Her türlü ofis ve resimli şık ofis dekorasyonları


Doğru ofis mobilyası ve dekorunu seçmek mühim bir mevzudur; Emek harcama alanının konforunu arttırır ve çalışanların verimliliğini arttırır. Ek olarak ofis için doğru dekorasyon seçilerek, geleneksel ve eski emek harcama alanları insanların zevklerine gore çağdaş tasarımlara dönüştürülür. Ofis tasarımı, emek harcama alanınıza uygun olmalı ve emek harcama ortamınızı çekici ve güzel kılmalıdır. Bizimle kalınca ve en iyi ofis mobilyası tasarımlarına bir göz atın.

Ofis mobilyalarını düzenlemeyle ilgili ipuçları

  • Creative Ideas, emek harcama ortamının görünümüne büyük ehemmiyet verir ve onlara gore her minik unsur, çalışanların verimliliğinde ve konforunda büyük fark yaratır.
  • Oldukça fonksiyonlu mobilya seçimi, sınırı olan alana haiz ofisler için en iyi çözümdür.
  • Ofiste organik ışığın bulunması, çalışanlar içinde pozitif bir duygu oluşmasında ve onları daha iyi çalışmaya teşvik etmede yaşamsal bir rol oynar.
  • Uygun ofis mobilyaları ile rahat bir emek harcama ortamına haiz olmak, çalışanlar içinde karpal tünel sendromu şeklinde fizyolojik rahatsızlıklar, sırt ağrısı şeklinde problemler yaşama olasılığını azaltır.
  • Seçilen renk ofis tasarımında da mühim rol oynamakta ve çalışanların verimliliğini etkilemektedir. Mesela, mavi pozitif düşünmeye destek verir; Sarı, ruh halini yükseltmek için iyidir ve yeşil, çalışanların ve işverenlerin stresli durumlarda sakin kalmasına destek verir.
  • Bazı firmalar, çalışan işbirliğini geliştirmek ve kalıcı kişisel ilişkiler oluşturmak için açık bir tasarım kullanır.
  • Ofis için doğru dekorasyonu seçin Müşterilerinizin zihniyeti üstünde pozitif bir tesiri vardır.
Ek olarak Okuyun: 10 Meditasyon ve Yoga Odası Tasarım Fikri

Rahat ofis görüntüsü

Basit ofis

Ferah ve mütevazı tasarımların pek oldukça hayranı vardır ve bunlarda kullanımları kadar emek harcama masalarının estetiği de önemlidir. Yukarıdaki görselde, görselliği yüksek ve minimalist bir tasarım stili kullanan mütevazı bir masaüstü dekorasyon tasarımı görebilirsiniz. Bu tip ofis iç tasarımı, çalışanların zihninde kalıcı bir tesir yaratır.

alenen

Lüks ofis’in fotoğrafı

lüks ofis
lüks ofis

Ofiste kaliteli ceviz kitaplıklar, füme cam raflar ve cilalı pirinç çerçevelerin kullanılması, mekanın zarafetine ve güzelliğine katkıda bulunur.

Minik ofis fotoğrafı

küçük bir ofis
küçük bir ofis

Yukarıdaki resimler, uygun işleve ve benzersiz güzelliğe haiz kolay ve minimalist ofis mobilya tasarımının çekici bir görünümünü göstermektedir. Masayı duvara yerleştirmek, minik bir alandan en iyi şekilde yararlanmanın en uygun yoludur. Görsellerden de görüleceği suretiyle çağdaş, mütevazı, sanat içerikli ve fonksiyonel tasarımı kısıtlı alanlara uygun olup, çalışanlar için verimli ve pozitif bir iş günü yaratmaktadır.

Yönetim ofisinin bir kopyası

Yönetim Ofisi

Bu fotoğraf, güzel bir alana ve birinci derslik ofis mobilya tasarımına haiz bir ofis masası örneğini ve L şeklinde bir masa ile toplantı masasını göstermektedir.Bu çekici görünümlü modüler ofis tasarımı, ihtiyacınız olan tüm özellikleri size sağlar.

Yönetim Ofisi

Bu tasarımda yönetim masasının arkasına oldukça sayıda raf inşa edilmiş olup bu, görsel güzelliğin yanı sıra yöneticinin lüzumlu kaynaklara ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmaktadır.

Konforlu ofis mobilyalarına haiz bir ofis resmi

Konforlu ofis mobilyaları ile ofis

Açık alanlı ofislerin tasarımında ergonomik ikili koltuklar ve kıvrımlı mobilyalar birbiriyle muhteşem bir uyum içindedir. Resimde görüldüğü şeklinde mobilya desteği geniş ve odanın ortasındaki yuvarlak kenarlı dikdörtgen masa dekorasyon tesirini artırıyor. Çağıl bir tasarıma haiz bekleme odası mobilyaları ile yeşil ve açık gri tonlarının kullanılması iyi bir seçimdir.

Konforlu ofis mobilyaları ile ofis

Bu ofis alanının mobilyalarında konforlu ofis koltuğunun yanı sıra daha çok rahatlık ve rahatlığa gereksinim duyan çalışanlar için ideal olan puf koltuk da kullanılmaktadır.

Iran office’nin fotoğrafı

İran Ticaret Bürosu
İran Ticaret Bürosu

Yukarıdaki resimlerde Sazokar Corporation’a ilişkin bir İran ofisi örneğini görebilirsiniz. Bu firmanın ofisinin tasarımında endüstriyel tasarımın çağdaş unsurları kullanılmıştır. Bir İran ofisinin tasarımı, mevcut alana, tasarımcının zevkine, geleneksel yada çağdaş endüstriyel tasarıma, emek harcama ortamının türüne (kapalı, açık yada grup emek harcama ortamları), şirket yada kuruluşun arzu edilen bütçesine bağlıdır. ve ötekiler. faktörler ve büyük bir çeşitliliğe haizdir.

Sazokar, çalışanlarına keyifli bir atmosfer sağlamak için ofis alanlarını tasarlarken çalışan konforunu ve ortamın görsel güzelliğini ön planda tutmaya çalışmıştır. Bu firmanın iç ortamının oluşturulması sürecinde, hırdavatçıda bulunan elektrikli ve manuel alet, demirbaş ve makine modellerinin kullanıldığına dikkat edilmelidir.

Yapışkan kağıtSource bağlantı