Evinizi iyileştirmenin kolay yolları | George Tepesi Ahşap | bloga

Eski bir atasözü der ki, “ev kalbin olduğu yerdir” fakat son birkaç yıl bizlere bir şey öğrettiyse, o da kimi zaman istesek de istemesek de evde daha çok süre geçirmemiz gerektiğidir. Ev tadilatı bir tek evinizin kıymetini artırmakla kalmaz, hem de çevrenizden kendi memnuniyetinizi de artırabilir.

Eşler arası kredi şirketi Zopa tarafınca meydana getirilen bir araştırmaya bakılırsa, en iyi getiriyi elde eden ev tadilatı işlerinden bazıları içinde güneş odası inşa etmek, bahçeyi çevre düzenlemesi yapmak, evinizin dışını yenilemek, bir uzantı inşa etmek, çatınızı yenilemek ve döşemek yer ediniyor. yeni halılar.

Bununla beraber, binlerce harcamak yada esasen evinizi paramparça etmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine evinizi iyileştirmenin dünyaya maliyeti olmayan birkaç kolay yolu:

1. Eski kapıları değiştirin

Bilhassa eski proje evlerde iç kapılar çoğu zaman eksiktir. Birçok cenk öncesi ev, onlarca kere ve çoğu zaman parlak bir halde boyanmış olan ağır kapılardan muzdariptir. İç mekanınızın görünümünü iyileştirmenin kolay bir yolu, yeni kapılar eklemektir. Naturel ahşap kaplamalı geleneksel tarzlardan şık gri yada yumuşak beyaz renkli uygar camlı seçeneklere kadar çeşitli güzel kapılar sunuyoruz. Camlı yada aynalı kapılar, extra alan yanılsaması vererek daha minik bir iç alanı geliştirmek için bilhassa iyidir.

2. Bir bahçeyi daha ilgi çekici hale getirin

Bir bahçe düzenlemesinin, iyi yapıldığında evinize hakkaten kıymet katabileceğini biliyor muydunuz? Pembe çakıl taşları, mor renkli arduvaz yongaları yada organik organik çakıl benzer biçimde dekoratif agregaların eklenmesi, çiçek tarhlarını ve çimenli alanları kaldırımlardan ve patikalardan kolayca ayırır. Agrega fazlaca pahalı değildir ve döşenmesi fazlaca kolaydır, bilhassa kaldırım taşları yada levhalarla karşılaştırıldığında.

3. Yolu aydınlatın

Hem iç hem de dış mekanlarda ışık eklemek, herhangi bir alanı hakkaten güzelleştirebilir. Daha açık alanlar, daha koyu olanlardan daha büyük ve daha ferah görünme eğilimindedir ve ışığın ruh halinizi iyileştirdiği bilinmektedir. Bundan dolayı çoğu zaman yazları İngiltere’nin daha karanlık kış günlerinde yaptığımızdan fazlaca daha mutlu hissederiz. Dış mekan ışıkları eklemek, lüks bir tesir yaratabilir ve aksi takdirde karanlık bir dış mekan alanına ilgi katabilir.

4. Dışarıda bir oturma alanı oluşturun

Zemin kaplaması eklemek, bilhassa daha geleneksel zemin kaplamasıyla karşılaştırıldığında, dış mekan alanınıza ilgi katmanın ucuz bir yolu olabilir. Çeşitli organik ve uygar renklerde ahşap ve kompozit zemin kaplaması seçenekleri sunuyoruz. Bilhassa daha koyu zemin kaplaması tahtaları, çevredeki yeşilliklerin görünümünü hakkaten artıracaktır. Dış mekan alanınızı rahat koltuklar yada azca bakım gerektiren yapay çim ile tamamlayın. Kullanıcı dostu bir dış mekan alanı eklemek, yalnızca ev dekorunuzun görünümünü iyileştirmekle kalmaz, hem de kıymet de katar.

5. İç mekan ısısından tutum edin

Bir dış mekan yaratmayı, yeni kapılar yaptırmayı ya da dekoratif aydınlatma eklemeyi düşünmek kadar kolay ya da keyifli değil fakat mühim. Nitelikli bir ev inşaatçısının yardımıyla, evinize yalıtım ve rutubet geçirmezlik eklemek oldukça düşük bir maliyetle yapılabilir ve ev yenileme çabalarınızı hakkaten artıracaktır. Muntazam bir halde monte edilen doğru malzemeler hem de enerji faturalarını düşürmeye ve evinizi kışın daha sıcak, yazın daha serin tutmaya destek olmalıdır.

Ev dekorasyonunuzu ve dış cephenizi iyi mi kolayca geliştirebileceğiniz mevzusunda size bazı fikirler verdik mi? Daha çok desteğe ihtiyacınız var ise yada herhangi bir sorunuz var ise, lütfen güler yüzlü personelimizle iletişime geçin. George Hill, 1919’dan beri bir aile işletmesidir ve bugün ailelerin ideal alanlarını yaratmalarına destek olmak için çaba göstermeye devam ediyoruz. Ev geliştirme projenizi görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin ve elimizden gelen her şekilde destek olmaktan mutluluk duyarız.

Bunları da sevebilirsiniz