DTB20 Akülü Tornavida Matkap Seti Tanıtımı


Her evde bulunabilecek en yaygın aletlerden biri akülü matkaptır. Bu vasıta, büyük endüstriyel ekipman onarımı, ev kullanımı, DIY projeleri vb. için idealdir. Akülü matkap, işleri kolaylaştırmanın yanı sıra zamandan ve enerjiden de tutum sağlar. Değişik fiyatlardaki şarjlı tornavida çeşitleri, kullanıcının alet seçmesini ve satın almasını zorlaştırıyor ve kafa karıştırıyordu. Sektörde en yaygın kullanılan tornavida matkaplarından biri hakkında informasyon edinmek için takip edin.

DTB20 Şarjlı Tornavida Matkap Seti

Şarj edilebilir tornavida, emek vermesi için ihtiyaç duyulan gücü pil vesilesiyle sağlar; Bu yüzden elektrikli tornavidadan daha popülerdir. Bu özellik, sınırı olan erişime haiz yada bir güç kaynağından uzaktaki yerlerde hareket etmeyi ve emek vermeyi kolaylaştırır. Tornavida matkapları ve matkap alırken aranacak özellikler hakkında daha çok informasyon için aşağıdaki makaleyi okuyun.

Shapekh, 1927 senesinde faaliyetlerine başlamış olan ve fazlaca çeşitli elektrikli el aletlerinin tanınmış bir tedarikçisi haline gelen alet üretimi ve tedariği alanında başarıya ulaşmış markalardan biridir. Ağaç işleme makineleri, kendin yap aletleri, bahçe aletleri, inşaat ve tadilat ve takıları bu markanın pazarladığı ürünler arasındadır. Yüzyılı aşkın bir geçmişe haiz olan Shapekh, bu endüstrinin liderlerinden biridir ve dünyaya geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi sunarak hususi bir popülerlik kazanmayı başarmıştır.


5909222904-DTB20-20ProS Akülü Tornavida Matkap Seti, 206 Aksesuarlı, plastik bir kutu içinde sağlanır. 20V giriş voltajına ve 45Nm torka haiz bu şarj edilebilir alet, kolay delme, darbeli ve vidalama için 3 modda kullanılabilir. Bu son aşama yetenekli ürün, Spakh’ın ustalaşmış araçlarından biridir ve ağır delme işleri için idealdir.

DTB20 Şarjlı Tornavida Matkap 39 x 34 x 14 santimetre ölçülerine ve 4,5 kilogram ağırlığa haiz olduğundan hafifçe ve ideal bir alet olarak değerlendirilebilir. Bu alet ergonomiktir ve silikon tutma yeri kullanıcının çalışırken kaymasını yada yorulmasını engeller. Bu makinenin üç sistemi otomatik olup, matkapları süratli ve kolay bir halde değiştirmeyi kolaylaştırır. Bu üç sistem, 2 ila 13 mm arası matkap boyutlarını destek sunar. Bu matkabın bir özelliği, bir çok burgu matkabında çoğunlukla kullanılan ve kullanıcının matkabı karanlık ve loş ışıklı yerlerde kullanmasına müsaade eden LED ışığıdır. Genel olarak, kendine özgü özelliklere haiz kullanışlı ve kaliteli bu alet, alet pazarında hususi bir yer bulmuş ve birçok fanatik kazanmıştır.

DTB20 tornavida ucu

5909222904 Vidalı Matkap, makinenin üç delme modunda çalışmasını seçmek için kullanılabilen bir döner seçiciye haizdir: kolay, darbeli ve vidalı. Bu matkabın darbe oranı dakikada 25.600 olup, bu da cihazın ağır delme için kullanılmasını sağlar. DTB20 matkap ucunun özelliklerinden biri, kolun üzerine monte edilmiş iki yönlü anahtar kullanılarak motorun dönüş yönünü değiştirebilmek için kullanılabilen sağ ve sol el konumudur.

Bu matkabın iki vitesli bir şanzımanı vardır; Bir viteste hız 0 ila 450 rpm içinde denetim edilebilir ve iki viteste hız 0’dan 1600 rpm’ye düşürülebilir.

Matkap, şarj aleti ve bataryaya ek olarak, DTB20 matkap paketi plastik bir kutuda bir takım çivi ve vida, üç sistemli bir arayüz, 16 uç, bir kutu zincir, bir metre ve bir takım zincir tornavida ihtiva eder. Bu aracın aynı kategoriye bakılırsa avantajları içinde şunlar sayılabilir:

  • Hafifçe ve rahat tasarım
  • Hızı denetim etme kabiliyeti
  • tork ayarı
  • LED ışığın varlığı
  • İki vitesli şanzıman
  • Kuvvetli motor

Otomatik Garantili Matkap Ucu Modeli DTB20

DTB20 Akülü Matkap Seti, zanaatkarların gereksinimlerine uygun bir alettir. Bu kuvvetli alet, endüstriyel, imalathane ve inşaat işleri için idealdir ve kuvvetli motor, dayanıklı malzemeler, uygun fiyat, ergonomik tasarım, değişken hız, tork ayarı, sola ve sağa dönüş, LED ışık vb. şeklinde özelliklere haizdir. Hususi alet. Ve kuvvetli ol. Uygun fiyatlı ve kuvvetli bir alet arıyorsanız, DTB20 Shapekh Akülü Matkap Seti sizin için muhteşem bir tavsiye olacaktır. İran’daki Shepakh ürünlerinin ana ithalatçısı olan Sazokar Company, 12 ay güvence ve satış sonrası servis şeklinde hizmetler sağlayarak bu markanın ürünlerini İran pazarına tedarik edebilmektedir. Her türlü Alman Shepakh markalı ürünü, satış uzmanlarının eksiksiz detayları, teknik özellikleri ve uzman tavsiyelerine bakılırsa Sazokar internet adresinden kolayca satın alabilirsiniz.Source bağlantı