En yaygın ev geliştirme projeleri

ev geliştirme projeleri

ev geliştirme projeleri[/caption] Hükümet kısa sürede Birleşik Krallık’ta üstlendiğimiz en yaygın ev geliştirme projeleriyle ilgili bulguları yayınladı. Veriler, Birleşik Krallık’taki tüketicilerden ve işletmelerden neticeleri toplayan bağımsız bir toplumsal araştırma ajansı olan TNS BMRB tarafınca derlendi. Araştırma gösterdi ki Kendin Yap işlerimizin çoğunun maliyeti 2.000 £ ile 5.000 £ içinde değişiyormülkümüzün kıymetini daha çok artırma olasılığı ile.

Isıtma.

Bu araştırma bununla beraber Birleşik Krallık’ta en popüler Kendin Yap işlerinin ne işe yaradığını bizlere gösterdi. Kışlarımız her geçen yıl daha da karanlık ve soğuk hale gelirken, bir yeni kazan yada merkezi ısıtmasistem listenin en üstünde. Kaliteli bir kombi yada merkezi ısıtma sisteminin belirgin faydalarının yanı sıra, finansal yararları da vardır. Binlerce sterlinlik ilk maliyetine karşın, yeni, verimli bir su ısıtıcısı sizi devamlı artan enerji faturalarından büyük seviyede kurtarabilir. Çoğu zaman enerji kullanımınızın %60’ına kadarını oluştururlar ve raporlar, kombinizi değiştirerek maliyetleri %40’a kadar azaltabileceğinizi söylüyor.

banyo

İkinci en yaygın ev geliştirme görevi, yeni bir banyo kurmaktı. Araştırmalar, potansiyel alıcıların %47’ye varan bir oranının, içinde ebeveyn banyosu bulunan bir mülk için mühim seviyede daha çok ödeme yapacağını ortaya çıkardı ve pek çoğumuz dalma girişiminde bulunuyor ve tesisatçıları getiriyoruz. Bu kendin yap işleri çoğu zaman pahalı işler olsa da, George Hill Hırdavat Mağazamızda bulabileceğiniz yapıştırıcılar yada su geçirmez dolgu malzemeleri benzer biçimde ürünler kullanılarak fiyatlar birazcık düşük tutulabilir. İndirimli fiyatlarımızla, ister işletme sahibi olun ister tüketici olun, aynı derecede cazip olan projede tutum edebilirsiniz.

Mutfak

Yeni bir banyo kurduktan sonrasında, mutfak tadilatı Birleşik Krallık’ta ikinci en popüler ev tadilatı işlerinden biridir. Bir çok evin odak noktası olan mutfak bir tek yiyecek hazırlamak için değildir ve çekici bir mutfağın evin havası ve kıymeti üstündeki pozitif tesirini hafife almak kolaydır. İster granit, ister mermer yada paslanmaz çelik yüzeyler seçin, muhteşem mutfağı oluşturmak için oldukça çeşitli armatür, ahşap ve kir bulacaksınız. Mutfağınızın tadilatı bir uzatma gerektirse bile, George Hill’de inşaat işleri için lüzumlu olan alçı levha, beton ve tuğla için indirimli fiyatlar sunmaktan gurur duyuyoruz.çalışma yüzeyleri

Desteğe mı ihtiyacınız var?

Bu özellikler ve Birleşik Krallık’ta devamlı olarak yürütülen sayısız öteki ev geliştirme işleri, hem evinize kıymet katmanın hem de evinizi canlandırmanın mükemmel bir yoludur. Bir ihtimal bir tek kar için yatırım yapıyorsunuz ya da bir tek çocuklarınıza daha iyi bir yuva sağlamak istiyorsunuz. Durum ne olursa olsun, rekabetçi fiyatlarımızın paradan tutum etmenizi sağlayıp sağlayamayacağını görmek için niçin George Hill’in çevrimiçi mağazasını ziyaret etmiyorsunuz? Projenizin tam olarak neyi gerektirdiğinden güvenli olmasanız bile, personelimiz size destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Ne de olsa bunu 1919’dan beri yapıyoruz! Bir fiyat teklifi yada daha çok yardım için bugün bizlere ulaşın.

Bunları da sevebilirsiniz