Efekt – göz kamaştırıcı resimler için parıltılı toz


Resimlerinize muayyen bir hava katmak istiyorsanız, boyaya ayrıca uygulayabileceğiniz sim tozu / sim tozu önerilen bir üründür. Bu yazıda bunun tam olarak iyi mi çalıştığını ve yüksek kaliteli parıltıyı nereden alabileceğinizi açıklayacağız.

Parıltı / sim tozu türleri

Düzgüsel parıltılı toz – Zanaat malzemeleri için yaygın olarak kullanılan parıltılı toz

Holografik parıltılı toz – 3D efekti ve kısmen değişik renk nüansları ile mühim seviyede daha yanardöner

Metalik parıltılı toz – Son aşama güzel metalik efekt

Satın alırken, sim tozunun toksik olmadığından güvenli olmalısınız, bu yüzden kozmetik sektöründe (tırnak / makyaj) kullanım için idealdir.

Ucuz sim tozu nereden alabilirim?

İlk denemeler için öneririz parıltılı toz setideğişik renkler içeren ve ilk denemeler için kafi olan. Aynı zamanda, bireysel renkleri ve birazcık daha büyük miktarlarda holografik parıltı şeklinde hususi parıltı türleri arıyorsanız, göz atmanızı öneririz. bu dükkan Aliexpress’e atmak için. Burada ışıltılı kalbin arzuladığı her şeyi son aşama makul bir fiyata ve posta tutarı olmadan bulacaksınız.

Resimlerime sim tozu iyi mi sürerim?

Resimlere «bling-bling vurgularınızı» eklemenin iki yolu vardır:

serpmek:

Parmaklarınızın arasına bir miktar sim tozu alın ve hafifçe ovma hareketi ile dökülen durgun sıvının muayyen bölgelerine uygulayın. Muayyen renkler için hususi vurgular ayarlayın.

Sıvı ile uygulayın:

Simli tozunuzu ilkin bir sıvının içerisine atıp sonrasında bunu dökümünüze entegre ederseniz daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Bunun için ihtiyacın var akrilik bağlayıcıParıltılı tozunla karıştırdığın. Ondan sonra istenilen kıvamlaşana kadar birazcık su ekleyin.

Boyayı boyama zeminine uyguladıktan sonrasında akışkan kütleyi tablonun üstüne dökebilirsiniz. Coşku verici efektler, boyama zemininin müteakip eğilmesi/hareket etmesinden doğar. Renk, ışıltılı akrilik binder hacmi ile karışmaz ve saydam kurur.

Değişik türde parıltı tozu, değişik renkler, kombinasyonlar ile deneyler yapın ve döküm resimlerinize bir “bling-bling” vay efekti verin.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz