Islak Zemin Kaplama Tutarları

İstanbul banyo zemini epoksi kaplaması

Islak zemin kaplama tutarları araştırmadan ilkin ihtiyacınız olan mekanlarda kullanabileceğiniz en Etkili ve iktisat çözümleri gözden geçirmeniz yararlı olacaktır. Çoğu zaman ev ve iş yerlerindeki ıslak zeminlerde seramik kaplama tercih edilirken günümüzde bunun alternatif oldukça daha çok tavsiye. Bu alternatif içinde en uzun ömürlü ve su olmayan materyalin seçimi gelecekte yaşayacağınız olası zorlukları önleyecektir.

Islak Zemin Kaplama Cesitleri

Islak zeminlerde en oldukça dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan muhtemelen su düşükleri ve sınırlamaları bir araç-gereç seçimi yapmaktır. kullanımda kullanılan ıslak yer döşeme türleri ;

  • beton
  • seramik
  • PVC (Vinil) Kaplama
  • laminat
  • Epoksi Kaplama olarak sayılabilir.

Islak Zeminlerde Epoksi Uygulaması

Epoksi yer döşemesi halk içinde zemin boyası olarak bilinir. Bilhassa geniş mekanlarda ve yapınak, otopark şeklinde alanları kullanımsa da epoksi zemin kaplaması konutlarda perk biliniyor. Sadece bu ağırlıkta en iddialı zemin kaplama malzemesi bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Epoksi seramik zemin kaplamasına velet %60 daha çok su dayanımına haiz ve su grubu %55 daha azca olan bir malzemedir. Bu özellikler yardımıyla her temizleyici türler, kimyasal ve yağlar ile kir ve tozların tamamen olanaksız bir hal ihtiva eder.

Mermer banyo WC zemin döşeme
Islak Zemin Kaplama Epoksi Uygulaması

Islak Zemin Kaplama Epoksi Tutarları

Epoksi seramik kaplamalara kaçak birazcık daha yüksek sıcaklıklarda bir kaplama türü olsa da fabrikada bilhassa İstanbul lokasyonunda bu alandaki kadro ile hizmet vermekte ve epoksi malzemeleri ihraç etmektedir. Bu yüzden elde etmek için en ekonomik çözümleri sunmayı vadediyoruz.

Epoksi banyo zemin kaplaması tutarları 10 €

 

Bunları da sevebilirsiniz