Italiana Framenta 2021 sanal fuarı hakkında eksiksiz informasyon


İtalyan Fermentası

Tasarım ve dekorasyon alanında en meşhur ülkelerden biri İtalya’dır. Bu yüzden iç mimari, dekorasyon ve marangozluk alanında fazlaca kaliteli bir kategoride bu ülkede birçok İtalyan markası bulunmakta ve ürünlerini dünyanın her yerine ihraç etmektedirler. Bu meşhur markalardan biri, hırdavat üretimi alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle ev aletleri ve beyaz eşya üretiminde en iyi markalardan biri haline gelen Italiana Framenta’dır.

Pazar gereksinimlerini doğru değerlendirme, alan kişi gereksinimlerini karşılama çabaları, benzersiz aksesuarların tasarlanması ve üretilmesinde yenilikçilik ve yaratıcılık devamlı bu markanın temel kaygıları olmuştur ve tüm bunlara gösterilen itina, onu bu alanda olmazsa olmaz bir rakip haline getirmiştir. Bu şirket devamlı detaylı araştırma ve planlama ile çağdaş ürünler üretmeye çalışır ve netice daha dayanıklıdır. Değişen teknolojinin ilerlemesi ve bilgisayarların kullanımı ile Italiana, yeni malzemeler araştırmak ve araştırmak ve yeni çıkan ürünler yaratmak fazlaca rahat hale geldi ve onları pazara benzersiz ürünler getirmelerini ve öteki markalara ciddi bir rakip olmalarını sağlamış oldu.

Sanal sergi Italiana Fermenta

Italiana Framenta’nın ilk internasyonal fuarı 21-25 Haziran 2021 tarihleri ​​içinde online olarak gerçekleştirilecek. Bu fuar, 80’den fazla ülkenin katılmış olduğu, demirbaş ve aksesuar alanındaki en büyük senelik fuarlardan biridir. Bu sergi 10 değişik dilde ve dünyada popüler; Armatür ve aksesuarların üretimi ve tasarımında yeni trendler sunar ve yeni teknolojiyi kullanır. Ek olarak, bu etkinlikte Italiana Framenta armatür ve aksesuarların optimizasyonu için son olarak ürünlerini ve çözümlerini sunuyor. Menteşeler ve aksesuarlar, askılar, mıknatıslar, krikolar ve güç üniteleri, vidalar, bağlantı parçaları, zemin destekleri, dolap ayakları ve klipsler bu sanal fuarda sergilenen ürünler içinde içeriyor.

Italiana Fermenta sanal sergisinin hedefleri

Armatür ve aksesuarların yeni trendlerini üreticilere tanıtmak amacıyla oluşturulan bu sergi, iç mimarlar, demirbaş ve aksesuar satıcıları, mobilya üreticileri, marangozlar vb. için idealdir.

Italiana Framenta sanal sergisine iyi mi katılabilirsiniz?

Bu sanal sergiye katılım her insana açık olup, kayıt olmak için Italiana Framenta internet sayfasını ziyaret etmek ve buna katılmak için REZERVASYON kısmına ad, soyad, e-posta vb. detayları girerek kayıt olmak yeterlidir. sergi. Kayıttan sonrasında kullanıcı adı ve şifreyi içeren bir e-posta gönderilecek ve bu linkte merasim zamanı ile beraber sergiye katılım mevzusunda bilgilendirileceksiniz.

Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) birimi, Italiana Framenta’nın en mühim birimlerinden biridir, bu birimin ana görevi, müşterinin gereksinimlerini karşılayan ürünleri tedarik etmek ve güvence etmektir, bu departman, geniş bir alan kişi için kafi çeşitliliği sağlamaya çalışmıştır. ihtiyaçlara verilen bu yanıtın bir parçasıdır. Erişim kolaylığı, satış sonrası servis, yedek parça temini, ürün kalite güvencesi ve süratli teslimat, bu markanın popülerlik ve itibarının mühim nedenleridir.

İtalya’nın teknik ve destek ekibi, enerjisinin ve zamanının çoğunu maliyetleri ve sarf malzemelerini azaltacak yeni çözümler bulmaya, böylece maliyetleri azaltmak ve montaj işini kolaylaştırmak için birçok armatürü daha verimli araçlarla değiştirmeye harcamaya çalışıyor.

Mobilyacıların ve mobilya üreticilerinin karşılaşmış olduğu bir öteki mesele ise taşıma esnasında koltuk yada dolabın zarar görmesidir. Bu yüzden Italiana Framenta, taşıma esnasında hasarı en aza indiren raflar tasarlamıştır.

Italiana Fermenta Sanal Tur uygulaması

Italiana, kullanımı kolay bir ortama haiz ergonomik bir uygulama tasarlayarak lüzumlu tüm ürün ve detayları görebileceğiniz 3 boyutlu bir sanal tur tasarlamıştır. Bu yazılımla, değişik odalarda dolaşabilir ve işaretli noktalara dokunarak çeşitli armatürler ve aksesuarlar hakkında eksiksiz informasyon alabilirsiniz. Ek olarak bu programda istediğiniz bitiş ve rengi seçip istediğiniz ürünü keyfinize bakılırsa kişiye hususi hale getirebilirsiniz.

Sanal sergi Italiana Fermenta zamanı

Italiana Framenta 2021 sanal sergisi, 21-25 Haziran tarihleri ​​içinde Tahran saatiyle 15:30’da online olarak gerçekleştirilecek ve ilgilenenler, Italiana Framenta internet sayfası üstünden sergiyi ziyaret edebilirler.Source bağlantı