Kabin Vites Soketi Kurulum Eğitimi (0 – 100)


Kriko, bir dolapta kullanılan en mühim bağlantı parçalarından biridir ve gün içinde birçok kez dolap kapısını açıp kapamak için kullanılır. Bundan dolayı uzun ömürlü ve kaliteli olan doğru türlerin seçilmesi gerekmektedir.

Bas jakı nedir?

Otobüs asansörü yada asansör vinci, ağaç işleme endüstrisinde ve yatak odası ve dolap kullanımında çağdaş ve dayanıklı bir armatür olarak uzun senelerdir kullanılmaktadır. Bu kola isminin verilmesinin sebebi, tıpkı bir otobüste olduğu benzer biçimde kullanılarak kabin içinde ilkin hafifçe dışa doğru sonrasında gövdeye paralel olarak açılıp kapanmasıdır. Otobüs kolonları çoğu zaman buzdolabı ve lavabonun üstündeki dolaplar için kullanılır. Bus jakları basit jaklardan farklıdır. Bu kollar daha yüksek dirence haizdir, kapıyı tam açarlar ve sessiz bir kayışın varlığından dolayı ses çıkarmazlar. Görünüm açısından basit vinçlerden farklıdırlar.

Düzgüsel bir veri yolu soketi takma eğitimi

  • Bus fişleri çoğu zaman iki parçalı ve L şeklinde olup, kapının ve gövdenin iki yanından bağlantılıdır. Bundan dolayı, ilk olarak ürün kataloğundaki desen ve ölçülere nazaran dolap kenarına ve ahşap kapı yada alüminyum çerçeveye kol kısımlarını takmak için lüzumlu delikleri açmalısınız.
  • Arkasından kirişi çıkarın ve parçayı kabinin kenarına takının. Tipik olarak parça, kabinin kenarından 2 santimetre uzağa kurulmalıdır.
  • Parçayı gövdeye taktıktan sonrasında manivela ve kolu bu bölüme bağlayın ve arkasından dolap kapağını ana gövdeye nazaran ayarlayın. Kol çoğu zaman kabinin alt kenarının 4 ila 4,5 santimetre yukarısına takılır, arkasından kol kapıya takılır.
  • Denge kollarını kabinin her iki tarafındaki soketlere bağlayın, böylece kol ve kabin tertibatı sorunsuz, titreşimsiz çalışır.
  • Kabinin açılıp kapanması esnasında krikoların çıkardığı sesi ortadan kaldırmak için krikolara susturucu takınız.
detaylı satın alma

Bloom bus jack montajı

otobüs krikosu

Blum, dolap takıları üretiminde etkinlik gösteren internasyonal üne haiz bir Avusturya şirketidir. Erik fişlerinin birçok çeşidi vardır. Bu asansörler HK market (tek kapı), HS (büyük tek kapı), HF (iki kapı), HL (otobüs), gaz yada pompa, saat, bom, kapak yukarı ve aşağı, elektrikli vb. Mekanizma ve kullanım özeldir. Kriko tipi, dolap yüksekliği, ihtiyaç duyulan maksimum derinlik, maksimum kapı ağırlığı vb. faktörlere nazaran seçilmelidir.

Bloom AVENTOS HL otobüs asansörleri, dolap kapaklarını dolap gövdesine paralel olarak indirip kaldıran, orta ve uzun duvar üniteleri ve üstüne monte edilen dolaplar için muhteşem çözümdür. Dolap bu kol yardımıyla kaldırılır ve artık kullanıcının ulaşamayacağı bir yerde bulunur ve pişirme esnasında açık bırakılabilir. Bu vinçler, 300-580mm yüksekliğinde ve maksimum 1800mm genişliğindeki değişik dolap boyutları için uygundur. Emek verme şekli tüm uygulamalarda 5 tane kaldırma mekanizması ve 4 tane manivela kolu kullanmaktır. Kabinetin kaldırma mekanizmaları ve montaj braketleri de bakışımlı kullanıma uygun tasarlanmıştır. Bu kollar, dar yada geniş ahşap kapılar yada alüminyum çerçeveler için uygundur. Ontus HL soketleri minik ve kompakttır ve süratli ve kolay bir halde monte edilebilir ve ayarlanabilir. Plume Jack, kaldırma mekanizmasını kabinin ağırlığına ve boyutuna nazaran ayarladıktan sonrasında kolayca açılır, kapanır ve durur.

Blum Ontus HL veri yolu jakını takmak ve monte etmek için ilkin jaka bağlı parçaları, doğrusu hareketli teleskopik kolu çıkarın. Bu kolun ayrılabilmesi bu vinçlerin avantajlarından biridir. Aletsiz çapraz dikiş uygulaması, montajı son aşama kolaylaştırır. Güvenilir, aletsiz kenetleme mekanizması süratli ve kolaydır, soket bus kurulumunu çocuk oyuncağı yapar. Kabinin ray süresince herhangi bir konumda durabilmesi için kaldırma mekanizmasını kapının ağırlığına nazaran ayarlamak için akülü bir tornavida kullanın. Dolaptaki üç boyutlu ayar, kapağın da dolap gövdesine uygun olmasını sağlar.

Saro Bus Priz Kurulum Kılavuzu

otobüs krikosu

Saroglobal, hırdavat üretiminde 43 senelik tecrübenin arkasından 2010 senesinde kaliteli, güzel ve uygun fiyatlı ürünler sunmak amacı ile İran’da kurulmuştur. Saro ve Lombardy olmak suretiyle iki marka ile etkinlik gösteren Saroglobal’in ürünleri fonksiyonel, hususi ve uygun fiyatlıdır. Lombardi ürünleri lüks olarak kabul edilir sadece uzun soluklu kullanıma uygundur. Tüm kaldıraç türleri, Savor tarafınca üretilen parçalardır. Saro K98A Kabin Konveyör Soketi, genişliği 1200mm’ye ve ağırlığı 5kg’a kadar olan alüminyum profil dolap kapakları için kullanılır ve kabul edilebilir performansa haizdir. Savor bus soketi kurulum adımları, aşağıda tartışacağımız tüm standart bus soketlerine benzer. Saro bus prizinin takılabilmesi için dolap kapağı genişliğinin minimum 600 mm olması gerektiğine dikkat edilmelidir. Saro bus soket kurulum yöntemi özetlemek gerekirse şu şekildedir:

  • Armatürlerin dolap gövdesine takılması
  • Kol ve bomun gövdeye bağlı bağlantı parçalarına bağlanması
  • Kolu, kapının kenarından uygun bir mesafede dolap kapısına takının.
  • Titreşimi önlemek için denge kollarını takının
  • Jak gürültüsünü denetlemek için bir susturucu takının

Meloni veri yolu jakı iyi mi kurulur

2013 senesinde dolap ek parçaları, gardırop ekipmanları ve dekorasyon alanında etkinlik göstermeye süregelen Meloni şirketi, ürünlerinin yanı sıra GRASSHOPPER GROUP lisansı altında Uni Hooper ürünlerinin Polonya’daki tek yetkili temsilcisidir. Meloni soft bus prizler, 90×60 ve 120×90 santimetre olmak suretiyle iki boyutta dolap kapakları için uygundur. Bu kaldıraçlar piyasada 3004 ve 3005 modellerinde mevcuttur ve yüksek direnme ve direnç sunar. Hem de bir Meloni ürünüdür ve Çin’de üretilmiştir. Pumpi Meloni otobüs jakını takma yöntemi fazlaca basittir ve elektrikli ve şarjlı bir tornavida yardımıyla yapılır. Bu krikolar değiştirilebilir ve soketin her iki ucundaki vidaları bir tornavida ile gevşetebilir ve yeni bir soket ile değiştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bas jakı nedir?

En fazlaca kullanılan vinç türlerinden kabul edilen otobüs, direnci daha yüksek, kapıyı tam açan, susturucu yardımıyla ses çıkarmayan ve görünüş olarak basit vinçlerden değişik olan otobüstür.

Kabin asansörü çeşitleri nedir?

Genel olarak vinç, emek harcama mekanizmasına nazaran klasik, konveyör ve iki parçalı olmak suretiyle üç kategoriye ayrılır.Source bağlantı