Dubai’de BISA markalı ürünlerin sergilenmesi


Biesse markasının son olarak başarılarının ve ürünlerinin sergilendiği sergi, 15-17 Mart (24-26 Mart) tarihleri ​​içinde Dubai’de yapılacak. Bisse, bu sergide her türden makinenin tasarımı ve imalatındaki son olarak gelişmelerini sunuyor. En yeni CNC, zımpara makinesi, tutkal kenar ve delgeç ve öteki Bise makineleri bu fuarda sergilenecek. Bu fuarı ziyaret edenler, Beyseh makinelerinin performansını yakından izleyebiliyor ve bu markanın ürünleriyle emek harcama mevzusunda eğitimlere katılabiliyor. Bisse uzmanları da fuarda hazır bulunmuş oldu ve ilgili taraflara bu markanın makineleri ve son olarak teknolojisi hakkında uzman tavsiyesi vermeye hazır.

Bisse ürünlerinin Inside adlı sergisi, birkaç senedir bu markanın İtalya’nın Pesaro kentindeki sergi alanında düzenleniyor. 2017 senesinde Dubai Bissau ofisinin genişletilmesi ile beraber bu markanın Dubai’deki sergileri için yer ayrılmış ve bugün Inside Middle East fuarı bu yeni alanda gerçekleştirilmektedir. Bu serginin Dubai’de düzenlenmesi, Beyseh’in Orta Doğu’daki faaliyetlerini geliştirecektir. Geçmişte ABD Birleşik Devletleri ve Kanada da Inside Bise sergisine ev sahipliği yapmış oldu. Beyseh, tüm ilgilileri ve sektör sahiplerini bu etkinliğe katılmaya ve bu markanın en yeni ürün ve teknolojilerini öğrenmeye çağrı ediyor. Bu fuar hakkında daha çok informasyon için Bise Orta Doğu internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İran’da iş makineleri satın alın

Sazokar online mağazası, zımpara makinesi, plaka kesme makinesi, delgeç, tutkal kenarı ve CNC şeklinde Bise marka makinelerin eksiksiz bir yelpazesini sağlamış oldu. Sazokar Store’da sunulan tüm ürünler orijinallik garantisi ile satılmaktadır. Biseh ürünlerini satın almak ve bu markanın makinelerinin fiyatı ve özellikleri hakkında daha çok informasyon almak için Sazokar online mağaza internet sayfasındaki Biseh ürünler sayfasını ziyaret edin.Source bağlantı