Başlangıcından bugüne BeA markası


İletişim teknolojisi alanında 100 yılı aşkın başarı

100 yılı aşkın bir başarı ile BeA, yazışma teknolojisi alanında derin köklere haiz ve uzun vadeli bir strateji ile geleceğe aşama kaydediyor.

1920’de 100 senelik bir başarı öyküsünü başlatan Friedrich Behrens AG’ydi. Ilkin bir ithalat-ihracat işi kurdu, arkasından orijinal ürünler üretmeye başladı. 1945 senesinde minik mamül üretimi ile faaliyetlerine süregelen bu şirket, 1951 senesinde Arnsburg’a yer değiştirmesiyle temel besin maddeleri de dahil olmak suretiyle bazı ürünlerin üretiminde süratli gelişme elde etti. Bu firmanın ekonomik büyümesinde oldukça etkili olan politikalardan biri de sahip-çalışan-katılım modelinin doğru kullanılması olmuştur.


1957’de ilk pnömatik zımba üretilip piyasaya sürüldü ve süratli ve güvenilir bir montaj aracı olarak endüstriye ve ticarete hızla girdi. Şirket, yeni uygulamalar ve pazarlar geliştirerek büyümeye devam etti ve 1977’de halka açıldı. 2006’da firmanın çoğunluğu Fischer-Zernin ailesi tarafınca satın alındı. Internasyonal stratejideki büyük bir değişim, şirketi Avrupa’nın önde gelen ahşap ürünleri birleştirme teknolojisi üreticilerinden biri haline getirdi.

BEA ürünleri

BEA ürünleri

Bu şirket dünya genelinde her gün milyonlarca çivi, zımba teli ve vida üretiyor. Bu şirket, Avrupa, Avustralya, Cenup ABD ve ABD’de her tür pnömatik kurulumda pazar lideridir. BeA, 14 iştirak, 3 iştirak ve 5 ortak girişim ile dünyanın en mühim pazarlarında yer almıştır. Ek olarak ürünlerini dağıtmak için 40’tan fazla ülkede ortakları bulunmaktadır.

Bu firmayı en kuvvetli firmalardan biri icra eden en mühim noktalardan biri de sunmuş olduğu seçkin hizmetlerdir. 450 çalışanı ve 75 satın alan hizmetleri çalışanı ile bu şirket devamlı kullananların yanındadır ve onlar için hizmet sunar.

BeA’da yazışma araçlarının gücü

OLMAK

BeA bağlantı sistemi, tüm ürün dünyasında bulunabilir. Pnömatik çivi çakma makineleri ve endüstriyel bağlantı elemanlarının önde gelen üreticilerinden kabul edilen Behrens Group, inşaat, mobilya ve ambalaj endüstrilerinde güvenilir bir ortaktır. Bu firmanın öteki başarıları içinde 100 yılı aşkın bir süredir otomotiv endüstrisi için yedek parça üretimi ve tedariki yer almıştır.

gelecekte gelecek

Olmak

Tüm bağlantı araçları (çivi, vida, tırnak plakası, her türlü ahşap bağlantı vb.) Almanya’da üretildiği şeklinde, pnömatik zımba ve çivi çakma makineleri de Almanya’da üretilmektedir. Seneler süresince satın alan hizmetleri, onu en güvenilir markalardan biri haline getiren bu firmanın öne çıkan özelliğidir.

BeA, Arnsburg’daki genel merkezinde lojistik ve destek kapasitesini genişleterek geleceğe uzun vadeli bir yatırım yapmış oldu; Bu sebeple iddialarına bakılırsa süratli ve verimli hizmet sadece bu kapasitede mümkün olabilirdi.

Netice olarak, bu firmanın sloganı olan gücün iletişimde olduğu, sektörde uygulanan yenilikçi teknolojilerin ve standartların kullanılması sebebiyle kendilerine verildiği söylenebilir.

Yapışkan kağıtSource bağlantı