Karşınızda Shepkh 1,2 İnçlik Havalı Darbeli Anahtar, Model 7906100717


İngiliz anahtarı kutusu nedir?

Paslanmış, donmuş yada aşırı sıkılmış vidaları gevşetmek için ne yapılmalı? Açıkçası, bu vidalar bayağı bir anahtarla açılamaz. Her birimiz, bilhassa tamirciler benzer biçimde profesyoneller ve her gün cıvata ve somun ile uğraşan hepimiz, bir halde paslı cıvata açma, cıvataların dar alanda yada yanlış açıda açılıp kapanması, aletlerin kırılması vb. sorunlarla karşılaşırız. Vidayı sökmek için kafi güç yada süre olmadığında önemi ortaya çıkar. Bir kutu anahtarı bu durumlarda yararlı bir araçtır. Kutu anahtarı, kısa sürede kuvvetli ani bir kuvvet oluşturarak her türlü vidayı yüksek hızda kapatabilen yada açabilen elektrikli yada pnömatik bir motora haizdir; Bu sayede kısa aralıklarla uygulanan yüksek kuvvet somunun kolayca açılıp kapanmasını sağlar. Kutu anahtarı çeşitleri ve satın alırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim noktalar hakkında informasyon edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyun.

Kutu anahtarı türleri

Kutu anahtarı, insan eline nazaran daha çok güce haizdir ve fazlaca kısa sürede daha çok cıvata açıp kapatabilir; Bilhassa ulaşılması zor vidalar. Değişik görevleri yerine getirmek için tasarlanmış değişik tipte kutu anahtarları vardır, sadece emek verme modları sabittir ve rüzgar, elektrik yada pil tarafınca sağlanan güç yada patlayıcı tesir ile çalışmak için ihtiyaç duyulan tork yada döndürme kuvvetini sağlarlar.

  • Elektrik kutusu: Bu aletin adından da anlaşılacağı benzer biçimde, bu ürün lüzumlu torku güç kaynağından sağlar. Bu kuvvetli alet fazlaca hızlıdır ve şişirilebilir bir kutuya kıyasla daha azca ağırlığa ve boyutlara haizdir. Elektrikli tornavida fiyatı öteki türlerine nazaran fazlaca daha ucuz olup ev kullanımı ve ufak atölyeler için idealdir.
  • Kutu: Pnömatik yada pnömatik darbeli anahtar olarak tanıyabileceğiniz pnömatik darbeli anahtar, son aşama yüksek güç ve hıza haiz olup, endüstriyel ve ustalaşmış kullanım için idealdir. Bir hava kutusunun emek harcaması için basınçlı havaya ihtiyacı vardır ve bir hava kompresörüne gereksinim duyduğu için fazlaca taşınabilir değildir ve ev kullanımı için uygun değildir. Hava kutusu anahtarı oldukça yüksek bir torka haizdir ve alüminyum benzer biçimde düz yüzeylerde çalışmak için uygun değildir. Görünüm açısından, hava kutusu anahtarı dört türe ayrılır: altıgen, tırtıklı, düz ve çapraz.
  • nakliye kutusu: Şarj edilebilir kutu, emek harcaması için elektriğe yada rüzgara gereksinim duymaz ve lüzumlu gücü pilden alır. Kargo kutusu ek ekipmana ve hava kompresörüne gereksinim duymaz, kolayca taşınabilir ve değişik yerlerde kullanılabilir. Bu şarjlı lokma anahtarın ağırlığı ve fiyatı öteki tiplere nazaran fazlaca daha yüksektir.
sümüklü böcek afişi

Hava kutusunun tanıtımı

Günümüzde birçok marka, aralarında kıyasıya bir rekabete yol açan anahtar üretimi alanında etkinlik göstermekte ve bunun sonucunda kullanıcı için seçim yapmak daha da zorlaşmaktadır. Shell, DeWalt, Hitachi, Bosch, Ingersoll Rand, Craftsman, Milwaukee, Makita ve Rockwell tanınmış alet ve anahtar markalarıdır. En iyi şişme kutu çeşitleri hakkında informasyon almak için bizi takip edin.

Hava kutusu anahtarı

Karşınızda 1,2 İnçlik Hava Kutusu, Şeyh, Model 7906100717

1,2 İnçlik Kutu Beden Modeli 7906100717, endüstriyel işler için ideal bir alettir. Ek olarak bu alet, fabrikaların üretim ve montaj hatlarında, ufak motor tamirlerinde, hafifçe kamyonlarda, genel oto tamirlerinde vb. kullanım için idealdir. Bu kutunun boyutları 18 x 6 x 19,8 santimetre ve ağırlığı 4 kilo’dır. Bu sayede bu aletin uygun boyutları ve ağırlığı, kullanıcının yorulmasını büyük seviyede engellemektedir. Bu ürünün maksimum torku 312 Nm’dir. Bu ürünün bir öteki pozitif yanları da 7000 rpm’ye kadar hız üretebilen, maksimum performans ve ömürlü, düşük tüketimli motorudur.

Shepakh şişme kutu, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 27 ve 85 mm boyutlarında on tane 1,2 inçlik kutu ile satılmaktadır. Bu ürün ufak boyutlarda üretilmiş olup, kullanıcının ulaşılması zor yerlerde rahatça kullanabilmesi için ergonomik bir tasarıma haizdir. Shepakh 1,2 inçlik hava kutusu modeli 7906100717’nin öteki özelliklerinin yanı sıra, sağ elini kullanan bir turda solak olduğu belirtilebilir. Bu gadget’ın hava tüketimi dakikada 141 litredir. Hava kompresörü satın alırken desteğe ihtiyacınız var ise aşağıdaki makaleyi okuyun.

İngiliz anahtarı kutusu satın al

Umarız yukarıdaki makaleyi okuyarak hava kutusu hakkında genel ve yararlı bilgiler edinmişsinizdir. Sazokar internet sayfasını ziyaret ederek istediğiniz ürünlere resmi Sazokar garantisi ile kolayca haiz olabilirsiniz. Kutu anahtarı satın alma alanında rehberliğe ve tavsiyeye ihtiyacınız var ise, uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak, bu alanda herhangi bir deneyiminiz yada sorunuz var ise, yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.Source bağlantı