Bayrama Hususi İndirimler ve Yalda 99 İndirimleri, Sazokar Online Mağaza


Yalda Gecesi ya da Şalla Gecesi kutlamaları, akrabalar ve ailelerin geceyi bir arada geçirmesiyle kutlanan ve İran kültüründe hususi bir yere haiz olan İran’ın en eski kutlamalarından biridir. Aslen Yalda gecesi sonbaharın son günü olan 30 Aralık’ta güneşin batmasıyla adım atar ve kışın ilk günü kısaca 1 Ocak’ta güneşin doğuşuyla biter. Yalda komodini, nar ve karpuzla süsleme, Hafız kulesi vb. bu geceyi biz İranlılar için senenin en uzun gecesi olarak hatıralarla dolu hale getiren Yalda adetleridir. Sadece Yalda bu yıl Corona virüsü ve salgını sebebiyle birazcık değişik ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için bir arada olmaktan kaçınmalıyız. Fakat merak etmeyin! Yalda’da bu yıl Corona hastalığının acı hatırasını değişik ve kaliteli bir alışverişle benzeri olmayan ve kusursuz bir deneyime dönüştürmek için sizlerleyiz.

Bu senenin doğumu size her zamankinden daha yakın

20-30 Aralık 2019 tarihleri ​​içinde Yalda ve İranlılar için Online Alışveriş Günü arifesinde Sazokar alet, demirbaş, yapıştırıcı ve petrokimya alanında ülkenin en büyük online alışveriş etkinliğini düzenliyor.

Mekanizmanın çabası daima akıllı çözümler sunarak müşterilerine ideal bir alışveriş deneyimi yaşatmak olmuştur; Bu sayede en mühim ilkesi olan alan kişi odaklılık doğrultusunda bir adım atmış ve bu mevzuda müşterilerine destek olacak çeşitli hizmetler sunmuştur.

Bu yılki Yalda Gecesi müzayedesi Sazukar’da oldukca çeşitli ürünlerle gerçekleştirilecek.Sazukar online mağaza müzayedesinde çeşitli markalara ilişkin 5.000’den fazla değişik ürün sunulacak.

En oldukca satan ürünleri inanılmaz indirimlerle satın alın

Yalda Festivali’nde Sazukar birçok üründe indirim yapıyor.Daha çok informasyon için Sazukar online mağazasının internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Festivalde güzel haber ise en oldukca satan ürünlerde de indirimler oluyor ve inanılmaz fiyatlara satın alınabiliyor. Bu festivalin en oldukca satan ürünleri içinde şunlar sayılabilir:

  • Zımpara makineleri, zımpara makineleri, ufak taşlar, matkaplar, akülü tornavidalar, kutular, üfleyiciler, endüstriyel elektrikli süpürgeler, oluk açıcılar ve lazer ölçerler dahil elektrikli ve şarj edilebilir aletlerde %30’a varan indirim.
  • Zımbalar, parmak frezeler ve havalı matkaplar dahil pnömatik aletlerde %20’ye varan indirim
  • Testere bıçakları, hiper taşlama bıçakları, kesme bıçakları, kanal açma bıçakları, baltalar, dikey testere bıçakları ve matkap türleri dahil kesme aletlerinde %15’e varan indirim.
  • Tüm ray ve menteşe türleri dahil bağlantı parçalarında %15’e varan indirim
  • İran testereleri, masa testereleri, dekupaj testereleri, üfleyiciler ve emme makineleri dahil olmak suretiyle taşınabilir ve taşınabilir ekipmanlarda %15’e varan indirim.
  • Her türlü yapıştırıcı ve petrokimya ürünlerinde %5’e varan indirim

Çevrimiçi satın alın ve anında ödeyin!

mekanizmadan satın al

Korona hastalığı neredeyse tüm faaliyetlerimizi alt üst etti ve bu virüse karşın yaşam biçimi oldukca değişti. Koronavirüs pandemisi ile beraber çokça değişen günlük işlerimizden biri de iyi mi alışveriş yapacağımız; Her neyse ki, çevrimiçi mağazaların varlığı ve çevrimdışı alışveriş olasılığı bu endişeyi büyük seviyede çözdü ve artık temel ihtiyacınız olan şeyleri satın almak için evden dışarı çıkmanıza gerek yok. Bunun yerine, İnternet’i kullanarak ve birkaç rahat tıklama ile istediğiniz ürünü bulabilir, denetim edebilir, sonunda satın alabilir ve evinize yada ofisinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sistemdeki alışveriş sepeti bedelini ödemek için online ödeme şekillerinden birini seçip arzu ettiğiniz zaman banka çeki (hesaba para yatırma) kaydı yapabilirsiniz. Doğal ki iyi haber şu ki, Tahran’daki müşteriler anında ödeme yapabilir ve dilerlerse bu ödeme yöntemini kullanabilirler.

mekanizmadan satın al

Alışveriş listenizi hazırlayın ve her zamankinden daha süratli teslimat alın

Sazokar online mağazası üstünden satın aldığınız ürünler çoğu zaman posta, bahşiş yada kargo şekillerinden biriyle gönderilir sadece Yalda 99 Sazokar’da Tahran’daki müşterilerin ürünleri aynı gün hususi bir kurye ile gönderilir. Kıymetli kent müşterileri, mallar en geç 48 saat içinde kendilerine ulaşacaktır.

Akıllı pazarlama tekniği ile onlarca senelik edinim

Novin Choob Group, onlarca yılı aşkın süredir devam eden çabaları ve tüm İran ve komşu ülkelerdeki binlerce müşterinin desteğiyle, ahşap endüstrisi için makine ve hammadde pazarında önder konumda olmuştur ve daima olmuştur. yüksek kalitede makine ve hammadde sağlamaya emek vererek, sektör ve alan kişi memnuniyetini artırma yönünde arzu edilen adımlar atmıştır. Ek olarak bu şirket, ideallerini gerçekleştirme doğrultusunda ve marangozların, zanaatkarların ve tüm sektör aktivistlerinin gereksinimlerini karşılamak için akıllı bir referans oluşturmak amacıyla, uygun bir sağlamak için Sazokar Sana Sanat Navin’i (Sazokar Online Mağazası) yarattı. informasyon edinme, karşılaştırma ve satın alma alanı. Onları istediğiniz vakit ve yerde çevrimiçi olarak sağlayın.

Mechanism, dünyanın dört bir yanından oldukca çeşitli tanınmış, yüksek kaliteli alet, demirbaş, makine, aksesuar, yapıştırıcı ve petrokimya ürünleri sağlayarak, kullanıcılarının teknik ürünleri karşılaştırmasına ve incelemesine olanak elde etmiştir.

Sazakar ekibi, sanayi alanında uzman ve uzmanlardan oluşur ve hepsi kaliteli ürün seçiminde uzman tavsiyesi vererek müşterilere destek olmaya çalışır. Mekanizma faaliyeti normal olarak bunlarla sınırı olan değil ve müşteriler mal seçip satın aldıktan sonrasında ürün orijinallik garantisi, uygun fiyat garantisi, mekanizma münhasır garantisi ve satış sonrası hizmetler benzer biçimde çeşitli hizmetlerden yararlanabiliyor.

otomatik araç

Ek olarak, mekanizma şirketinin elektronik olarak bir itimat belirteci vardır; Bu, bu firmanın tüm faaliyetlerinin tüketici ve müşterilerin haklarının bilincine dayandığı ve performans ve faaliyetlerinin E-Tecim Geliştirme Merkezi’nin denetimine doğal olarak olduğu anlamına gelir.

Doğru ve ergonomik bilgilerin sağlanması, fiyat şeffaflığı, aracıların ortadan kaldırılması, teknik ve hususi tavsiye sağlanması ve kuvvetli satış sonrası hizmetler, mekanizmayı güvenli ve başarıya ulaşmış bir satın alma için uygun bir mağaza haline getiren şeylerdir.

Yalda99’da çeşitli ürünler ve uygun indirimlerle ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.Source bağlantı