Epoksi Zemin Kaplama Yorumları

epoksi uzun seneler bilhassa denizcilik endüstrisi elektrik ve aksesuar malzemesi olarak kullanılan ve son olarak inşaat sektörü izalosyon malzemesi olarak verilecektir. Bilhassa zemin olarak popüler malzemelik kazanna epoksi, önceleri; yapımevi ve otopark şeklinde geniş alanlar kullanılırken son zamanlarda ev ve yapınak alanları da çevrelenmeye tercih edilmeye başlandı.

Viskozitesi artırılmış boya kıvamlı bir şey, bir ilaç var, ondan karıştırıldığında taş şeklinde, taş betone ibikelime. hatta fazla burulmaktan katla birleştiği zamanlar kopan bir döner merdiveni (ki bu da bambaşka bir konunun içindedir) kata geri yapıştırmakta bile davranışlarını görüyorum, hayvan şeklinde merdiven diyorum yahu.. , donar, sertleşir, sıfırdan havaya bir yüzey elde olmuş olursun..
kit kedi
ekşi sözlük kullanıcısı
epoksi* uygulamalarında +4 ve +20 aşama aralığında uygun emek harcama şartları oluşur. daha sıcaksa kuruma süresi uzar. daha soğukta ise oldukça süratli donar ve uygulama için de oldukça sert olur. ruhları da vardır. uygulamanın devamlı havalandırılması gerekir. Zehirler*. kapalı ortamda ise 20 dakikada bir 5 dakikaya çalışmaya ara çalıştırma. bununla birlikte granit ve granit için seramik en ideal kaplamadır da. havuzlarda da seramikleri yapıştırmak için kullanılırsa daha hijyenik bir havuza haiz olunur

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz