İran’daki en iyi 3 lavabo üreticisi (karşılaştırma ve satın alma rehberi)


Mutfak evin kalbidir ve lavabo mutfağın en mühim parçasıdır! Lavabo seçiminde verimlilik, dayanıklılık ve güzel duyu en mühim faktörlerdir. Doğal ki, bir lavabonun ucuz olmadığını unutmamak ve doğru seçimi yapmak için tam olarak ne tür bir lavaboya ihtiyacınız bulunduğunu ve nelere bakmanız icap ettiğini bilmelisiniz.

En iyi bulaşık makinesi iyi mi seçilir?

Lavabo seçimi yapmadan ilkin birkaç faktöre dikkat etmek gerekir. Bu yazımızda en iyi tip ve modele haiz lavabonun iyi mi seçileceği mevzusunda yararlı bilgiler verdik ve son olarak İran’daki en büyük üç lavabo üreticisini tanıttık ve inceledik.


1. Cinsiyet öğeleri

Lavabolar, her biri kendi avantaj ve dezavantajlarına haiz değişik malzemelerden yapılmıştır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize nazaran avantaj ve dezavantajlarını özetleyerek istediğiniz eviyeyi seçmelisiniz. Evyeler paslanmaz çelik, kompozit, kompozit granit, taş, masif cam, bakır, akrilik reçine, granit, seramik, çanak çömlek vb. Çirkin, eski ve mat lavaboları daha şık ve çağdaş bir tasarımla değiştirebilirsiniz. Eski yada oksitlenmiş lavabonuzu değiştirin ve mutfağınızın organik güzelliğini geri kazanın. Doğru eviye seçimi ile lavabonun sorunları ve dezavantajları azalır ve seçiminizi senelerce sevmiş olarak yapabilir, mutfağınıza çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bugün piyasada ihtiyaçlarınıza nazaran seçebileceğiniz çeşitli lavabo modelleri bulunmaktadır.

2. Karşılıklı mı yoksa yerleşik mi?

leğen kemiği

Fark ne? Adından da anlaşılacağı benzer biçimde, dolabın içine bir tezgah eviye yerleştirilmiş ve görünen kenarı tezgahın üstünde durmaktadır. Lavabo tezgahın altına takılır (açık) ve tek tip bir görünüme haizdir. Lavabonun kenarı tezgah yerine altına geçmiş olduğu için tezgahta (açık) kullanılan alanı da arttırır.

3. Lavabonun boyutları

Lavabo boyutunu seçerken kendinize kaç tane mühim sual sormalısınız? Bunun için ne kadar harcamak istiyorsunuz? Çoğu zaman küvet ne kadar büyükse, fiyat o denli yüksek olur. Küveti ne kadar kullandığınız mevzusunda da gerçekçi olmalısınız. Yiyecek pişirme ve mutfakla pek ilgilenmiyorsanız standart ölçülerde, şu demek oluyor ki ortalama 55-85 santimetre’lik bir lavabo sizin için uygundur. Sadece kafi tezgah alanınız var ise, daha büyük bir lavabo sizin için en iyi seçenektir.

4. Dolapları ayarlamanız gerekiyor mu?

Dolaplar lavabonun temelidir, bundan dolayı topyekün bir tadilat yapmadığınız ve dolapların modelini değiştirmediğiniz sürece, lavabonun stilini ve modelini mevcut dolaplara nazaran dikkatlice seçmelisiniz. Dolabın yeni eviyenin derinlik kapasitesine haiz olmasına ve kendi ağırlığını taşıyabilecek olmasına dikkat ediniz.

5. Tek lavabo mu, çift lavabo mu?

leğen kemiği

Pelvislerinin büyüklüğünden yakınma eden birini tanıyor musunuz? Evet değil. Kafi alanınız ve paranız var ise, çift lavabo seçtiğinizden güvenilir olun. Kirli bulaşıkları bir lavaboya koyun ve tüm yıkama sürecini kendiniz için kolaylaştırın. İkiye bölünmemiş geniş bir kullanım alanı istiyorsanız, bir büyük lavabo ve bir kase kullanın. Büyük lavaboları yada servis tabaklarını yıkamanız gerekiyorsa, büyük tek çanak lavaboları seçin. Pişirme ve yıkama yöntemine bağlı olarak, en sevdiğiniz evyeyi seçin.

İran’ın önde gelen gölet üreticileri

Kardeşlik

Brothers Company for Commercial Development, Brothers markası ile çalışmalarına başlamış ve 1348 senesinde davlumbaz üretimi ile ürün çeşitliliğini genişletmiştir. Yarım asırdan fazla deneyime haiz bu marka, İran’daki en iyi ve en güvenilir mutfak ve çamaşır yıkama ekipmanları markalarından biridir. Çağıl makine ve teknolojiyi kullanan deneyimli personel ve İranlı insan gücü, davlumbaz, gazlı ocak, fırın, mikrodalga fırın ve evye benzer biçimde mutfak ürünleri alanında pazar ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamış ve birkaç senedir model bir birim olmuştur. Ülke tanıtıldı.

Brother eviyeler paslanmaz çelik, granit, cam vb. benzer biçimde çeşitli malzemelerde mevcuttur ve yüksek kaliteli, çizilmez malzemeler kullanır. Bu İran markasının evyeleri replika, küçültme, alttan kesme ve kutu modellerinde üretilmektedir. Lavabo sayıları da değişkenlik göstermekte olup yarım lavabo, tekli lavabo, 1,5, 2 ve 2,5 lavabo olarak yapılmakta olup, değişik derinlik, ölçü ve kalınlıklarda, değişik fiyat aralıklarında ve ihtiyacınıza nazaran seçebilirsiniz.

Kalçalar kare, düşsel ve yarı fantazi şekillerde yapılır ve çeşitli modelleri vardır. Lavabo altındaki sızdırmazlık ve sifonlama ekipmanlarına da dikkat edilmiştir. Akhwan marka eviyeler de satış faturası tarihinden itibaren 10 yıl garantili olup, satış sonrası kalıcı hizmetleri de bulunmaktadır.

Çelik Elburz

Alborz Steel Industries Company, mutfak ekipmanları alanında güvenilir İran şirketlerinden biridir ve hedef iç ve dış pazarlarda geniş bir varlığa haizdir. Alborz Steel markası, İran’ın en kuvvetli lavabo markalarından biridir.

Ankastre, tezgah üstü ve dolap altı olarak tasarlanan Alborz çelik eviyeler, ağırlıklı olarak 304 paslanmaz çelikten üretilmiş olup, mat ve parlak olmak suretiyle iki modele haizdir. Evyeler standart olarak 15-18 mm genişliğinde ve mutfak yerleşimine nazaran değişik ölçülerde üretilmektedir.

Alborz Glass Çelik Evyeler, yüksek kaliteli siyah beyaz ithal camdan yapım edilmektedir. Corinne dolap panelleri için tasarlanan bu paslanmaz çelik tezgah altı eviye, anti-bakteriyeldir ve çağdaş tasarımlar için uygundur sadece, sadece tezgah altı eviyelerin paslanmaz çelik tiplere nazaran daha kısa ömürlü bulunduğunu ihmal etmeyin. Evyeler piyasada tekli eviye, çiftli eviye ve meyve lavabolu olarak bulunmakta ve ankastre eviyeler için poliüretan sızdırmazlık şeritleri ile satılmaktadır. Steel Alborz ürünleri iki senelik güvence ve yaşam boyu satış sonrası hizmete haizdir.

Elijah Steele

Ferdous Karan Omid Şirketi 2005 yılından itibaren endüstri şehri Parand’da mutfak ekipmanları imalatı ve paslanmaz çelik açık oturum ithalatı alanında etkinlik göstermeye adım atmıştır. Bu firmanın ürünleri Ilia Steel markası altında ve her türlü eviye, ankastre, ankastre imalatı yapılmaktadır. sobalar, fırınlar ve mutfak davlumbazları gelişmiş makine ve çağdaş teknoloji kullanılarak ve yüksek kalitede Yüksek. Ilia Steel markası İran’da evye sektörünün önde gelen markalarından biridir.

İlya Çelik eviyeler lüx, yarı lüks, cam, Corian ve düzgüsel, ankastre, tezgah üstü ve tekne altı armatür çeşitleriyle üretilmektedir. Ses yalıtımlı, kaymaz sargılı ve naylon özellikli modelleri değişik ölçü, derinlik ve kalınlıklarda tekli ve çiftli teknelerde üretilmektedir. Ilia Çelik evyeler, sızdırmazlık bandı, on yıl güvence ve satış sonrası servis ile pazarlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

İran’daki en iyi havza üreticileri hangi markalardır?

Alborz Steele ve Elijah Steele kardeşler

Lavabo seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Evye seçiminde boyutlar, tip, biçim, tasarım, araç-gereç, fiyat ve kalite en mühim faktörlerdir.Source bağlantı