MARABU Alkol Mürekkebi – Büyük alkollü mürekkep ürün testi


Marabu, bir çok okuyucu tarafınca el işi boyaları ve dekoratif boyalar üreticisi olarak bilinmelidir. Baden-Württemberg yaratıcı renkler uzmanı şimdi de Marabu Alkol Mürekkeplerini piyasaya sürdü. Mürekkepleri sizin için kontrol etmeme izin verildi ve şimdiden tahmin edebiliyorum: Daha fazlasını okumaya kıymet!

Bu ürünleri kontrol etmeme izin verildi

Renkli Marabu Alkol Mürekkebi ayrı olarak mevcuttur 13 parlak, parlak renk kullanılabilir ve arzulanan hiç bir şey bırakmaz. Ayrıca, genişletici ve üç parıldayan metalik: altın, gümüş ve bronz ve mutlak vurgu: Efekt gölgesi Diamond Sparkle.

MARABU Alkol Mürekkep Genişletici, 20ml
  • Alkol mürekkeplerini karıştırmak, parlatmak ve çıkarmak için ülkü
  • Süratli kuruma, kalıcı, asitsiz ve karıştırılabilir
  • Şişeler dar bir kırılgan uç ile donatılmıştır

Amazon’da görüntüle

Ilkin birkaç renk denemeyi tercih ederseniz, bunlardan birini kura çekmek en iyisidir. 3 çiçek seti ya da su altı tecrübe etmek. Bunlar doğar üç şişe Alkol Mürekkebibir tükenmez kalem iki sivri ile, beş yaprak DIN A6 hususi kağıt bununla birlikte bir klavuz.

MARABU Alkol Mürekkep Seti Çiçekler, 3 x 20 ml alkol mürekkebi artı Yupo Kağıdı
  • Başlangıç ​​setinde oldukça yönlü akış teknikleri için alkol bazlı kalıcı mürekkep
  • Bütün emici olmayan yüzeyler için uygundur
  • 3 x 20 ml alkol mürekkebi (macenta, limon, karayip), 1 x keçeli kalem, 5 x hususi DIN A6 kağıdı ve talimatlar ihtiva eder

Amazon’da görüntüle

MARABU Alkol Mürekkep Seti Su Altı, 3 x 20 ml alkol mürekkebi artı Yupo Kağıdı
  • Başlangıç ​​setinde oldukça yönlü akış teknikleri için alkol bazlı kalıcı mürekkep
  • Bütün emici olmayan yüzeyler için uygundur
  • 3 x 20 ml alkol mürekkebi (gentian, ametist, elmas), 1 x kalıcı keçeli kalem, 5 x hususi DIN A6 kağıdı ve talimatlar ihtiva eder

Amazon’da görüntüle

Teste başlamadan ilkin

Marabu alkollü mürekkepler ile alakalı genel bilgiler

Marabu Alkol Mürekkebi ayrı ayrı paketlenir, bu yüzden 13 rengin tamamına haiz olacak kadar şanslıysanız, onları paketinden çıkarmak için birazcık zamana ihtiyacınız olacak – sadece bu, beklentiyi büyük seviyede artırır. Lütfen dikkat: Şişelerin üzerleri bir raptiye ile delinmelidir (yalnız kapağı çıkarın, üst kısmın tamamını sökmeyin). Bunun anlamı: her zamanki benzer biçimde bu adım için eldiven ve koruyucu elbise giymelisiniz. Birkaç ufak sıçrama olabileceğinden, yupo kağıdınızı başka bir emek harcama yüzeyine yerleştirmek en iyisidir. Gözlük kullananlar dikkat!

Kapakların birbirine karışmaması için ilk kullanımdan ilkin her kapağın ucunun bir damla boya ile işaretlenmesi öneri edilir. Kapaklar beyaz olduğundan bu mükemmel çalışıyor.

marabu ürün testi

Mürekkepler, şişe başına 20 ml ile oldukça eli bol ve bununla birlikte mükemmel bir halde pigmentlidir. Yeniden 20 ml’lik olan genişletici, daha idareli kullanılmasını istiyor. Birçok teknik için lüzumlu olduğu için mutlaka büyük bir şişe izopropil alkol almaya kıymet; ne de olsa, Alkol Mürekkeplerini arzu ettiğiniz sıklıkta “canlandırabilirsiniz” ve eğlencenin bir çok burada yatmaktadır.

Hazırlık

Boyamaya başlamadan ilkin hangi renklerle çalışmak istediğinizi düşünmenizde yarar var. Geniş bir seçimle, bilhassa işlerin süratli bir halde yapılması gerektiğinde işler kafa karıştırıcı olabilir. Bundan dolayı renklerinizi seçin ve bu tarz şeyleri emek harcama yüzeyinize aleni ve teslime hazır biçimde yerleştirin. Elbet ondan sonra kendiliğinden renk ekleyebilirsiniz, sadece bu biçimde birazcık daha süratli.

Metalik renkler çoğu zaman kullanılmadan ilkin iyice çalkalanmalıdır. Efekt renk şişeleri, salladığınızda duyabileceğiniz ufak bir top ihtiva eder. Öteki renkler ile pigmentleri çalkalayarak gevşetmek de mantıklıdır.

DIN A4’te hususi kağıdınız var ise, sayfayı yarıya indirmeniz önerilir – çoğu zaman daha ufak bir alanda oldukça daha ilgi çekici renk oyunları yaratılabilir. Koruyucu eldivenlerinizi giyinin, bir saç kurutma makinesi alın (soğuk ayarda!) ve elinizde yeterince izopropil alkol olduğu için güvenli olun.

Imtihan 1: Marabu Alkol Mürekkep renkleri

Bu fotoğraf için kırmızı portakal, kiraz kırmızısı, limon, altın, bronz ve kahverengi tonlarında Marabu Alkol Mürekkebi kullandım. Degradeler kurmak için ilkin renkleri kağıdınıza bol miktarda damlatmanızı öneririm. Bütün alanları aynı renklerle düzenleyebilir ya da bir bir parçaları muayyen renklerde tutabilirsiniz – hayal gücünüzün sınırı yoktur.

Peşinden, boyalara bol bol izopropil alkol uygulamayı ve arkasından pigmentleri akıtmaya adım atmak için fön makinesini kullanmayı seviyorum. İlk güzel şekiller ondan sonra burada üstünde çalışılabilir. Araya birazcık extra mürekkep ya da alkol ekleseniz bile Marabu renklerini taşımak oldukça kolaydır. Bu tekniğin sırrı, bir taraftan renkleri oldukça ekonomik kullanmamak, öteki taraftan da bolca alkolle yine yine hareket ettirmektir.

Marabu incelemesi

Marabu’nun alkollü mürekkepleri, bilhassa kuvvetli pigmentasyonları sebebiyle öne çıkıyor; oldukça fazla alkolle bile kuvvetli ve parlak bırakılırlar ve renkleri yine yine etkinleştirdiğinizde öteki alkollü mürekkeplere nazaran oldukça daha azca yapı kaybedersiniz. Bunu bilhassa seviyorum, bundan dolayı bazı zamanlar bir noktayı oldukça seviyorum fakat alkol kendi yolunu buluyor ve başarıya ulaşmış bir bölgeye “sel basmayı” seviyor.

Genel tablodan memnunsanız, bir bir alanları detaylı bir şekilde ele almaya başlayabilirsiniz. Kendimi daima bir alana adar ve resmin kenarından dolaşırım.

Imtihan 2: Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri

Kırmızı-turuncu fotoğraf için seyreltilmemiş Marabu Alkol Mürekkebi Metallic-Gold uyguladım. Mürekkep hem daha kalınca aynı zamanda daha opak kurur, mükemmel parıldayan yapılar ve “damarlar” oluşturur. Metalikler, renkler ve/ya da izopropil alkol ile beraber kağıda uygulanırsa, muhteşem bir halde akarlar ve hafifçe, eşit bir ışıltı üretirler.

Limon rengiyle beraber mükemmel, parlak bir sarı ton elde edersiniz. Birçok üreticide olduğu benzer biçimde, Marabu’nun sarısı da kirlenebilir, sadece altınla karıştırıldığında son aşama kuvvetli hale gelir ve kırmızı-turuncu ile güzel bir şeftali tonu elde edersiniz. Bronz kırmızı-turuncu en güzel gün batımlarını anımsatır.

Metalik renklerin ışıltısını fotoğraflarda yakalamak daima zor olsa gerek, bu nedenle güzel neticeleri kendiniz görmeye kıymet.

marabu alkol mürekkepleri
İnce detay, yine etkinleştirirken kaybolmadan iyi bir halde işlenebilir. Uygulanan saf, metalik altın ilgi çekici yapılar için kullanılabilir.

Imtihan 3: Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı

Şahsi vurgum ve en güzel alkollü mürekkep katkı maddelerinden biri efekt rengidir. Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı. Elmasları, gökkuşağı balıklarını ya da parıldayan bir su yüzeyini düşünün. Ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, değişik kesafet efektleri elde edeceksiniz. Çalışmanın başlangıcında, renkler ve alkolle iyice karıştırıldığında, bütün fotoğraf ışığın gelişine bağlı olarak parlar, böylece tesir nerede ise asla görülmez ya da oldukça yoğun olur.

Marabu alkol mürekkepleri
Pırlanta Işıltısı daha ince bir tesir için de kullanılabilir (solda). Elmas ve metalik gümüşün karşılaştırılması (sağda)

Bireysel alanlara bırakıldığında, bunlar bilhassa etkileyicidir. Diamond Sparkle’ı hangi mürekkeplerle kombinlediğinize bağlı olarak değişik renk neticeleri elde edersiniz, bundan dolayı efekt rengi, arka plana ya da komplike renge muhteşem ahenk sağlar. Boya kuruduktan sonrasında, parıltıların nerede ise hiçbiri çıkmaz. Metalikler ışıltılarının hiçbirini bile vermiyor! Yeniden de ülkü olarak fotoğraflarınızı solmaması için UV korumasıyla mühürlemelisiniz.

Marabou elmas ışıltısı
Efekt katkı maddesi Marabu Diamond Sparkle, kuvvetli ışığa maruz kaldığında soluk kesici nüanslarla parlar.

Hususi efekt süslemeleri

Sona ermiş resimlerin dekorasyonunu “Süsleme” ile yaptım. Misafir Sonrası Alkol Mürekkebi Talimatları – Yeni Başlayanlar İçin Temel Bilgiler aslına bakarsanız şu demek oluyor ki söylenmiştir. Burada ince bir fırçayı saf izopropil alkole batırın ve sözgelişi bir puantiyeli ya da çizgi deseni kurmak için kuru mürekkebi dikkatlice silin. Bu teknik, bilhassa alkole birkaç damla Diamond Sparkle eklerseniz işe fayda. Parıltıların çökmemesi için karışımı yine yine karıştırmanız önemlidir. Bu size, yakından bakmış olduğunuzda hafif parıldayan kırılgan noktalar verir.

marabu alkol mürekkep efekti rengi
Elmas Işıltısı eklenmiş «Süsleme».Alkol mürekkepleri marabu
Diamond Sparkle (solda) ve metalik renklerin (sağda) direkt fer altında direkt karşılaştırılması. Uzaktan önden bakıldığında, parıltı yalnızca oldukça ince bir halde görülebilir.

Son sonucum

Genel hatlarıyla onları seviyorum Marabu alkol mürekkebi oldukça iyi, bundan dolayı hiç bir biçimde öteki üreticilerin renklerinden daha aşağı değiller. Renkler, birçok kuvvetli tonda ve ek olarak başlangıç ​​setleri mevcut. Marabu Alkol Mürekkepleri birkaç sarı ve kırmızı ton, mavi ve mor nüanslar, üç yeşil ton, kahverengi, siyah ve dört efekt rengi ihtiva eder. hatta var Neon alkol tonları mevcut. bu yenileme Burada mutlaka lüzumlu bulunduğunu düşünmüyorum.

Öteki üreticilerin renkleriyle karşılaştırıldığında, Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri işlenmesi oldukça daha basit ve güzel. Metaliklerin yalnız alışılagelmiş altın, gümüş ve bronz renklerinde değil, bununla birlikte metalik yeşil, mavi, sarı ve bakır renklerinde de bulunması dikkat çekicidir.

Bu ürün serisinin en mühim özelliği Diamond Sparkle katkı maddesidir.. Göze çarpmayan bir halde parlıyor, mutlaka kitschy değil ve birinci derslik işlenebilir. Her Alkol Mürekkep sanatçısı için mutlak bir zorunluluktur!

konuk yazar portre jennifer pace

Jennifer A Hızı

Bir müzikolog olarak sanat, Jennifer Pace için günlük hayatın bir parçasıdır; yaratıcı emek harcama daima bunun bir parçası olmuştur. Resim, taslak, makale ve kaligrafi yöntemiyle ya da kendinizi soyut sanatla anlatım ederek. Akıcı sanat şu anda en sevilmiş olduğu anlatım biçimi. Fotoğrafta imaj kompozisyonu ilkeleri ve renklerin etkileşimi için geçerli olan şey, kontrolün kaybedilmesiyle beraber soyut sanata da uygulanabilir ve onu hususi kılan da budur. Instagram’da güzel sanatlara duyulan ihtiras oldukça bayağı bir halde yakalanıyor. Alkol Mürekkebi ve Akrilik Döküntülerin hızlandırılmış videoları YouTube’da bulunabilir.

www.youtube.com/user/fruitimi

www.instagram.com/pace_fine_arts

www.feysbuk.com/pacefinearts

www.pacephotographs.eu

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz