MARABU Alkol Mürekkebi – Büyük alkollü mürekkep ürün testi


Marabu, bir çok okuyucu tarafınca el işi boyaları ve dekoratif boyalar üreticisi olarak bilinmelidir. Baden-Württemberg yaratıcı renkler uzmanı şimdi de Marabu Alkol Mürekkeplerini piyasaya sürdü. Mürekkepleri sizin için kontrol etmeme izin verildi ve şimdiden tahmin edebiliyorum: Daha fazlasını okumaya kıymet!

Bu ürünleri kontrol etmeme izin verildi

Renkli Marabu Alkol Mürekkebi ayrı olarak mevcuttur 13 parlak, parlak renk kullanılabilir ve arzulanan hiçbir şey bırakmaz. Ek olarak, genişletici ve üç parıldayan metalik: altın, gümüş ve bronz ve mutlak vurgu: Efekt gölgesi Diamond Sparkle.

MARABU Alkol Mürekkep Genişletici, 20ml
  • Alkol mürekkeplerini karıştırmak, parlatmak ve çıkarmak için ideal
  • Süratli kuruma, kalıcı, asitsiz ve karıştırılabilir
  • Şişeler dar bir kırılgan uç ile donatılmıştır

Amazon’da görüntüle

Ilkin birkaç renk denemeyi tercih ederseniz, bunlardan birini seçmek en iyisidir. 3 çiçek seti yada su altı tecrübe etmek. Bunlar oluşur üç şişe Alkol Mürekkebibir tükenmez kalem iki sivri ile, beş yaprak DIN A6 hususi kağıt bununla beraber bir rehber.

MARABU Alkol Mürekkep Seti Çiçekler, 3 x 20 ml alkol mürekkebi artı Yupo Kağıdı
  • Başlangıç ​​setinde fazlaca yönlü akış teknikleri için alkol bazlı kalıcı mürekkep
  • Tüm emici olmayan yüzeyler için uygundur
  • 3 x 20 ml alkol mürekkebi (macenta, limon, karayip), 1 x keçeli kalem, 5 x hususi DIN A6 kağıdı ve talimatlar ihtiva eder

Amazon’da görüntüle

MARABU Alkol Mürekkep Seti Su Altı, 3 x 20 ml alkol mürekkebi artı Yupo Kağıdı
  • Başlangıç ​​setinde fazlaca yönlü akış teknikleri için alkol bazlı kalıcı mürekkep
  • Tüm emici olmayan yüzeyler için uygundur
  • 3 x 20 ml alkol mürekkebi (gentian, ametist, elmas), 1 x kalıcı keçeli kalem, 5 x hususi DIN A6 kağıdı ve talimatlar ihtiva eder

Amazon’da görüntüle

Teste başlamadan ilkin

Marabu alkollü mürekkepler hakkında genel bilgiler

Marabu Alkol Mürekkebi ayrı ayrı paketlenir, bundan dolayı 13 rengin tamamına haiz olacak kadar şanslıysanız, onları paketinden çıkarmak için birazcık zamana ihtiyacınız olacak – sadece bu, beklentiyi büyük seviyede artırır. Lütfen dikkat: Şişelerin üst kısımları bir raptiye ile delinmelidir (bir tek kapağı çıkarın, tüm kapağı çevirerek açmayın). Bunun anlamı: her zamanki şeklinde bu adım için eldiven ve koruyucu elbise giymelisiniz. Birkaç ufak sıçrama olabileceğinden, yupo kağıdınızı başka bir emek verme yüzeyine yerleştirmek en iyisidir. Gözlük kullananlar dikkat!

Kapakların birbirine karışmaması için ilk kullanımdan ilkin her kapağın ucunun bir damla boya ile işaretlenmesi tavsiye edilir. Kapaklar beyaz olduğundan bu mükemmel çalışıyor.

marabu ürün testi

Mürekkepler, şişe başına 20 ml ile fazlaca eli bol ve bununla beraber mükemmel bir halde pigmentlidir. Gene 20 ml’lik olan genişletici, daha idareli kullanılmasını istiyor. Birçok teknik için lüzumlu olduğundan kesinlikle büyük bir şişe izopropil alkol almaya kıymet; ne de olsa, Alkol Mürekkeplerini istediğiniz sıklıkta “canlandırabilirsiniz” ve eğlencenin bir çok burada yatmaktadır.

Hazırlık

Boyamaya başlamadan ilkin hangi renklerle çalışmak istediğinizi düşünmenizde yarar var. Geniş bir seçimle, bilhassa işlerin süratli bir halde yapılması gerektiğinde işler kafa karıştırıcı olabilir. Bundan dolayı renklerinizi seçin ve bu tarz şeyleri emek verme yüzeyinize açık ve teslime hazır şekilde yerleştirin. Elbet ondan sonra kendiliğinden renk ekleyebilirsiniz, sadece bu şekilde birazcık daha süratli.

Metalik renkler çoğu zaman kullanılmadan ilkin iyice çalkalanmalıdır. Efekt renk şişeleri, salladığınızda duyabileceğiniz ufak bir top ihtiva eder. Öteki renkler ile pigmentleri çalkalayarak gevşetmek de mantıklıdır.

DIN A4’te hususi kağıdınız var ise, sayfayı yarıya indirmeniz önerilir – çoğu zaman daha ufak bir alanda fazlaca daha garip renk oyunları yaratılabilir. Koruyucu eldivenlerinizi giyinin, bir saç kurutma makinesi alın (soğuk ayarda!) ve elinizde yeterince izopropil alkol olduğundan güvenilir olun.

Imtihan 1: Marabu Alkol Mürekkep renkleri

Bu fotoğraf için kırmızı portakal, kiraz kırmızısı, limon, altın, bronz ve kahverengi tonlarında Marabu Alkol Mürekkebi kullandım. Degradeler oluşturmak için ilkin renkleri kağıdınıza bol miktarda damlatmanızı tavsiye ederim. Tüm alanları aynı renklerle düzenleyebilir yada tek tek parçaları belirli renklerde tutabilirsiniz – hayal gücünüzün sınırı yoktur.

Arkasından, boyalara bolca oranda izopropil alkol uygulamayı ve arkasından pigmentleri akıtmaya adım atmak için fön makinesini kullanmayı seviyorum. İlk güzel şekiller ondan sonra burada üstünde çalışılabilir. Araya birazcık fazladan mürekkep yada alkol ekleseniz bile Marabu renklerini taşımak fazlaca kolaydır. Bu tekniğin sırrı, bir taraftan renkleri fazlaca ekonomik kullanmamak, öteki taraftan da bolca alkolle yine yine hareket ettirmektir.

Marabu incelemesi

Marabu’nun alkollü mürekkepleri, bilhassa kuvvetli pigmentasyonları sebebiyle öne çıkıyor; fazlaca fazla alkolle bile kuvvetli ve parlak bırakılırlar ve renkleri yine yine etkinleştirdiğinizde öteki alkollü mürekkeplere gore fazlaca daha azca yapı kaybedersiniz. Bunu bilhassa seviyorum, şundan dolayı kimi zaman bir noktayı fazlaca seviyorum fakat alkol kendi yolunu buluyor ve başarıya ulaşmış bir bölgeye “sel basmayı” seviyor.

Genel tablodan memnunsanız, tek tek alanları detaylı bir şekilde ele almaya başlayabilirsiniz. Kendimi daima bir alana adar ve resmin kenarından dolaşırım.

Imtihan 2: Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri

Kırmızı-turuncu fotoğraf için seyreltilmemiş Marabu Alkol Mürekkebi Metallic-Gold uyguladım. Mürekkep hem daha kalınca hem de daha opak kurur, mükemmel parıldayan yapılar ve “damarlar” oluşturur. Metalikler, renkler ve/yada izopropil alkol ile beraber kağıda uygulanırsa, muhteşem bir halde akarlar ve hafifçe, eşit bir ışıltı üretirler.

Limon rengiyle beraber mükemmel, parlak bir sarı ton elde edersiniz. Birçok üreticide olduğu şeklinde, Marabu’nun sarısı da kirlenebilir, sadece altınla karıştırıldığında son aşama kuvvetli hale gelir ve kırmızı-turuncu ile güzel bir şeftali tonu elde edersiniz. Bronz kırmızı-turuncu en güzel gün batımlarını anımsatır.

Metalik renklerin ışıltısını fotoğraflarda yakalamak daima zor olsa gerek, bu yüzden güzel neticeleri kendiniz görmeye kıymet.

marabu alkol mürekkepleri
İnce ayrıntılar, tekrardan etkinleştirirken kaybolmadan iyi bir halde işlenebilir. Uygulanan saf, metalik altın garip yapılar için kullanılabilir.

Imtihan 3: Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı

Kişisel vurgum ve en güzel alkollü mürekkep katkı maddelerinden biri efekt rengidir. Marabu Alkol Mürekkep Elmas Işıltısı. Elmasları, gökkuşağı balıklarını yada parıldayan bir su yüzeyini düşünün. Ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, değişik yoğunluk efektleri elde edeceksiniz. Çalışmanın başlangıcında, renkler ve alkolle iyice karıştırıldığında, tüm fotoğraf ışığın gelişine bağlı olarak parlar, böylece tesir neredeyse asla görülmez yada fazlaca yoğun olur.

