Bir iç kapı iyi mi seçilir | bloga

Bir iç kapı seçimi

Bir iç kapı seçerken, bir tek odanın mevcut dekoratif ve mimari tarzını tamamlayan bir tasarım seçmek değil, hem de her türlü yapısal yada işlevsel gereksinimi karşılamak da önemlidir. Düzgüsel bir kapı kafi olabilir, sadece kimi zaman yangına dayanıklı bir kapının ek müdafaasını yada sağlam bir meşe kapının ses ve rüzgar geçirmezlik özelliklerini isteyebilirsiniz. George Hill Ltd’de yatak odalarından banyolara, mutfaklardan kış bahçelerine kadar ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli iç kapılar sunuyoruz.

Dahili yangın kapısı
Dahili yangın kapısı

yangın kapıları

Bir yangın kapısı, yangının yayılmasına karşı eylemsiz koruma olarak kullanılabilir, ısıya ve açık alevlerden meydana gelen hasara karşı direnç sağlar. Bu, ev için mühim bir özellik olabilir ve hatta bazı endüstriyel ortamlarda mecburi olabilir. İç yangın kapılarımız yarım saatlik bir yangın derecesine haizdir ve ek olarak 6″ x 45″ ve 24″ x 18″ seyretme pencereleri ile mevcuttur – en kötüsü olması ve bir yangın çıkması durumunda paha biçilmez bir özellik.

bütçe kapıları

Ev çevresinde tertipli kullanım için, kontrplak gömme kapının ucuz fakat çekici seçeneğini seçmek isteyebilirsiniz. Doğru boyutta bir kontrplak kapı, evinize 26 £ benzer biçimde düşük bir fiyata monte edilebilir. Kaliteli bir boya çeşidi ile yeni kontraplak iç kapınızı çevresine uyum sağlayacak şekilde boyayabilir, boyayabilir yada cilalayabilirsiniz. İster çağdaş oturma odanızın, ister rahat bir yatak odanızın kapısını asıyor olun, muhteşem bir bitiş elde etmek için bir takım renk yada kir kullanabilirsiniz.

Kalıplı sunta kapılar
Kalıplı sunta kapılar

Kalıplı sunta kapılar

Çeşitli değişik stiller için, kalıplanmış bir sunta iç kapı düşünebilirsiniz. George Hill Ltd, Canterbury, Classique, Colonist ve Regency dahil olmak suretiyle çeşitli değişik panelli kapı tasarımları stoklamaktadır. Tüm sunta kapılarımız, son kat parlak boya için hazır bir astar ile beraber gelir. Bir takım boyut ve bu kapıyı otuz dakika yangına dayanıklı kapı olarak sipariş etme seçeneği ile, evin herhangi bir yerine kalıplanmış bir sunta kapı asabilirsiniz.

Yüksek kaliteli kapılar

meşe iç kapı
meşe iç kapı
Eviniz için şık ve kaliteli bir seçenek için meşe iç kapı tercih edebilirsiniz. Burada George Hill Ltd’de iki seçenek sunuyoruz, doğrusal Thames tasarımı ve panelli Snowdon tasarımı. Birinci derslik kaliteli meşe iç kapılarımız 78″ x 30″ ölçülerindedir ve tüm meşe mobilyalarla beraber gelen üstün güç ve dayanıklılığa haizdir. Bu, kapıların sık sık açılıp kapanmış olduğu oturma odası yada yiyecek odası benzer biçimde yoğun alanlarda mühim bir özellik olabilir. Meşe dokusu ve dokusu, tercihinize yada odanın tarzına gore boyanabilen yada cilalanabilen çekici bir yüzey sağlar. Bir iç kapı seçerken göz önünde bulundurmanız ihtiyaç duyulan seçeneklerin tam sıralaması için web sitemizi ziyaret edin. Doğru araç-gereç ve ek boya yada kaplama ile, bir kapının hem işlevsellik hem de dayanıklılık sunarken mevcut dekorunuzu tamamlayacağından güvenli olabilirsiniz, hepsi de sizin fiyat aralığınız dahilinde. Ek olarak Oldham şubemizdeki teşhir salonumuzda geniş bir kapı yelpazesine sahibiz.
George Hill Kapı Mağazası
George Hill Kapı Mağazası

Bunları da sevebilirsiniz