Havalı Tabanca Satın Alma Rehberi Model 7906100721


araçlar ve

Tabanca nedir?

Fırça ile geleneksel ve antik tarzda fotoğraf yapmak zor ve süre alıcıdır. Ek olarak, işteki fazla emek verme yada dikkatsizlik, işin sonucunu etkileyebilir. Günümüzde tabancaların piyasaya sürülmesiyle bu problem büyük seviyede çözülmüştür. Bu vasıta, emek verme hızını artırmanın yanı sıra standardını de artırır. Değişik tabanca türleri vardır ve bu çeşitlilik kimi zaman alıcıların kafasını karıştırır. çeşitli tabancalar elektriksel, şarj edilebilir Ve rüzgar Piyasada mevcuttur ve her birinin kendine özgü özellikleri vardır. Doğru aracı seçmek için ilk olarak işin yada projenin türünü ve imalathane yada emek verme ortamının sınırlamalarını bilmeli, arkasından projeniz için doğru özelliklere haiz aracı seçmelisiniz.

üflemeli çalgılar

tabanca türleri

  • elektrikli tabanca: Adından da anlaşılacağı şeklinde, bu aracın emek harcaması için bir güç kaynağına ihtiyacı vardır. Elektrikli tabanca ile çalışırken akılda tutulması ihtiyaç duyulan nokta, boya konsantrasyonunun bu aletle çalışamayacak kadar yüksek olması ve kullanmadan ilkin boyanın mümkün olduğunca seyreltilmesi gerektiğidir. Dikkat edin, boyayı inceltmek için tiner ve yağ tineri yada düzgüsel tiner kullanmanız gerekir; Şundan dolayı anlık seyreltici elektrikli tabancaya zarar verebilir.
  • Doldurulabilir tabanca: Bu ürün, sınırı olan erişime haiz minik alanları boyamak için idealdir. Taşınabilirlik kolaylığı en mühim özelliklerinden biridir.
  • hava silahı: Hava yada pnömatik tabancanın emek harcaması için hava kompresörü yada hava deposu gerekir ve piyasada evsel ve endüstriyel olmak suretiyle iki tipi mevcuttur. Bu tip tabancalarda püskürtme genişliği ayarlanabilmekte yada hava basıncı denetim edilebilmektedir. Hava tabancasının kullanımı kolaydır ve ustalaşmış bir ressam olmanıza gerek kalmamıştır. Hava tabancası kompresör basıncıyla (psi) çalışır ve tamamen güvenlidir ve maksimuma (10 psi) yükselir. Bu tazyik miktarı, cam, ince metal ve hatta kullanıcının cildi şeklinde duyarlı ve kırılgan yüzeyler için tamamen güvenlidir.

Tabanca ile iş daha kısa sürede yapılsa da tehlikeli bir alettir ve tabanca ile çalışırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bazı güvenlik ipuçları vardır. Bu mevzu hakkında daha çok data için aşağıdaki makaleyi okuyun.

hava tabancası satın al

pnömatik tabanca

Alet ve sapan alanında en meşhur markalar içinde yer edinen tabancaların üretiminde günümüzde birçok şirket etkinlik göstermektedir. En iyi havalı tabanca çeşitleri hakkında data almak için bizi takip edin.

Shepekh Hava Tabancası Model 7906100721 ​​​​yağlı yada lateks boya püskürtmeye uygun, otomobil, mobilya, mobilya vb çeşitli yüzeyleri boyamak için kullanılan ustalaşmış bir cihazdır. Püskürtme tabancası memesi yüksek tazyik ve aşınma direncine haizdir. Bu üründen 600 ml’lik bir tank nozulun üst kısmına yerleştirilir ve tabancayı bir hava kompresörüne bağlayarak istenilen yüzeylere boya püskürtebilir. 572 gram ağırlığı, 98 x 325 x 178 mm ölçüleri ve ergonomik kulpu ile bu ürün kullanıcıya çalışırken büyük rahatlık sağlıyor.

sümüklü böcek afişi

Daha ilkin de belirtildiği şeklinde, Shepekh 7906100721 ​​​​Havalı Tabanca bir kasedir. Tabanca üstünde bir yerçekimi kaplama sistemi (çanak) bulunur ve nozülden beslenir. Adından da anlaşılacağı şeklinde, bu tabanca yerçekimi yada kendi ağırlığını kullanır, bu yüzden püskürtmek için daha azca basınçlı havaya gereksinim duyar. Bu cihazın deposu 45 derecelik açı ile doldurularak yatay ve dikey yüzeylerde boya püskürtme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu tabanca daha fazlaca otomotiv ve ahşap endüstrilerinde kullanılmaktadır. Bu tabanca için lüzumlu giriş basıncı 50-29 psi ve lüzumlu hava basıncı dakikada 120-205 litredir.

Yukarıdaki makaleyi okuyarak Shepekh havalı tabanca hakkında genel ve yararlı bilgiler edindiğinizi umuyoruz. Sazokar internet sayfasını ziyaret ederek istediğiniz ürünlere resmi Sazokar garantisi ile kolayca haiz olabilirsiniz. Tabanca satın alma alanında rehberliğe ve tavsiyeye ihtiyacınız var ise uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak, bu alanda herhangi bir deneyiminiz yada sorunuz var ise, yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yapışkan kağıtSource bağlantı