Çocuklar için en iyi airbrush kiti


Bu gönderi bağlı kurum linkleri içerebilir. Onlar vesilesiyle meydana getirilen satın alımlardan size hiç bir ek ücret ödemeden minik bir komisyon alabiliriz.

Birçok anne baba, evlatları için yalnızca yaratıcı olabilecekleri değil, bununla birlikte en iyi desteği de alabilecekleri istihdam fırsatları arayışındadır. Çocuklar için Airbrush bunun için iyi bir fırsat olabilir. Bu kılavuzda bunun ne işe yaradığını ve ebeveynlerin çocuklar için airbrushing setleri yaparken nelere dikkat etmesi icap ettiğini açıklıyoruz.

Çocuklar için airbrushing nelerdir?

Kelimenin tam anlamıyla çeviri edilen airbrush, “pistole” anlama gelir. Airbrushing, kurşun kalem yerine boya icra etmek için püskürtme tabancası kullanan bir sanat biçimidir. Beraber airbrush tabancası ve bir Pistole Kompresörüboyayı kağıda, tuvale ya da nesneye püskürten bir hava akımı oluşturur.

Airbrushing, sanatçıya birçok avantaj sağlar:

 • Ilke olarak bütün yüzeylerde kullanılabilir.
 • Tasavvur özgürlüğünün hemen hemen hiç bir sınırı yoktur.
 • Birazcık pratikle, boya hemen hemen asla bulaşmaz ve oldukça dikkatli bir halde uygulanır.
 • Nefes kesecek sanat eserleri yaratılabilir

Airbrushing bir tek yetişkinler için müsait değildir, altı yaşından itibaren pek oldukça çocuk airbrush tabancası kullanmayı öğrenebilir. Sadece ebeveynlerin bilmesi ihtiyaç duyulan birkaç şey var.

Çocuklar için airbrush kiti

Anne babalar evlatları airbrush yaparken nelere dikkat etmelidir?

Evlatların desteklenmesine, yaratıcılıklarını özgürce geliştirmelerinden başka hemen hemen hiç bir katkı yoktur. Kendi sanat yapıtlarınızı yaratmak, kendi düşüncelerinizi sıralamak, renkleri keşfetmek ve karıştırmak: bu, ufaklıklara gelişmeleri için en müsait temeli sunar.

Ayrıca, evlatların sanat içerikli olarak etken olması tek kelimeyle eğlencelidir. Bundan dolayı, ebeveynlerin çocuklarına olası olmasıyla birlikte oldukça değişik seçenek ve materyal sağlamaları gerektiği açıktır. Bebeklikte ilk renkli kalemler ve parmak boyalarına ayrıca, bu, ortalama altı yaşından itibaren ilk airbrush tabancası olabilir.

Anne babalar, evlatlarının airbrush tabancasını kullanırken aşağıdakilere dikkat etmelidir:

 • Çocuklar için airbrush tabancası oyuncak değildir, bundan dolayı çocuklarınızı kullanırken nezaret altında tutmalı ve onlara eşlik etmelisiniz.
 • Mümkünse, evladınız için devamlı net bir halde düzenlenmiş ve evladınız için el altında hazır olacak biçimde lüzumlu mutfak eşyalarını yerleştirdiğiniz ayrı bir emek harcama alanı oluşturun. Örnek olarak, Montessori iş istasyonlarında kendinizi yönlendirin.
 • Belli bir yaşa kadar çocuklar korku mevzubahis olduğunda oldukça dikkatsiz davranırlar. Yanlış kullanılırsa, bir airbrush tabancası bütün odayı bile mahvedebilir. Emek verme yerinin hiç bir kıymetli eşyanın boya almayacağı biçimde tasarlandığından güvenilir olmalısınız.
 • Reel bir airbrush tabancasından çıkan boya parçacıkları son aşama küçüktür ve zararı dokunan olabilir. Bundan dolayı, evladınız silahı yalnızca en azından hafifçe bir teneffüs maskesi ile çalışabiliyorsa kullanmalıdır. Çocuklarla airbrush yaparken bir airbrush emiş sistemi satın almak da mecburi olmalıdır. Bu, çocuğunuzun hala gelişmekte olan akciğerlerinin işte zarar görmemesini sağlar. Bu emniyet kurallarına bir alternatif, aşağıda daha detaylı bir şekilde sunacağımız Gocheer Airbrush Sistemidir.
 • Eğlenceden sonrasında iş gelir: Airbrush tabancası her kullanımdan sonrasında iyice temizlenmelidir. Bu sayede çocuklar aletlerini pak tutmayı ve onlar için repertuvar almayı öğrenirler.

Anne babalar ilk olarak airbrush uygulamasının evlatları için müsait ve faydalı olup olmadığını düşünmelidir. Yukarıda belirtilen noktalara ayrıca, maliyet yönü de hafife alınmaması ihtiyaç duyulan bir rol oynamaktadır. Çocuklar için airbrush yaparken, çocuğun sanata olan ilgisini kalıcı olarak kaybetmesi ve başka bir şey yapmayı tercih etmesi devamlı olası olduğu için, maliyetler muayyen sınırlar içerisinde tutulmalıdır. Hem de, çocuklar için airbrush seti muayyen bir kaliteye haiz olmalıdır, şu sebeple ucuz bir tabanca eğlence pahasına. Çocuklar için muhtelif airbrush sistemlerini kontrol ettik ve sağlam bir nitelik sistemi önerebiliriz.

çocuklar için airbrush
Bu kelebek şeklinde yaratıcı resimler, airbrush sistemlerinin ufaklıklara sunmuş olduğu yaratıcı olasılıkların mükemmel örneklerinden bir tek bir tanesidir.

Bizim önerimiz: Master airbrush fırça sistemi

Çocuklar için airbrush yaparken en pahalı ve yenilikçi modele ihtiyacınız yok. Hem de, nitelik doğru olmalıdır. Bundan dolayı, bir tek yetişkinler için değil çocuklar için de airbrush sanatının bütün temellerini elde eden Gocheer’in airbrush sistemini öneriyoruz.

Gocheer mini airbrush kiti kiti
 • ÇİFT İŞLEMLİ TASARIM: Çift müessir tetik, hem havayı aynı zamanda rengi denetim ederek çizgi genişliğinin, kıymet aralığının ve renk opaklığının kesintisiz olarak değiştirilmesine imkan tanır.
 • ÜSTÜN KALİTE: Airbrush’ın nefes kesecek atomizasyon ve doğru püskürtme kontrolü sağlarken bereketli bir halde çalışmasını elde eden yüksek kaliteli, duyarlı bileşenlerden yapılmıştır. Doldurulması rahat sıvılar ve rahat temizlik.
 • ZAMANDAN TASARRUF EDİN VE KULLANIMI KOLAY: Tam donanımlı aksesuarlarla beraber gelir ve elle çizilmiş çizimlerden daha azca süre alır, bu da onu işiniz için ülkü hale getirir.
 • ÇOKLU AKSESUARLAR: Boya püskürtme tabancası, bütün ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilecek birçok değişik aksesuara haizdir. Muhtelif temizleme fırçası araçları, airbrushın içini tamamen temizlemenize destek sunar. Hava filtresi havadaki nemi müessir bir halde izole edebilir, bundan dolayı balgam tesiri daha muhteşem ve daha uzundur!

Amazon’da görüntüle

Avantajlar

 • Pistole seti altı yaş ve üstü çocuklar için uygundur.
 • Set bir tek kanvas ve kağıt üstünde değil, t-shirt şeklinde öteki yüzeylerde de kullanılabilir.
 • Gocheer Airbrush Kitinin kullanması rahat ve sezgiseldir. Bir dövme stüdyosu olarak evlatların doğum günü partisi için de mükemmeldir.
 • Çocuklar için airbrush seti, el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılığı en iyi biçimde destek sunar.

Dezavantajları

 • Ara sıra Gocheer Kit’i temizlemeniz gerekecektir.

Gocheer Airbrush Seti, altı yaşından büyük ufaklıklara yaratıcı bir halde stres atmaları ve bununla birlikte el-göz koordinasyonlarını geliştirmeleri için iyi bir fırsat sunar. Fiyat ilk bakışta birazcık yüksek görünebilir, sadece sunulan oldukça şey var. Net bir alım tavsiyemiz var.

Minikler için airbrush: Wham-O Airbrush Kalemleri

İkinci önerimiz, çocuklar için reel bir airbrush seti değil, yenilikçi airbrush kalemlerinden bahsediyor. Çocuklar için Wham-O airbrush kalemleri oldukça sıradan bir prensibe gore çalışır: kalemler bir araya getirilir ve arkasından kalemlerin ihtiva ettiği renk, üstüne üflenerek boyama yüzeyine uygulanabilir. Doğal ki, Wham-O Airbrush Kalemleri, bir çocuk airbrush kadar evrensel olarak uygulanabilir değildir ve bir silah kadar pak bir püskürtme deseni sunmaz. Hem de, birkaç avantajları vardır.

Wham-O Airbrush Sihirli Kalemler
 • Toksik değildir ve temizlenmesi kolaydır
 • Set şunları ihtiva eder: 9 renk değiştiren kalem, 1 etkinleştirici kalem, 30’dan fazla şablon tasarımı ve 1 kalemlik
 • Pil ya da hantal ekipman gerekmez
 • Artık hepimiz airbrush sanatçısı olabilir
 • Bir rengi diğerine değiştirebilmek için aktivasyon pimini kullanın

Amazon’da görüntüle

Avantajlar

 • Wham-O airbrush kalemleri esasen oldukça minik çocuklar için uygundur, iki yaşından itibaren birtakım çocuklar kalemleri kullanabilir, üç yaşından büyük çocuklar için öneri edilir.
 • Kalemler, herhangi bir zamanda ek setlerle genişletilebilen birkaç cazibeli şablonla beraber gelir. Yaratıcı anne babalar, evlatları için kalınca kartondan şablonlar da yapabilirler. Çocuklar yardım edebilirse, daha da keyifli olur.
 • Çocuğun ne kadar sert üflediğine bağlı olarak renkler parlak ya da yumuşaktır. Güzel renk geçişleri de mümkündür.
 • Üfleme, ağız ve çene kaslarını keyifli bir halde kuvvetlendirir, bu da oral motor becerileri ve dolayısıyla dil gelişimini destek sunar.
 • Mürekkepler derhal kurur ve ince sürüldüğünde bile bulaşmaz. Şablon kaysa ya da çocuk tarafınca derhal çekilse bile.
 • Boya kalemlerden üflenirken solunduğunda emilemez. Bu, boyama esnasında en çok güvenliği güvence eder. Ek olarak, airbrush tabancalarında olduğu şeklinde potansiyel olarak zararı dokunan boya sisi de yoktur.
 • Fiyat-performans payı açısından, bilhassa oldukça sağlam ve pak bir yüzeye haiz oldukları için kalemlerde yanlış bir şey yok.

Dezavantajları

 • Çocuk bir noktaya oldukça yaklaşırsa ya da bir noktaya oldukça sert üflerse renkler dağılmaz, sadece göze hoş görünmeyen renk damlaları halinde yayılır.
 • Ana dezavantaj hijyendir: Bilhassa birden fazla çocuk çalışırken, kalemlerin değiştirilmesi yüksek miktarda mikrop değişimine neden olur. Kardeşler için mesele yok fakat işte başka oyun arkadaşları olunca işler zorlaşıyor. Bundan dolayı kalemler okullar, kreşler ve eğitimciler için pek müsait değildir.
 • Kalemlerin her kullanımdan ilkin bir araya getirilmesi gerektiğinden, uzun bir ön ve son muamele süresi gereklidir, aksi takdirde kururlar. Kullanımdan sonrasında, içlerinden akan soluma havası sebebiyle kalemlerin içi oldukça nemlidir ve bundan dolayı yüksek düzeyde mikrop oluşumunu önlemek için ılık suyla iyice durulanmalıdır.

Tatbik öncesi ve sonrasındaki iş yoğunluğunun fazla olması sizi rahatsız etmiyorsa Wham-O’yu kesinlikle denemelisiniz. Mükemmel sanat eserleri yaratılabilir, sözlü motor beceriler teşvik edilir ve çocuklar resimleriyle gurur duyar. Wham-O’ya hemen hemen müddetsiz bir satın alma tavsiyesi veriyoruz.

Crayola Sprey Boya Kiti

Çocuklarla airbrushing, çocuğunuzla beraber eğlenmek ve yaratıcı olmak için mükemmel bir fırsattır. Ek olarak çocuğunuza keyifli bir promosyon sunar.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz