Badger Patriot 105 Pistole Tabancası – Büyük Bir İnceleme


Bu gönderi bağlı kurum linkleri içerebilir. Onlar vesilesiyle meydana getirilen satın alımlardan size hiç bir ek ücret ödemeden minik bir komisyon alabiliriz.

Bugün piyasadaki en popüler airbrushlardan biri Badger Patriot 105’tir. Bu ürüne bakacağız ve size bir çeşit Badger Patriot 105 İncelemesi vereceğiz. Bu, airbrush satın alıp almayacağınıza karar vermenize destek olacaktır.

için artıları ve eksileri Badger Patriot 105 Pistole

Bu Badger Patriot 105 onlardan biri en iyi airbrush tabancası airbrush projelerine yeni başlayanlar için alabilirsiniz. … Minyatür için olmasıyla birlikte model boyama için de Airbrush boyamak Airbrush’ın kendisi muhteşem kalitededir ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Airbrush’ı kullanmak için yılların deneyimine ihtiyacınız olmadığı ve birtakım mükemmel özelliklere haiz olduğu doğruyu sebebiyle, Badger Patriot 105’i seçerken kendinize güvenebilirsiniz. Hala şüpheleriniz var ise, Amazon’da okunacak oldukca sayıda pozitif yönde kritik var. Şimdi Badger Patriot 105’i niçin almanız gerektiğine ve kim bilir niçin almamanız için bir yahut iki nedene bir göz atalım.

Avantajlar

 • Airbrush iyi dengelenmiş
 • Değiştirilebilir parçalara haizdir, bu da vitesi kolayca yükseltebileceğiniz demektir
 • Temizlemesi ve sökülmesi rahat
 • Yeni başlayanlar için en iyi seçim
 • oldukca amaçlı airbrush
 • Kesilmiş bir tutacağı vardır
 • Burnu aleni model
 • Nefes kesecek kaliteli tasavvur
 • Badger Patriot 105 Airbrush müsait fiyatlı

Dezavantajları

 • Airbrush kupa birazcık büyük sayılabilir ve daha minik projelerle meşgul olduğunuzda görüşünüzü engelleyebilir.
 • İğne, airbrushın ucunda görünür, bundan dolayı bunun bilincinde olun ve dikkatli çalışın.
BADGER PATRIOT 105-2XR Arrow Fine Gravity Airbrush, küçük kap
 • Yeni “105-2XR Arrow”, daha minik bir boya kabına haiz, yerçekimi beslemeli, çift hareketli bir airbrushtır.
 • Çift hareketli, dahili karışım, yerçekimi besleme, tek iğne/nozul (0,75 mm)

Amazon’da görüntüle

BADGER PATRIOT 105 İnce Püskürtme Fırçası Seti
 • Çift müessir, yerçekimi püskürtme aralığı, 2,25 inç’e kadar kurşun kalem hattı
 • Karıştırma pipeti, karıştırma kabı, hava deposu için değişik linke haiz hava hortumu dahil
 • Badger airbrushları Amerika’de üretilmiştir.

Amazon’da görüntüle

Badger Patriot 105’e genel bakış

Teknik özelliklere bir göz atalım:

 • Bütün sistem, koruma ve depolama için kullanışlı bir çanta ile beraber gelir. Airbrush’ı yanınıza almak istiyorsanız kılıf kullanışlı oluyor. İğne şeklinde bükülebilen daha hassas parçalara bilhassa dikkat edilmelidir.
 • Maksimuma ayarlanmış bir voltaj tetikleyici vardır, sadece bu da ayarlanabilir.
 • Bahsedilmiş olduğu şeklinde, iğne uzun ve görünür, bu da daha ince işler için faydalıdır. Yalnız bunun bilincinde olmanız ve airbrush’ı dikkatli kullanmanız icap eder.
 • Boya kabının çıkarılamayacağını ve airbrush gövdesine takılı bulunduğunu görmüş olacaksınız. Kupa 1/3 ons yahut 9.45 gram boya işleyebilir.
 • Airbrush tamamen metalden yapılmıştır ve kapak ve uç kapakları haricinde hiç bir plastik parçası yoktur.
 • Airbrush, kullanması rahat ve basit hale getiren yerleşik bir dengeleme sistemine haizdir.
 • Antet kendini merkezleyebilir ve kullanım esnasında öteki her şeyin doğru yerde olmasını sağlayabilir.
 • Akrilik de kullanabilirsiniz. Emaye Airbrush Renkleri

Porsuk Vatansever 105

Badger Patriot 105 iyi mi çalışır?

Pistole 30 ila 35 PSI verebilir ve daha ince işler için gerekirse 10 yahut 15 PSI’a düşürülebilir. Dengeli tasavvur, airbrushın saatlerce rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Bu, onu aşağıdakiler de dahil olmak suretiyle her tür proje yahut sanat için ülkü kılar:

 • grafik Tasavvur
 • çizimler
 • otomotiv sanatı
 • vücut sanatı

Kupa çok büyük olduğundan daha büyük projeleri daha iyi halledebilir ve yine yine doldurmanıza gerek kalmaz. Bazıları için yakın çekim çalışırken kupa mani olabilir, her neyse ki bir alternatif var. Yakın plan emek harcamaları için daha minik bir hazneye haiz olan Badger Air-Brush Co. 105-2XR Patriot Arrow’u kullanabilirsiniz.

Püskürtme desenine erişince, kalem inceliğinde bir çizgiden 3 inçlik bir püskürtme desenine kadar her şeyi elde edebilirsiniz. Bu, airbrush’ı arka plan boyama şeklinde şeyler için kullanabileceğiniz ve ek olarak daha ince teferruat emek harcamaları yapabileceğiniz demektir.

Modelleri boyarken renkleri sık sık değiştirmeniz gerekebilir, bu da Badger Patriot 105’i muhteşem bir seçim haline getirir. İğneyi kolayca çıkarabilir, temizleyebilir ve renkleri değiştirebilirsiniz. Yalnız azca oranda tiner kullanın ve boyayı bir kağıt havluyla silin.

Badger Patriot 105 Airbrush’ı Kimler Kullanmalı?

Bu hususi airbrush, airbrush meydana getirmeye yeni başlayanlar için harikadır. Özellikler kullanım kolaylığı sunar ve adım atmak için tecrübe gerektirmez. Oldukca yönlülüğü, daha çok tecrübe kazandıkça onu senelerce kullanabilmenizi de sağlar.

Projenize derhal başlayabilirsiniz; Yalnız renk ilave edin ve bitirdiniz. Sadece, yeniyseniz, birtakım şeyleri tecrübe etmek için birazcık zamana ihtiyacınız olabilir. Ana projenize başlamadan ilkin, onu atmak isteyeceğiniz başka bir şey için kullansanız iyi olur. Bu, ana projenize başlamadan ilkin airbrush sistemi ve müsait kullanım hakkındaki data sahibi olmanızı sağlar.

Havalı fırçalama hikayesinde yolunuzu bilseniz bile, Badger Patriot 105 tekrar de iyi bir seçimdir. Deneyimli airbrush sanatçıları, değişik renkler uygulayarak ve voltaj ayarlarıyla oynayarak sunulan bütün özelliklerden yararlanabilir. Böylece her yeni bir şey yapmak istediğinizde yeni bir airbrush almak zorunda kalmazsınız. Badger Patriot 105, her gün kullansanız bile uzun vakit dayanır. Yeni başlayanlar için ülkü ve daha minik nesneleri yahut modelleri boyamak isteyenler için kullanışlıdır.

Badger Patriot 105’i ne için kullanabilirsiniz?

Bu airbrush’ı pasta süslemekten kumaş boyamaya kadar nerede ise her projede kullanabilirsiniz. Airbrush için en ülkü tatbik alanı maket boyama ve benzerleridir. boyama minyatürleri.

Bunun için niçin idealdir?

 • İğne, daha minik modellerde daha ince, daha duyarlı ayrıntıları boyayacak kadar küçüktür. İşi çözmek için başka herhangi bir araca ihtiyacınız yok.
 • Airbrush sıradan ve sökülmesi ve temizlenmesi kolaydır, böylece değişik amaçlar için kullanabilirsiniz.
 • Meşgul olduğunuz birden fazla projeniz mi var? Badger Patriot 105 herhangi biri üstünde kullanılabilir şundan dolayı tek yapmanız ihtiyaç duyulan bütün renkleri değiştirebilmek için kullanımlar içinde temizlik yapmaktır.

Airbrush’ı kullanmaya devam edin ve onu kullanmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz. Ekipmana dikkat etmeniz ve pak tutmanız kafi ve değişik airbrush sistemleri kullanmak zorunda kalmadan evde minik nesneleri boyamak için mükemmel bir sisteminiz var.

Badger Patriot 105 Airbrush’a haiz

Airbrush projenizi başlatmaya hazır olduğunuzda yapmanız ihtiyaç duyulan ilk şey, airbrush’ınızda mevcut olan ayarlara bakmaktır. Ne istediğinizi özelleştirmenize destek olacak birkaç ayar vardır. Yeni süregelen biri olarak, airbrush ile neler yapabileceğinizi kestirmek için ana projenize başlamadan ilkin değişik ayarları kontrol edin.

Pistolenizin gerilimi yahut basıncı 30 ila 35 PSI (inç kare başına pound) içinde değişebilir. Daha minik nesneleri daha ince ayrıntılarla boyamak istiyorsanız, airbrushınızı daha düşük bir voltaja ayarlamanız gerekecektir. Bunun için ayar 10 ila 15 PSI olacaktır. Aradığınız ayarı bulmak için bu aralıkta yüksekten düşüğe doğru oynayabilirsiniz.

Üç inç genişliğinden minik ve ince çizgilere kadar değişik desenler oluşturabileceğinizi görmüş olacaksınız. Bu, hem daha büyük ölçekli projeleri aynı zamanda bu detaylı projeleri üstlenebileceğiniz demektir. Bardağa boya eklediğinizde, airbrush gövdesine kalıcı olarak bağlı olduğundan onu ayırıp yine takmanıza gerek kalmamıştır. Bundan dolayı, mevcut geniş renk yelpazesinden hem emaye aynı zamanda akrilik boya seçebilirsiniz. Yalnız bardağı doldurun ve hazırsınız, sadece bir tanesine karar vermeden ilkin değişik airbrushları tecrübe etmek en iyisidir.

Porsuk Vatansever 105 inceleme

Airbrushınızın bakımı ve temizliği

Her şeyde olduğu şeklinde, uzun vakit dayanmasını istiyorsanız, airbrush’ınıza dikkat etmeniz icap eder. Airbrush’ınızın bakımını tertipli olarak yaptığınızdan, incelediğinizden ve temizlediğinizden güvenilir olun. Badger Patriot 105 airbrush iğnesi, öbürlerinden değişik olarak kesik bir sapa haiz olduğundan temizlenmesi kolaydır. Kesik sap, düğüme kolayca erişmenizi sağlar, bu da sapı çıkarmadan iğneyi çıkarmanıza destek verir. Bundan dolayı, renkler içinde temizlik yapmanız gerekiyorsa, bunu yapmak süratli ve kolaydır.

Badger Patriot 105’in sökülmesi ve montajı da bir o denli kolaydır. Parçalar yalnızca elle sıkmayı gerektirir ve bir şeyleri sabitlemek için pense yahut başka aletler gerektirmez. Airbrush’ınızı satın aldığınızda, size her şeyin nereye gittiğini ve iyi mi çalıştığını detaylı bir şekilde yayınlayan talimatlarla beraber gelmelidir. Bütün parçalar bir diyagramda sunulur, böylece bir şey kaybederseniz ne arayacağınızı bilirsiniz. Her parça numaralandırılmıştır, böylece ihtiyacınız olduğunda tam parçaları sipariş edebilirsiniz.

Badger Patriot 105 Airbrush: Kontrol Kararı

Bu hususi airbrush, hem de müsait fiyatlı kaliteli bir üründür. Temizlemenin, ayırmanın ve birleştirmenin ne kadar rahat bulunduğunu tartıştık. Airbrush, airbrush meydana getirmeye yeni başlayanlar için harikadır, sadece daha deneyimli sanatçılar için de aynı derecede faydalıdır. Airbrush son aşama oldukca yönlüdür ve küçükten büyüğe muhtelif değişik projeleri tamamlamanıza destek olabilir.Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz