MARABU Alkol Mürekkepleri – Bütün ürün yelpazesine genel bakış


Bu gönderi bağlı kurum linkleri içerebilir. Onlar vesilesiyle meydana getirilen satın alımlardan size hiç bir ek ücret ödemeden ufak bir komisyon alabiliriz.

Marabu, bir çok okuyucu tarafınca el işi boyaları ve dekoratif boyalar üreticisi olarak bilinmelidir. Şimdi yaratıcı renk uzmanları Marabu Alkol Mürekkeplerini piyasaya sürdü. Mürekkepleri sizin için kontrol etmeme izin verildi ve tahmin edebiliyorum: Daha fazlasını okumaya kıymet!

Bu ürünleri kontrol etmeme izin verildi

Renkli Marabu Alkol Mürekkepleri bir bir mevcuttur 13 parlak, parlak renk ve arzulanan hiç bir şey bırakmamak. Bunu yapmak için genişleticiyi ilave edin ve üç parıldayan metalik: altın, gümüş ve bronz ve mutlak vurgu: Efekt rengi Elmas Işıltısı.

Ilkin birkaç renk tecrübe etmek dilerseniz, renklerden birini tecrübe etmek iyi bir fikirdir. 3 güruh çiçek ya da su altı. Bunlar kaynaklanır üç şişe Alkol MürekkebiA tükenmez kalem iki ipucu ile beş yaprak DIN A6 hususi kağıt ve talimatlar.

MARABU Metalik Alkol Mürekkep Seti, 5 renk + 3 mini pipet
  • Set, yayınlanan renklerde beş tane 20 ml’lik şişe metalik alkollü mürekkep + 3 mini pipet ihtiva eder
  • Renkler: metalik mavi, metalik yeşil, metalik mor, metalik pembe, metalik sarı
  • Ebedi yaratıcı olanaklar için renkleri tek başına kullanın ya da mürekkepleri karıştırın

Amazon’da görüntüle

İncelemeye başlamadan ilkin

Marabu Alkol Mürekkepleri hakkındaki genel bilgiler

Marabu Alkol Mürekkebi ayrı ayrı paketlenir, bu yüzden 13 rengin tamamına haiz olacak kadar şanslıysanız, onları paketinden çıkarmak için birazcık zamana ihtiyacınız olacaktır – sadece bu, beklentiyi büyük seviyede artırır. Ihtar: Şişelerin üstleri bir raptiye ile delinmelidir (bir tek kapağı çıkarın, bütün üst bölümü çevirerek açmayın). Bunun anlamı: Her zamanki benzer biçimde bu adım için eldiven ve koruyucu kıyafet giymelisiniz. Ufak sıçramalar oluşabileceğinden, Yupo kağıdınızı değişik bir emek verme yüzeyine yerleştirmek en iyisidir. Gözlük kullanıyorsanız dikkat!

Kapakların birbirine karışmaması için ilk kullanımdan ilkin her bir kapağın ucunun bir damla boya ile işaretlenmesi öneri edilir. Kapaklar beyaz olduğundan bu fazlaca iyi çalışıyor.

marabou mürekkep derecelendirmesi

Ürün ambalajı, şişe başına 20 ml’de fazlaca eli açık ve bununla birlikte fazlaca iyi pigmentlidir. 20ml genişletici ek olarak daha ekonomik kullanım gerektirir. Birçok teknik için olmazsa olmaz olduğu için, burada ne olursa olsun büyük bir şişe izopropil alkol almaya kıymet; En son, birçok ferdin bilhassa kullanışlı bulmuş olduğu alkollü mürekkepleri arzu ettiğiniz sıklıkta “canlandırabilirsiniz”.

Hazırlık

Boyamadan ilkin hangi renklerle çalışmak istediğinizi düşünmeniz önerilir. Geniş bir seçimle, bilhassa işlerin süratli bir halde yapılması gerektiğinde işler kafa karıştırıcı olabilir. Renklerinizi seçin ve masaüstünüze koyun, elinizin altında açın ve kapatın. Elbet renkleri ondan sonra anında ekleyebilirsiniz, sadece bu biçimde birazcık daha süratli. Metalik boyalar çoğu zaman kullanımdan ilkin iyice çalkalanmalıdır. Efekt renklerinin şişeleri, salladığınızda duyabileceğiniz ufak bir top ihtiva eder. Öteki renklerle beraber, pigmentleri tamamen sökmek için onları da sallamak mantıklıdır.

DIN A4 boyutunda hususi bir kağıt kullanmak istiyorsanız, kağıdı ikiye kesmeniz önerilir – çoğu zaman daha ufak bir alanda fazlaca daha entresan renk oyunları yaratılabilir. Koruyucu eldivenlerinizi giyinin, bir fön makinesi hazırlayın (soğuk ayarda!) ve elinizde yeterince izopropil alkol olduğu için güvenli olun.

Imtihan 1: Marabu alkol mürekkebi renkleri

Bu tablo için kırmızı portakal, kiraz kırmızısı, limon, altın, bronz ve kahverengi Marabu Alkollü Mürekkebi kullandım. Renk gradyanları kurmak için ilkin renkleri kağıdınıza cömertçe damlatmanızı öneririm. Bütün alanlar için aynı renkleri kullanabilir ya da bir bir parçaları muayyen renklerde bırakabilirsiniz – hayal gücünüzün sınırı yoktur.

Peşinden, renklere kucak dolusu izopropil alkol uygulamayı ve arkasından fön makinesi ile pigmentleri akıtmaya başlamayı seviyorum. Böylece ilk güzel şekiller üstünde çalışabilirim. Araya birazcık mürekkep ya da alkol ekleseniz bile Marabu renkleri fazlaca basit bir halde değiştirilebilir. Bu tekniğin sırrı bir taraftan renkleri fazlaca tutumlu kullanmamak, öteki taraftan da bolca alkolle yeniden yeniden hareket ettirmektir.

Marabu incelemesi

Marabu alkollü mürekkepleri, kuvvetli pigmentasyonlarıyla karakterize edilir; fazlaca fazla alkolle bile kuvvetli ve parlak bırakılırlar ve renkler yeniden yeniden etkinleştirildiğinde öteki alkollü mürekkeplere bakılırsa fazlaca daha azca yapı kaybedersiniz. Bunu bilhassa seviyorum, şu sebeple ara ara bir yeri fazlaca seviyorum fakat alkol kendi yolunu buluyor ve başarıya ulaşmış bir alanı “sel basmayı” seviyor.

Genel görünümden memnun kaldığınızda, ayrıntılara geçebilirsiniz. Kendimi devamlı bir alana adar ve resmin kenarında çalışırım.

Imtihan 2: Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri

Kırmızı-turuncu boya için Marabu Alkol Mürekkebi Saf Metalik Altın kullandım. Mürekkep hem daha kalınca bununla birlikte daha opak kurur ve mükemmel parıldayan yapılar ve “ufak damarlar” oluşturur. Öteki renkler ve/ya da izopropil alkol ile kağıt üstünde karıştırıldığında, metalik renkler hafifçe ve eşit bir parlaklık oluşturur.

Limon rengiyle beraber mükemmel, parlak bir sarı ton elde edersiniz. Hem de, birçok üreticide olduğu benzer biçimde, Marabu’dan gelen sarı da toprağa karışabilir. altınla komplike fazlaca kuvvetli hale gelir ve kırmızı-turuncu ile hoş bir şeftali rengi elde edersiniz. Bronz kırmızı-turuncu en güzel gün batımlarını anımsatır.

Metalik renklerin ışıltısını fotoğraflarda yakalamak devamlı zor olsa gerek, bundan dolayı güzel neticeleri kendiniz görmeye kıymet.

marabu alkol mürekkepleri
İnce detay, tekrar etkinleştirdiğinizde kaybolmadan iyi bir halde işlenebilir. Uygulanan saf, metalik altın entresan yapılar için kullanılabilir.

Imtihan 3: Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı

Şahsi vurgum ve şimdiye kadarki en güzel Alkol Mürekkebi katkı maddelerinden biri bu Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı. Bir tek elmasları, gökkuşağı balıklarını ya da parıldayan bir su yüzeyini düşünün. Ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, değişik kesafet efektleri elde edeceksiniz. Çalışmanın başlangıcında renkler ve alkolle iyice karışan tablonun hepsi ışığa bağlı olarak parlıyor, böylece tesir nerede ise asla görülmüyor, hatta fazlaca yoğun.

Marabu alkol mürekkebi
Pırlanta Işıltısı daha ince bir tesir için de kullanılabilir (solda). Elmas ve metalik gümüşün karşılaştırılması (sağda)

Ayrı yüzeylere düşürüldüğünde, bunlar bilhassa etkisinde bırakan görünüyor. Diamond Sparkle ile hangi mürekkebi birleştirdiğinize bağlı olarak değişik renk neticeleri elde edersiniz, şu sebeple efekt rengi, arka plana ya da komplike renklere muhteşem ahenk sağlar. Boya kuruduktan sonrasında simlerin nerede ise hiçbiri çıkmaz. Metalik renkler bile parlaklığını kaybetmiyor! Buna karşın, resimlerinizin solmasını önlemek için UV koruması ile mühürlemelisiniz.

marabou inc
Efekt katkı maddesi Marabu Diamond Sparkle, kuvvetli ışıkta soluk kesici nüanslarla parlar.

Hususi efektli süslemeler

Sonlanmış olan görüntülerin dekorasyonunu “Güzelleştir” ile aslına bakarsanız ilk yazımda tanımlamıştım. konuk yazı Alkol Mürekkep Kılavuzu – Yeni Başlayanlar İçin Temel Bilgiler. İnce bir fırçayı saf izopropil alkole batırın ve nokta ya da çizgi deseni kurmak için kuru mürekkebe hafif vurun. Bu teknik, alkole birkaç damla Diamond Sparkle eklediğinizde bilhassa kompleks hale gelir. Parıltıların çökmemesi için karışımı karıştırmaya devam etmeniz önemlidir. Bu, yakından bakmış olduğunuzda hafif parıldayan duyarlı noktalar oluşturur.

Marabou Mürekkepleri
Ek olarak Diamond Sparkle ile “güzelleştirin”.marabu rengi
Diamond Sparkle (solda) ve metalik renklerin (sağda) direkt fer altında direkt karşılaştırılması. Uzaktan önden bakıldığında, ışıltı yalnızca fazlaca incedir.

Son sonucum

Genel hatlarıyla onları seviyorum Marabu alkol mürekkebi öteki üreticilerin renklerinden hiç bir biçimde aşağı olmadıkları için fazlaca fazla. Renkler, birçok kuvvetli nüansta ve ek olarak başlangıç ​​setleri. Marabu Alkol Mürekkepleri sarı, kırmızı, mavi ve menekşenin muhtelif tonlarını ihtiva eder. yeşilin üç tonu, kahverengi, siyah ve dört efekt rengi. Hatta neon alkollü mürekkepler erişilebilir. bence yenileme mecburi değildir.

Öteki üreticilerin renkleriyle karşılaştırıldığında Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri fazlaca daha basit ve güzel işlenebilir. Metalik renklerin bir tek alışılagelmiş altın, gümüş ve bronz değil, metalik yeşil, mavi, sarı ve bakır renklerinde de bulunması dikkat çekiyor.

Bu ürün serisinin en mühim özelliği Diamond Sparkle katkı maddesidir.. İnce bir halde parlıyor, ne olursa olsun kitschy değil ve onunla çalışmak fazlaca basit. Her Alkol Mürekkep sanatçısı için mutlak bir zorunluluktur!

konuk yazar portre jennifer pace

Jennifer A Hızı

Bir müzikolog olarak Jennifer Pace, sanatı günlük yaşamının bir parçası olarak görüyor; Yaratıcı emek verme devamlı bunun bir parçası olmuştur. Resim, taslak, makale ve kaligrafi ya da soyut sanat kanalıyla anlatım kanalıyla. Akıcı sanat şu anda tercih etmiş olduğu anlatım biçimidir. Fotoğrafta imaj kompozisyonu ve renk oyunları için geçerli olan ilkeler, denetim hariç olmak suretiyle soyut sanata da uygulanabilir ve onu bu kadar hususi kılan da budur. Görsel sanatlara olan ihtiras, Instagram’da kolayca yakalanabilir. Alkol Mürekkebi ve Akrilik Döküntülerin hızlandırılmış videoları YouTube’da bulunabilir.

www.youtube.com/user/fruitimi

www.instagram.com/pace_fine_arts

www.feysbuk.com/pacefinearts

www.pacephotographs.eu

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz