Çevrimiçi Renk Karıştırma – Parasız Renk Karıştırma


Renk karıştırıcı, renkleri değişik miktarlarda karıştırmanıza ve komplike kararı derhal görmenize imkan elde eden bir tarayıcı aracıdır. RGB, lch yahut hex benzer biçimde değişik renk modları içinde geçiş yapabilirsiniz. Renk Karıştırıcı, boyama için renkleri karıştırmanın temellerini öğrenmenize de destek olacaktır.

Renk karıştırıcı aracımız iyi mi kullanılır?

Renk karıştırma aracında esasen değişik temel renklerden iyi bir seçim bulacaksınız. Karışıma o rengin kısımlarını eklemek yahut çıkarmak için yukarı ve aşağı okları kullanın. Komplike renk sonucunu reel zamanlı olarak görürsünüz ve komplike renge sağ tıklayarak rengi jpg formatında indirebilirsiniz. Size en çok seçenek taktim etmek için renk karıştırıcıyı rgb, hex yahut hsl benzer biçimde değişik modlarda kullanabilirsiniz. Sonuçtan memnun kalmazsanız, renk karıştırıcıyı daima sıfırlayabilir ve baştan başlayabilirsiniz. İstediğiniz renk karışımını bulduğunuzda, adresi kopyalayarak bütün yapılandırmayı başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Renk teorisi ile alakalı daha çok data edinmek istiyorsanız, bununla alakalı makalemize göz atın. renkleri karıştır veya renk tekerleği A.

Damlalık ile ve değişik renk modlarında seçebileceğiniz hususi renkleri de kullanabilirsiniz. İstediğiniz gölgeyi bulduğunuzda, Tamam’ı tıklayın, renk eklenecektir. Bir tek bu rengin miktarını artırın ve netice sizi şaşırtsın.

renk tekerleği

Herhangi bir özelliği kaçırıyor musunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz