Bayraklar, Kaldırım, Çakıl: Bir Otomobil Yolu İçin En İyi Örtü Nedir?

Garaj yolunuz, yoldan geçenler yada evinize gelen ziyaretçiler tarafınca bırakılan ilk izlenimdir.

Evinizin yola elverişli olduğundan güvenli olmak istiyorsanız, temiz ve iyi tasarlanmış bir otomobil yolu oldukça önemlidir. Gayrimenkul söz mevzusu olduğunda, bu bununla birlikte bir mülkü satarken de mühim bir faktördür ve evin algısı üstünde mühim bir etkiye haiz olabilir.

Peki, garaj yolunuz için ideal örtü nedir? Bayraklardan kaldırıma ve çakıla kadar oldukça çeşitli seçenekler mevcuttur – işte garaj yolunuz için doğru kaplamayı seçmeye yönelik rehberimiz…

kaldırım taşları

Kaldırım taşlı otomobil yolları güzel görünür ve evinizin önüne benzersiz ve şık bir görünüm katar.

Bayraklar çoğu zaman hususi bir düzenlemede çeşitli boyutlarda kesilir ve garaj yolunuza beton yada asfalt şeklinde öteki seçeneklerin karşılayamayacağı ısmarlama bir görünüm verir. Sadece bu, döşeli bir otomobil yolu kurmanın daha çok süre ve itina doğuracağı anlamına gelir. Fakat netice buna kıymet…

Indian Stone, Wyresdale Raven ve Natural dahil olmak suretiyle çeşitli kaldırım taşı seçeneklerini stoklarımızda bulunduruyoruz.

kaldırım

Bir otomobil yolunun döşenmesi, kaldırım taşlarının döşenmesiyle aynı konsepti takip eder, sadece taşların kendileri çoğu zaman blok şeklinde kesilerek, otomobil yoluna daha bakışımlı, tekdüze bir görünüm verilir.

Bununla beraber, klasik parke görünümünü keyfinize bakılırsa tasarlayabilmeniz için çoğu zaman kullanabileceğiniz birçok döşeme modeli vardır. Asfaltlama bununla birlikte oldukça dayanıklıdır ve bu da onu otomobil yolunuz için şık ve uzun vadeli bir çözüm haline getirir.

Abbey Setts, Traditional Block ve Windsor dahil olmak suretiyle bir takım asfaltlama seçeneği stokluyoruz.

çakıl

Uygun bakım ile, çakıllı bir otomobil yolu bir yaşam boyu sürebilir. Kaldırım taşları şeklinde, evinizin ön cephesine rustik, davetkar bir çekicilik katar ve öteki güzel duyu özelliklerle iyi uyum sağlayabilir.

Temeli attıktan sonrasında, kaldırım taşı ve kaldırıma kıyasla çakıl döşemek nispeten kolaydır. Tek ihtiyacınız olan muntazam bir römork, bir kürek ve bir tırmık ve birkaç saat içinde iyi görüneceksiniz. Yerinden olmuş taşları ara sıra fırçalayarak ve ara sıra bir üst kat ilave ederek garaj yolunun temiz ve tertipli görünmesini sağlayın.

Pea Gravel, Staffordshire Pink ve Klondike Gold dahil olmak suretiyle bir takım çakıl seçeneği stokluyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bayraklar, Kaldırım, Çakıl: Bir Otomobil Yolu İçin En İyi Örtü Nedir?” için bir yorum

  1. Geri bildirim: Zemin Kaplama - Zemin Kaplama

Yorumlar kapatıldı.