Italiana Framenta mobilya, dolap aksamı ve aksesuarlarında uzmanlaşmış bir markadır.


Dekorasyon ve tasarımda oldukca meşhur ülkelerden biri İtalya’dır. Bundan dolayı iç mimari, dekorasyon ve marangozluk alanında oldukca kaliteli bir kategoride bu ülkede birçok İtalyan markası bulunmakta ve ürünlerini dünyanın her yerine ihraç etmektedirler. Bu meşhur markalardan biri, hırdavat üretimi alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle ev aletleri ve beyaz eşya üretiminde en iyi markalardan biri haline gelen Italiana Framenta’dır.

Benzeri olmayan formülasyonlar tasarlama ve üretme, pazar gereksinimlerini doğru bir halde ölçmeye ve alan kişi gereksinimlerini karşılamaya emek verme mevzusundaki yenilikçilik ve yaratıcılık, daima bu markanın ana kaygılarından biri olmuştur ve tüm bunlara gösterilen itina, onu bu alanda olmazsa olmaz bir rakip haline getirmiştir. .

Bu firmanın planlama departmanı daima detaylı araştırma ve planlama ile çağıl ürünler üretmeye çalışmıştır ve netice daha dayanıklıdır.

Değişen teknolojinin ilerlemesi ve bilgisayarların kullanımı ile Italiana, yeni malzemeler araştırmak ve araştırmak ve yeni çıkan ürünler yaratmak oldukca rahat hale geldi ve onları pazara benzersiz ürünler getirmelerini ve öteki markalara ciddi bir rakip olmalarını sağlamış oldu.

Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) birimi, büyük yatırımlar meydana getirilen Italiana Framenta’daki en mühim birimlerden biridir. Bu birimin temel görevi, müşterilerin gereksinimlerine uygun ürünleri temin etmek ve sağlamaktır ve bu departman, kafi çeşitlilik sağlayarak bu ihtiyaçların büyük bir kısmına yanıt vermeye çalışmıştır.

Erişim kolaylığı, satış sonrası servis, yedek parça temini, ürün kalite güvencesi ve süratli teslimat, bu markanın popülerlik ve itibarının mühim nedenleridir.

İtalya’nın teknik ve destek ekibi, enerjisinin ve zamanının çoğunu maliyetleri ve sarf malzemelerini azaltacak yeni çözümler bulmaya, böylece maliyetleri azaltmak ve montaj işini kolaylaştırmak için birçok armatürü daha verimli araçlarla değiştirmeye harcamaya çalışıyor.

Mobilyacıların ve mobilya üreticilerinin karşılaşmış olduğu bir öteki mesele ise taşıma esnasında koltuk yada dolabın zarar görmesidir. Bundan dolayı Italiana Framenta, taşıma esnasında hasarı en aza indiren raflar tasarlamıştır.

Italiana Fermenta Sanal Tur uygulaması

İtalyan Fermentası

Italiana, kullanımı kolay bir ortama haiz ergonomik bir uygulama tasarlayarak lüzumlu tüm ürün ve detayları görebileceğiniz 3 boyutlu bir sanal tur tasarlamıştır.

Bu yazılımla, değişik odalarda dolaşabilir ve işaretli noktalara dokunarak çeşitli armatürler ve aksesuarlar hakkında eksiksiz informasyon alabilirsiniz. Ek olarak bu programda istediğiniz bitiş ve rengi seçip istediğiniz ürünü keyfinize gore kişiye hususi hale getirebilirsiniz.

Bu programın avantajları şunları ihtiva eder:

  • Kolay kurulum kılavuzu
  • Tavsiye yada rehberliğe gerek kalmadan ürünleri kolayca karşılaştırın
  • Kurulum esnasında ihtimaller içinde hatalardan kaçının
  • Montaj haritasını ve matkap ve vidaların tam yerini kullanabilme
  • Kapının ağırlığını tahmin etme kabiliyeti ve …
  • Değişik sistemlere kurulabilir ve kullanılabilir.
  • değişik diller

Sergi toplama kutuları

İtalyan Fermentası

Bir öteki popüler Italiana Framenta ürünü ise fuarlarda kullanılmak suretiyle tasarlanmış açılır kapanır raf ve kutulardır. Bu standart 500mm paneller, herhangi bir duvara yada zemine kolayca monte edilebilir ve yüksek uyarlanabilirliği ve esnekliği sebebiyle, sergi ortamlarında kullanım için ideal bir seçim haline gelmiştir.

Italiana Framenta’nın araştırma ve geliştirme birimi

İtalyan Fermentası

İtalya’daki Ar-Ge birimi, pazar gereksinimlerini öngörmek, çalışmak ve yeni çıkan ürünler üretme sürecini tamamlamaya çalışmak, informasyon edinerek küresel pazarlarda rekabet edebilmek ve müşterilerini çoğaltmak amacıyla oluşturulmuştur.

Italiana, müşterilerini bir iş ortağı olarak görmekte ve yeni ve yenilikçi ürünler üretme hedefine erişme sürecinde onları vasıta olarak görmektedir.

Bu marka, daima alan kişi görüşlerini ön planda tutarak, araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, müşterilerin gerekseme ve beklentilerini karşılayan çeşitlendirilmiş ürünler pazarlamaya çalışmıştır.

Italiana Framenta hakkında ne düşünüyorsunuz?

İşinizde yada hayatınızda hangi Italiana Framenta ürünlerini kullanıyorsunuz ve niçin Italiana markasını tercih ettiniz? Bu markayı aslına bakarsan tanıyor musunuz yoksa bu markada yeni misiniz? Düşüncelerini paylaşSource bağlantı