Bahçe çitinizi iyi mi korur ve dönüştürürsünüz | bloga

İyi planlanmış ve bakımlı bir bahçe, güneşli bir günde dinlenmek için muhteşem bir yerdir ve herhangi bir eve mühim seviyede satılabilirlik katabilir, bundan dolayı insanoğlu bahçelerinin doğru görünmesi için birazcık yatırım yapma eğilimindedir.

Bir çok durumda başlangıç ​​noktası, bahçeyi canlandırması ihtiyaç duyulan bitkilerin, saksıların, ağaçların ve öteki çekici ufak şeylerin seçimidir. Bahçe çiti ilk göze çarpan unsurlardan biri olsa da bir çok süre kilit unsur olarak gözden kaçar.

Bir çerçeve, bir fotoğraf yada fotoğrafta olduğu şeklinde, daha oldukca bir gereklilik, güvenlik önlemi yada köpeklerin dışarı çıkmasını engellemiş olan bir şey olarak görülebilir. Kesinlikle tüm bu şeyler olsa da, bir çit bununla birlikte bahçenin genel görünümüne tesir ve kıymet katmak için bir fırsattır.

Çitinizi iyi mi en iyi durumda tutacağınıza dair bazı yararlı ipuçlarının yanı sıra, iyi mi birazcık cilalayacağınıza dair birkaç düşünce…

Lekeler, Cilalar ve Cilalar: Fark Nedir?

Boya, kaplama ve koruma hepsi bir arada olarak sunulan birçok ahşap bakım ürünü bulunmaktadır. Sadece, darabanız için en iyi seçeneğe karar vermeden ilkin değişik ahşap bakım türleri arasındaki farkları anlamakta yarar var.

Ahşap lekesi, ahşabı belirli bir gölgede lekeleyen bir sıvıdır. Bu çoğunlukla güzel duyu amaçlıdır ve pek oldukca koruyucu kalite içermez.

Ahşap verniği, ahşaba ince bir halde uygulanan bir sıvı, macun yada jeldir. Kaplama, koruyucu bir katman oluşturmak için ahşabın üstünde bir kaplama oluşturur yada onu beslemek için ahşabın yüzeyine nüfuz eder.

Ahşap kaplama, organik görünümünü ortaya çıkarmak için ahşaba uygulanan bir bitirme ürünü türüdür. Çoğu zaman bir yağ formundadır ve görünümü daha da geliştirmek için bir ahşap lekesinden sonrasında uygulanabilir. Ahşap lekesinden daha çok koruyucu özelliği vardır.

Bahçe çitiniz için ahşap koruma

Yüksek kaliteli, sağlam bir ahşap çit, eşit derecede yüksek kaliteli bir ahşap düzenleyici ile tertipli olarak bakımı yapılırsa uzun seneler katlanabilir. Koruyucu, çit panellerini ve direklerini besler ve yalıtır, ahşabı tüm elementlerden, çürümeden ve böcek hasarından korur.

Eskrim – Scots Oak’da Cuprinol Ducksback

Ağır Hizmet Waney Çit Paneli, en oldukca satan ürünlerimizden biridir ve üstünde çalışmak için mükemmel bir temeldir.

Ek olarak, mumla zenginleştirilmiş, suya dayanıklı, damlamayan ve süratli kuruyan çeşitli renklerde sunduğumuz Cuprinol Ducksback şeklinde bir takım formül de bulunmaktadır. Bu, çitinizi tepeden tırnağa kapatmayı mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz hale getirirken su hasarından, çatlaklardan, soyulmadan ve ayrılmadan korur.

Korunduktan sonrasında, öteki bahçe unsurlarını güzel bir halde birbirine bağlamak ve bireysel çekicilik katmak için doğru rengi yada kaplamayı seçmeye odaklanabilirsiniz.

Eskrim, zemin kaplaması yada başka bir bahçe projesi hakkında daha çok bilgiye yada tavsiyeye ihtiyacınız var ise, bizimle iletişime geçin. sales@georgehill.co.ukBizi arayın 0161 627 2020 yada dost canlısı danışmanlarımızdan biriyle konuşmak için mağazaya uğrayın

Bunları da sevebilirsiniz