyinin, bir fön makinesi hazırlayın (soğuk ayarda!) ve elinizde yeterince izopropil alkol olduğundan güvenilir olun.

Imtihan 1: Marabu alkol mürekkebi renkleri

Bu tablo için kırmızı portakal, kiraz kırmızısı, limon, altın, bronz ve kahverengi Marabu Alkollü Mürekkebi kullandım. Renk gradyanları oluşturmak için ilkin renkleri kağıdınıza cömertçe damlatmanızı tavsiye ederim. Tüm alanlar için aynı renkleri kullanabilir yada tek tek parçaları belirli renklerde bırakabilirsiniz – hayal gücünüzün sınırı yoktur.

Arkasından, renklere bolca oranda izopropil alkol uygulamayı ve arkasından fön makinesi ile pigmentleri akıtmaya başlamayı seviyorum. Böylece ilk güzel şekiller üstünde çalışabilirim. Araya birazcık mürekkep yada alkol ekleseniz bile Marabu renkleri oldukca kolay bir halde değiştirilebilir. Bu tekniğin sırrı bir taraftan renkleri oldukca tutumlu kullanmamak, öteki taraftan da bolca alkolle yine yine hareket ettirmektir.

Marabu incelemesi

Marabu alkollü mürekkepleri, kuvvetli pigmentasyonlarıyla karakterize edilir; oldukca fazla alkolle bile kuvvetli ve parlak bırakılırlar ve renkler yine yine etkinleştirildiğinde öteki alkollü mürekkeplere bakılırsa oldukca daha azca yapı kaybedersiniz. Bunu bilhassa seviyorum, şundan dolayı kimi zaman bir yeri oldukca seviyorum fakat alkol kendi yolunu buluyor ve başarı göstermiş bir alanı “sel basmayı” seviyor.

Genel görünümden memnun kaldığınızda, ayrıntılara geçebilirsiniz. Kendimi devamlı bir alana adar ve resmin kenarında çalışırım.

Imtihan 2: Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri

Kırmızı-turuncu boya için Marabu Alkol Mürekkebi Saf Metalik Altın kullandım. Mürekkep hem daha kalınca hem de daha opak kurur ve mükemmel parıldayan yapılar ve “minik damarlar” oluşturur. Öteki renkler ve/yada izopropil alkol ile kağıt üstünde karıştırıldığında, metalik renkler hafifçe ve eşit bir parlaklık oluşturur.

Limon rengiyle beraber mükemmel, parlak bir sarı ton elde edersiniz. Bununla beraber, birçok üreticide olduğu şeklinde, Marabu’dan gelen sarı da toprağa karışabilir. altınla karışık oldukca kuvvetli hale gelir ve kırmızı-turuncu ile hoş bir şeftali rengi elde edersiniz. Bronz kırmızı-turuncu en güzel gün batımlarını anımsatır.

Metalik renklerin ışıltısını fotoğraflarda yakalamak devamlı zor olsa gerek, bu yüzden güzel neticeleri kendiniz görmeye kıymet.

marabu alkol mürekkepleri
İnce ayrıntılar, tekrardan etkinleştirdiğinizde kaybolmadan iyi bir halde işlenebilir. Uygulanan saf, metalik altın garip yapılar için kullanılabilir.

Imtihan 3: Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı

Kişisel vurgum ve şimdiye kadarki en güzel Alkol Mürekkebi katkı maddelerinden biri bu Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı. Bir tek elmasları, gökkuşağı balıklarını yada parıldayan bir su yüzeyini düşünün. Ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, değişik yoğunluk efektleri elde edeceksiniz. Çalışmanın başlangıcında renkler ve alkolle iyice karışan tablonun tamamı ışığa bağlı olarak parlıyor, böylece tesir neredeyse asla görülmüyor, hatta oldukca yoğun.

Marabu alkol mürekkebi
Pırlanta Işıltısı daha ince bir tesir için de kullanılabilir (solda). Elmas ve metalik gümüşün karşılaştırılması (sağda)

Ayrı yüzeylere düşürüldüğünde, bunlar bilhassa etkisi altına alan görünüyor. Diamond Sparkle ile hangi mürekkebi birleştirdiğinize bağlı olarak değişik renk neticeleri elde edersiniz, şundan dolayı efekt rengi, arka plana yada karışık renklere muhteşem uyum sağlar. Boya kuruduktan sonrasında simlerin neredeyse hiçbiri çıkmaz. Metalik renkler bile parlaklığını kaybetmiyor! Buna karşın, resimlerinizin solmasını önlemek için UV koruması ile mühürlemelisiniz.

marabou inc
Efekt katkı maddesi Marabu Diamond Sparkle, kuvvetli ışıkta nefes kesici nüanslarla parlar.

Hususi efektli süslemeler

Bitmiş görüntülerin dekorasyonunu “Güzelleştir” ile aslına bakarsanız ilk yazımda tanımlamıştım. konuk yazı Alkol Mürekkep Kılavuzu – Yeni Başlayanlar İçin Temel Bilgiler. İnce bir fırçayı saf izopropil alkole batırın ve nokta yada çizgi deseni oluşturmak için kuru mürekkebe hafifçe vurun. Bu teknik, alkole birkaç damla Diamond Sparkle eklediğinizde bilhassa karmaşık hale gelir. Parıltıların çökmemesi için karışımı karıştırmaya devam etmeniz önemlidir. Bu, yakından bakmış olduğunuzda hafifçe parıldayan kırılgan noktalar oluşturur.

Marabou Mürekkepleri
Ek olarak Diamond Sparkle ile “güzelleştirin”.marabu rengi
Diamond Sparkle (solda) ve metalik renklerin (sağda) direkt ışık altında direkt karşılaştırılması. Uzaktan önden bakıldığında, ışıltı yalnızca oldukca incedir.

Son sonucum

Genel olarak onları seviyorum Marabu alkol mürekkebi öteki üreticilerin renklerinden hiçbir şekilde aşağı olmadıkları için oldukca fazla. Renkler, birçok kuvvetli nüansta ve ek olarak başlangıç ​​setleri. Marabu Alkol Mürekkepleri sarı, kırmızı, mavi ve menekşenin çeşitli tonlarını ihtiva eder. yeşilin üç tonu, kahverengi, siyah ve dört efekt rengi. Hatta neon alkollü mürekkepler erişilebilir. bence yenileme mecburi değildir.

Öteki üreticilerin renkleriyle karşılaştırıldığında Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri oldukca daha kolay ve güzel işlenebilir. Metalik renklerin her zamanki şeklinde yalnız altın, gümüş ve bronz olarak değil, metalik yeşil, mavi, sarı ve bakır renklerinde de bulunması da dikkat çekiyor.

Bu ürün serisinin en mühim özelliği Diamond Sparkle katkı maddesidir.. İnce bir halde parlıyor, kesinlikle kitschy değil ve onunla çalışmak oldukca kolay. Her Alkol Mürekkep sanatçısı için mutlak bir zorunluluktur!

konuk yazar portre jennifer pace

Jennifer A Hızı

Bir müzikolog olarak Jennifer Pace, sanatı günlük yaşamının bir parçası olarak görüyor; Yaratıcı emek verme devamlı bunun bir parçası olmuştur. Fotoğraf, taslak, yazı ve kaligrafi yada soyut sanat yöntemiyle ifade yöntemiyle. Akıcı sanat şu anda tercih etmiş olduğu ifade biçimidir. Fotoğrafta görüntü kompozisyonu ve renk oyunları için geçerli olan ilkeler, denetim hariç olmak suretiyle soyut sanata da uygulanabilir ve onu bu kadar hususi kılan da budur. Görsel sanatlara olan tutku, Instagram’da kolayca yakalanabilir. Alkol Mürekkebi ve Akrilik Döküntülerin hızlandırılmış videoları YouTube’da bulunabilir.

www.youtube.com/user/fruitimi

www.instagram.com/pace_fine_arts

www.feysbuk.com/pacefinearts

www.pacephotographs.eu

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz