Fox markasını en başından bugüne tanıyın


Avrupa’da on yılı aşkın deneyime haiz tanınmış Fox markası, Femi tarafınca dünya pazarında üretilmekte ve satılmaktadır. İtalya’da kurulan Fox, ahşap işleme ve kesme, inşaat ve metal işleme için endüstriyel makineler üretiminde sektördeki etken şirketlerden biridir. Bu firmanın sloganı yüksek kaliteli ürünler üretmek ve amacı müşteriyi memnun etmektir. Bundan dolayı bu marka, bu kadar kısa sürede sektörle ilgili oldukca çeşitli gereksinimleri karşılayabilmiş ve günümüzün yanı sıra kaliteli ürünler ve kapsamlı satış sonrası hizmetler sunarak sektörün oyuncularından biri olarak faaliyetini sürdürmektedir. rakipler. rekabetçi pazar.

faks markası

Bu markanın bir öteki gururu da mümkün olmasıyla birlikte varlıklı bir ürün gamına ulaşmak için üretim hattında yeni yöntemler kullanmak ve yenilikçi araştırmalar yapmaktır. Fox, ürün güncellemeleri ile makine üretiminde devamlı son olarak yöntem ve modelleri kullanmaya çalışmıştır.

Endüstriyel ekipmanlar ve doğal ki makul ve uygun fiyatlar ile piyasaya yüksek direnç ve verimliliğe haiz ürünler sunmaktır.

Tilki Ürünleri

Fuchs markası, ahşap ve metal kesme ve cilalama alanında geniş bir endüstriyel makine yelpazesini kapsar; Fox ürünleri hakkında daha çok data edinmek için bu firmanın ana ürünlerinin listesini okuyabilirsiniz:

Fox’ta İnovasyon

Günümüzün elektrikli el aletlerinden beklenen, son olarak teknolojiye haiz mühendislik ile yüksek bir kalite düzeyidir. Tasarım ve hizmetlerde yeni yaklaşımlar ve yenilikler yaratmak, ahşap ve metal endüstrisi de dahil olmak suretiyle her sektörde oldukca önemlidir. Bu bağlamda, bu şirket toz toplayıcılar, masa testereleri ve şerit testereler alanında yeni nesil elektrikli ev aletleri ve aletleri üretmiş ve tedarik etmiştir:

Yeni nesil balon kasırgası

Bu yeni seri, asenkron motorlarla donatılmış ve ağaç işleme makinelerine bağlanabilen, sessiz ve güvenilir üç model toz toplayıcı şeklinde üretilmektedir. Tüm yeni endüstriyel toz toplayıcılar, kullanıcının taşımasını kolaylaştırmak için tekerlekli bir plaka üstüne yerleştirilmiştir.

Yeni nesil balon kasırgası

Tablo gördüm yeni nesil

Yeni Fox masa testeresi hafiftir ve taşıması kolaydır. Testere tablasının her iki taraftan genişletilebilmesi, toz emme borusu, kesme yüksekliği ayarı ve iletki ile bıçak açısı ayarı yeni nesil Fox masa testerenin özellikleridir.

Tablo gördüm F36-523A

Yeni nesil dengesiz testereler

Yeni nesil Fox şerit testere, toz toplayıcı olarak kuvvetli sadece sessiz bir endüksiyon motoru ile donatılmasının yanı sıra, testere tablası üstünde bulunan toz emme deliğinden kesme tozunu büyük bir kuvvetle çeker.Source bağlantı