Bu kış evinizi yenilemenin yedi yolu | bloga

Kış, bazı iç tasarım emekleri yapmak için mükemmel bir zamandır. Kış aylarında birazcık ev tadilatı yapmak, Noel kutlamanız ve ötesi için mükemmel bir iç mekana haiz olduğunuz anlamına gelir. Burada, George Hill Timber’da size bir servete mal olmadan evinizi yükseltmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz. İşte bu kış evinizi yükseltmenin yedi yolu.

Hiçbir şey evinizi yeni bir kat boya kadar güzelleştiremez. Birkaç saatlik sıkı emek harcama, iyi bir iç boya ve çeşitli fırça ve rulolarla, evinizin dekorunda hakkaten bir dünya farkı yaratabilirsiniz. Mevcut renginizi bir kat boyayla tazeleyebilir, tamamen değişik bir renk seçebilir, vurgulu bir duvar oluşturabilir ve hatta duvarlarınızda yürekli ve benzersiz renk blokları deneyebilirsiniz. Sıcak renkleri kullanmak, evinizi bu Noel’de fazladan rahat hale getirebilir.

Süpürgeliklerinizi yada arşitravlarınızı değiştirin

Evlerimizde büyük bir fark yaratabilen minik detaylardır. Süpürgelikler ve arşitravlar, bir odayı bitirmeye, güzel duyu açıdan hoş bir görünüme kavuşturmaya ve acayip yada dağınık derzleri gizlemeye destek verir. Sadece zaman içinde birazcık yıpranabilir, yontulabilir ve birazcık eskiyebilirler. Evinizi daha derli toplu ve tertipli hale getirmenin kolay bir yolu, süpürgelik ve arşitrav eklemek (hemen hemen haiz değilseniz) yada bakıma gerekseme duyduklarında bu tarz şeyleri değiştirmektir. Ahşap süpürgelikler ve çerçeveler klasik, oldukca yönlü, dayanıklı ve bakımı kolaydır.

Yeni süpürgelik ve arşitravınızın hakkaten şarkı söylemesini istiyorsanız, onları hakkaten öne çıkarmak için yürekli, parlak bir renge boyamayı düşünün. Burada, George Hill Timber’da, yüksek bir fiyat istemeden evinize o son dokunuşu vermek için en yüksek kalitede süpürgelik ve süpürgelik tahtalarını stokluyoruz.

Mobilyalarınızı geri dönüştürün

Evinizde artık sevmediğiniz bir mobilyanız var ise, ileri dönüştürerek ona yeni bir yaşam verin. Mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için dönüştürmenin pek oldukca yolu var. Rengi değiştirebilmek için ahşap lekesi, mobilya tebeşiri yada dolap boyası kullanabilir yada detay eklemek için pervaz ve ahşap paneller kullanabilirsiniz. Mesela, dübeller ve yarım dübeller, kişiselleştirilmiş bir görünüm oluşturmak için gardıropların, çekmecelerin yada komodinlerin önüne takmak için idealdir.

Siz ve aileniz kanepede kıvrılıp Noel filmlerini rahatça izleyebileceğiniz için Noel, evinize yeni mobilyalar almak için muhteşem bir zamandır. George Hill Timber’da, bu Noel’de konforunuzu uygun bir fiyata en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

mutfağınızı yenileyin

Fena kış havası sebebiyle içeride geçiremediğiniz zamanı niçin mutfağınıza yeni bir görünüm kazandırarak değerlendiresiniz? Birazcık vakit ve çabayla, bir tek birkaç boya kabı, birkaç fırça ve rulo ile ahşap ve çalkalayıcı seçimi mutfakları tamamen dönüştürebilirsiniz. Fazlaca çeşitli renklerde mevcut olan Ronseal’ın Tek Kat kabin boyası, ahşap ve melamin yüzeyleri dönüştürmek için astar gerektirmeden yalnızca bir kat gerektirir.

Mobilyaların yerleşik görünmesini sağlayın

Evinizi sofistike göstermenin kolay bir yolu, kitap rafları ve gardıroplar şeklinde bağımsız mobilyaların yerleşik görünmesini sağlamaktır. Bu, evinize daha kaliteli bir görünüm verecektir. Görünümü oluşturmak için süpürgelikler, arşitravlar ve taç pervazları kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olacak keresteyi satın almadan ilkin ölçtüğünüzden ve planladığınızdan güvenilir olun. Mevcut mobilyalarınızı yeni yapılmış şeklinde göstermek, yeni gömme parçalar satın almaktan oldukca daha uygun maliyetlidir.

Duvarlarınıza ilgi katın

Pervazlar, derzleri, köşeleri ve kenarları gizlemenin kolay bir yolu olmaktan çıkıp evde mükemmel bir dekoratif unsur haline geldikleri için son yıllarda oldukca popüler oldular. Duvar kaplamaları oluşturmak için kalıpları kullanarak duvarlarınıza birazcık ilgi katın. Duvarınıza ahşap pervazlar eklemek, klasik bir açık oturum görünümü oluşturabilir ve yapılması kolay ve kolaydır. En kolay yollardan biri, duvarınızdaki dikdörtgenleri ölçmek ve kalafatlamadan ilkin yapıştırmak için kalıp parçalarını kesmektir. Yürekli ve şık bir görünüm için duvar kağıdı ile doldurabileceğiniz duvarda büyük dikdörtgen çerçeveler oluşturmak için pervazları da kullanabilirsiniz.

Ek olarak şenlik havasına girebilir ve tinsel, çorap, parıldayan ışıklar ve daha fazlası şeklinde çeşitli Noel süsleriyle duvarlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Bir fotoğraf çubuğu oluşturun

Bilhassa evinize bazı geleneksel dönem mimari özelliklerini eklemek istiyorsanız, duvarlarınızda bir fotoğraf rayı oluşturmak için kalıpları kullanın. Bunlar yüksek tavanlarda hakkaten iyi çalışır ve ilgiyi artırmaya destek verir. Gerçek bir izahat yapmak için, duvarlarınızın geri kalanını etkisiz tutarken fotoğraf rayının üstündeki tavanı niçin yürekli bir renge boyamayı denemiyorsunuz?

George Hill Timber’da evinize kış havası katmak için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulacaksınız.

Umarız hepiniz mükemmel bir Noel geçirirsiniz ve ipuçlarımız evinizde bir bayram hissi yaratacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz