Bir iç kapı iyi mi seçilir | bloga

Bir iç kapı tarzı

Bir iç kapı seçerken, bir tek odanın mevcut dekoratif ve mimari tarzını tamamlayan bir tasavvur kura çekmek değil, hem de her türlü yapısal ya da işlevsel ihtiyaçı karşılamak da önemlidir. Düzgüsel bir kapı kafi olabilir, sadece bazı zamanlar yangına dayanıklı bir kapının ek müdafaasını ya da sağlam bir meşe kapının ses ve rüzgar geçirmezlik özelliklerini isteyebilirsiniz. George Hill Ltd’de döşek odalarından banyolara, mutfaklardan kış bahçelerine kadar ihtiyaçlarınıza müsait muhtelif iç kapılar sunuyoruz.

Dahili yangın kapısı
Dahili yangın kapısı

yangın kapıları

Bir yangın kapısı, yangının yayılmasına karşı eylemsiz koruma olarak kullanılabilir, ısıya ve aleni alevlerden meydana gelen hasara karşı mukavemet sağlar. Bu, ev için mühim bir hususiyet olabilir ve hatta birtakım endüstriyel ortamlarda mecburi olabilir. İç yangın kapılarımız yarım saatlik bir yangın derecesine haizdir ve ek olarak 6″ x 45″ ve 24″ x 18″ seyretme pencereleri ile mevcuttur – en kötüsü olması ve bir yangın çıkması niteliğinde paha biçilmez bir hususiyet.

bütçe kapıları

Ev etrafında tertipli kullanım için, kontrplak gömme kapının ucuz fakat cazibeli seçeneğini kura çekmek isteyebilirsiniz. Doğru boyutta bir kontrplak kapı, evinize 26 £ benzer biçimde düşük bir fiyata monte edilebilir. Kaliteli bir boya çeşidi ile yeni kontraplak iç kapınızı çevresine ahenk sağlayacak biçimde boyayabilir, boyayabilir ya da cilalayabilirsiniz. İster çağıl oturma odanızın, talep eder basit bir döşek odanızın kapısını asıyor olun, muhteşem bir bitiş elde etmek için bir takım renk ya da kir kullanabilirsiniz.

Kalıplı sunta kapılar
Kalıplı sunta kapılar

Kalıplı sunta kapılar

Muhtelif değişik stiller için, kalıplanmış bir sunta iç kapı düşünebilirsiniz. George Hill Ltd, Canterbury, Classique, Colonist ve Regency dahil olmak suretiyle muhtelif değişik panelli kapı tasarımları stoklamaktadır. Bütün sunta kapılarımız, son kat parlak boya için hazır bir astar ile beraber gelir. Bir takım boyut ve bu kapıyı otuz dakika yangına dayanıklı kapı olarak sipariş etme seçeneği ile, evin herhangi bir yerine kalıplanmış bir sunta kapı asabilirsiniz.

Yüksek kaliteli kapılar

meşe iç kapı
meşe iç kapı
Eviniz için şık ve kaliteli bir seçenek için meşe iç kapı tercih edebilirsiniz. Burada George Hill Ltd’de iki seçenek sunuyoruz, doğrusal Thames tasarımı ve panelli Snowdon tasarımı. Birinci derslik kaliteli meşe iç kapılarımız 78″ x 30″ ölçülerindedir ve bütün meşe mobilyalarla beraber gelen üstün güç ve dayanıklılığa haizdir. Bu, kapıların sık sık açılıp kapanmış olduğu oturma odası ya da yiyecek odası benzer biçimde yoğun alanlarda mühim bir hususiyet olabilir. Meşe dokusu ve dokusu, tercihinize ya da odanın tarzına nazaran boyanabilen ya da cilalanabilen cazibeli bir yüzey sağlar. Bir iç kapı seçerken göz önünde bulundurmanız ihtiyaç duyulan seçeneklerin tam sıralaması için internet sitemizi ziyaret edin. Doğru araç-gereç ve ek boya ya da kaplama ile, bir kapının hem işlevsellik bununla birlikte dayanıklılık sunarken mevcut dekorunuzu tamamlayacağından güvenilir olabilirsiniz, tüm bunlar de sizin fiyat aralığınız dahilinde. Ek olarak Oldham şubemizdeki teşhir salonumuzda geniş bir kapı yelpazesine sahibiz.
George Hill Kapı Mağazası
George Hill Kapı Mağazası

Bunları da sevebilirsiniz