En İyi PL55Li Şarj Edilebilir Demir Testeresi Modeli PL55Li Akülü Demir Testeresi ile tanışın


testere nedir?

Daire testere yada daire testere, her türlü ahşabı kesmek için kullanılan endüstriyel ve yarı endüstriyel atölyeler için uygun bir alettir. Araç-gereç türü ile doğru bıçağı yerleştirerek, bu aletle her tür yumuşak ağaç, sert ağaç ve metali kesebilirsiniz. Bu aletin her biri işin türüne bakılırsa seçilebilen elektrikli, şarjlı ve pnömatik tipleri piyasada mevcuttur. Kullanıcılar ve ustalar da bu cihaza demir testeresi, daire testere, disk testere vb. Atölyelerde bu alet sunta, MDF, enine ve boyuna ve her türlü metali kesmek için kullanılır. 5901802915-PL55 Daire Testere, en büyük şarj edilebilir ve elektrikli alet üreticilerinden önde gelen Shepakh tarafınca üretilen en iyi daire testere türlerinden biridir.

Hack'i gördüm

160 mm şarj edilebilir kesme testeresi modeli 5901806903 – PL55Li’nin teknik incelemesi

Shepakh Demir Testere Model 5901806903 – PL55Li, Shepakh Company tarafınca tasarlanıp üretilmiştir ve bu markanın şarjlı ürünleri kategorisinde yer verilmiştir. Bu vasıta, 36V 2.0mAh lityum pil ile çalışır ve bıçağı 4300RPM’ye kadar döndürme kabiliyetine haizdir. Bu makine için uygun bıçak boyutu, 20 mm’lik bir şaft ile 160 mm’dir. Aletin bıçağı 45 aşama açıyla 41 mm, 90 aşama açıyla 55 mm delme kabiliyetine haizdir. Alet bıçağı, kullanım esnasında kullanıcının elini büyük seviyede korumak için bir koruma ile donatılmıştır. Bıçağın koruyucu ucu endüstriyel bir elektrikli süpürgeye takılabilir. Aletin alt kısmında bulunan plaka, hatta uzun kesimler yapmak için raya kolayca takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Cihazın ağırlığı 5,3 kilogram olup, ekranın malzemesi ve cihazın koruması, cihazın ağırlığını artırmamak için alüminyumdan yapılmıştır. Aletin plastik kısımları yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiş olup, aletin kullanıcının eli ile temas eden kısımları kullanıcının eli kaymaması ve terlememesi için silikon ile kaplanmıştır. Sunta, MDF, metal, sert ve yumuşak ahşap daire testere ile kolayca kesilebilir.

Hack'i gördüm

Dairesel testere yada demir testeresi türleri

elektriksel

Ustaların kullandığı bu ürünün en popüler çeşitlerinden biridir. Bu aleti elektriğin bulunmuş olduğu emek harcama ortamlarında kullanmak en iyisidir. Elektrikli aletlerin kullanımında emek harcama ve kesme uzunluğunda bir sınır yoktur sadece aletin güç deposu oldukça önemlidir.

şarj edilebilir

Birkaç yıl süresince, şarj edilebilir aletler kullanıcılar ve zanaatkarlar içinde popüler hale geldi, zira bazı emek harcama ortamlarında elektrik sistemi yoktu ve ustalar, şarj edilebilir aletler kullananların yardımına gelene kadar elektrik sağlamakta problem yaşıyordu. Şarj edilebilir aletler ile kullanıcılar ve ustalar engelleme olmadan çalışmalarına devam ettiler. Unutulmamalıdır ki emek harcama ortamında alet aküsünü şarj edecek elektrik yoksa ne olursa olsun yedek akü bulunması sağlanmalıdır.

rüzgar

Havalı aletler, alet için lüzumlu olan ve kendisi de elektrik gerektiren havayı sağlamak için bir kompresör kullanır. Havalı aletler çoğu zaman oldukça sayıda alet kullanan atölyelerde ve endüstriyel atölyelerde kullanılır. Üflemeli çalgıların kullanılmasının sebeplerinden biri de çalgıların bakım maliyetlerinin düşük olması ve üflemeli çalgıların tüketiminin düşük olmasıdır.

sümüklü böcek afişi

marka

Shepakh, 1972 senesinde Almanya’da faaliyetine başlamış olan bir alet imalat şirketidir. Bu şirket, ürün üretimini genişletmeyi ve kullanıcılarının gereksinimlerini karşılamak için değişik aralıklarda kaliteli aletler üretmeyi başarmıştır. Bu şirket, endüstriyel ve yarı endüstriyel atölyeler meydana getirmeye uygun tüm araçları eksiksiz olarak üretmektedir. Shepekh, ürünlerini Çin’de bir Alman lisansı altında üretiyor. Ürünlerini Çin’de üreterek İran şeklinde Asya ülkelerindeki kullanıcılarının gereksinimlerini karşılayabilmiştir.

Şarjlı Demir Testere 160 mm, Model 5901806903 – PL55Li Satın Alın

160mm Şarjlı Demir Testere Model 5901806903 – PL55Li en iyi demir testerelerden biridir ve kaliteli ustalaşmış bir alet arayan kullanıcılar için üretilmiştir. İran’daki Shepakh ürünlerinin ana ithalatçısı olan Sazokar Company, 12 ay güvence ve satış sonrası servis şeklinde hizmetler sağlayarak bu markanın ürünlerini İran pazarına tedarik edebilmektedir. Alman Shepakh markalı her türlü ürünü, satış uzmanlarının eksiksiz detayları, teknik özellikleri ve uzman tavsiyelerine bakılırsa Sazokar internet adresinden kolayca satın alabilirsiniz.Source bağlantı