Marabu alkol mürekkepleri
Pırlanta Işıltısı daha ince bir tesir için de kullanılabilir (solda). Elmas ve metalik gümüşün karşılaştırılması (sağda)

Bireysel alanlara bırakıldığında, bunlar bilhassa etkileyicidir. Diamond Sparkle’ı hangi mürekkeplerle kombinlediğinize bağlı olarak değişik renk neticeleri elde edersiniz, şundan dolayı efekt rengi, arka plana yada karışık renge muhteşem uyum sağlar. Boya kuruduktan sonrasında, parıltıların neredeyse hiçbiri çıkmaz. Metalikler ışıltılarının hiçbirini bile vermiyor! Gene de ideal olarak fotoğraflarınızı solmaması için UV korumasıyla mühürlemelisiniz.

Marabou elmas ışıltısı
Efekt katkı maddesi Marabu Diamond Sparkle, kuvvetli ışığa maruz kaldığında nefes kesici nüanslarla parlar.

Hususi efekt süslemeleri

Bitmiş resimlerin dekorasyonunu “Süsleme” ile yaptım. Konuk Sonrası Alkol Mürekkebi Talimatları – Yeni Başlayanlar İçin Temel Bilgiler aslına bakarsan özetlemek gerekirse açıklanmıştır. Burada ince bir fırçayı saf izopropil alkole batırın ve mesela bir puantiyeli yada çizgi deseni oluşturmak için kuru mürekkebi dikkatlice silin. Bu teknik, bilhassa alkole birkaç damla Diamond Sparkle eklerseniz işe yarar. Parıltıların çökmemesi için karışımı yine yine karıştırmanız önemlidir. Bu size, yakından bakmış olduğunuzda hafifçe parıldayan kırılgan noktalar verir.

marabu alkol mürekkep efekti rengi
Elmas Işıltısı eklenmiş «Süsleme».Alkol mürekkepleri marabu
Diamond Sparkle (solda) ve metalik renklerin (sağda) direkt ışık altında direkt karşılaştırılması. Uzaktan önden bakıldığında, parıltı yalnızca fazlaca ince bir halde görülebilir.

Son sonucum

Genel olarak onları seviyorum Marabu alkol mürekkebi fazlaca iyi, şundan dolayı hiçbir şekilde öteki üreticilerin renklerinden daha aşağı değiller. Renkler, birçok kuvvetli tonda ve ek olarak başlangıç ​​setleri mevcut. Marabu Alkol Mürekkepleri birkaç sarı ve kırmızı ton, mavi ve mor nüanslar, üç yeşil ton, kahverengi, siyah ve dört efekt rengi ihtiva eder. hatta var Neon alkol tonları mevcut. bu yenileme Burada kesinlikle lüzumlu bulunduğunu düşünmüyorum.

Öteki üreticilerin renkleriyle karşılaştırıldığında, Marabu Alkol Mürekkep Metalikleri işlenmesi fazlaca daha kolay ve güzel. Metaliklerin bir tek alışılagelmiş altın, gümüş ve bronz renklerinde değil, bununla beraber metalik yeşil, mavi, sarı ve bakır renklerinde de bulunması dikkat çekicidir.

Bu ürün serisinin en mühim özelliği Diamond Sparkle katkı maddesidir.. Göze çarpmayan bir halde parlıyor, kesinlikle kitschy değil ve birinci derslik işlenebilir. Her Alkol Mürekkep sanatçısı için mutlak bir zorunluluktur!

konuk yazar portre jennifer pace

Jennifer A Hızı

Bir müzikolog olarak sanat, Jennifer Pace için günlük yaşamın bir parçasıdır; yaratıcı emek verme daima bunun bir parçası olmuştur. Fotoğraf, taslak, yazı ve kaligrafi kanalıyla yada kendinizi soyut sanatla ifade ederek. Akıcı sanat şu anda en sevilmiş olduğu ifade biçimi. Fotoğrafta görüntü kompozisyonu ilkeleri ve renklerin etkileşimi için geçerli olan şey, kontrolün kaybedilmesiyle beraber soyut sanata da uygulanabilir ve onu hususi kılan da budur. Instagram’da güzel sanatlara duyulan tutku fazlaca basit bir halde yakalanıyor. Alkol Mürekkebi ve Akrilik Döküntülerin hızlandırılmış videoları YouTube’da bulunabilir.

www.youtube.com/user/fruitimi

www.instagram.com/pace_fine_arts

www.feysbuk.com/pacefinearts

www.pacephotographs.eu

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz