Artina Crylic Akrilikler ve Artina Akademi Kanvasları


Artina akrilik boyalar ve kanvaslar, bilhassa yeni başlayanlar için fazlaca cazip fiyatlara haizdir ve yüksek nitelik vaat etmektedir.
Artina ürünlerini sizin için kontrol etmemize izin verildi.

Artina Hakkındaki

Artina, onları üreten ve satan Easel Shop’un ev markasıdır. Akrilik boyalar, yağlı boyalar, sulu boyalar, fotoğraf setleri, kalemler, keçeli kalemler, muhtelif boyama yüzeyleri, şövaleler, fırçalar, boyama bıçakları ve öteki boyama takıları benzer biçimde mamüller Artina’dan temin edilebilir.

Artina Crylic akrilik boyalar

Artina Crylic renkleri, muhtelif kap boyutlarında mevcut olan impasto akrilik renklerdir:

Ek olarak, yeni başlayanlar için ülkü ve fiyat açısından fazlaca ilgi çekici olan renkler değişik setlerde de mevcuttur:

artina akrilik boya tuval

Müstahsil laf veriyor

Üreticiye bakılırsa, Artina’nın Crylic akrilik boyaları macunsu, kuvvetli bir kıvama haiz olmalı, ivedi kurumalı ve yüksek fer haslığına haiz olmalıdır. Ayrıca, muhteşem boyama özelliklerine haiz olmalı, ivedi kurumalı ve üstünde çalışılması basit olmalıdır. Artina, yüksek opaklığa, iyi fer haslığına ve optimum renk gücüne haiz renkler vaat ediyor. Artina’nın akrilik boyaları da suyla seyreltilebilir ve bundan dolayı kıvamları son aşama değişken olmalıdır – sadece kuruduktan sonrasında kalıcı olarak su geçirmez olmalıdır. Renkler ne olursa olsun yüksek kaliteli pigmentlerden yapılmıştır ve fazlaca iyi renk parlaklığına haiz yüksek kaliteli bir ürünü güvence eder.

Kontrol etmemize izin verilen mamüller

Imtihan 1: Artina akrilik boyalar ve kanvas artı vinil yapışkan ortam

İlk kontrol çalıştırması esnasında Artina Crylic akrilik boyaları standart bir vinil yapıştırıcı ile beraber dökme ortamı olarak kontrol ettik. Her şey Artina’nın 50 x 40 santimetre’lik Akademi tuvalinde. Karıştırma işlemi esnasında renklerin nispeten kimyasal kokusunu ayrım ettik. Bizlere bakılırsa, “sulu yeşil” olarak adlandırılan hariç, renk parlaklığı açısından bir bir renklerin tüm bunlar fazlaca iyidir. Bu, oldukca düşük bir doygunluğa haiz, birazcık “çamurlu” bir tona haizdir.

Bütün renkleri vinil yapıştırıcı ve bolca su ile karıştırdık. Akrilik boyalar mat olduğundan su ilavesi önemlidir. Ek olarak siyah hariç her renge silikon hasım kattık.

artina ürün testi akrilik dökümviva decor ürün testi sıvı boyama

Ondan sonra renkleri aynı halde iki fincana yerleştirdik ve FlipCups olarak tuvale yerleştirdik. Renk karışımı tuval üstünde nispeten iyi dağılabilir. Hücre oluşumuna Bunsen beki ile destek olmamız gerekiyordu, ısının tesiri olmadan yalnız birkaç hücre oluştu. Renk ayrımı iyiydi, bir bir renkler fazlaca iyi karışmadı. Kırmızı, öteki renklerle en fazlaca karışmıştır – özgün kırmızı, resimde daha fazlaca kıpkırmızı olmuştur. Kurutma işleminde, fotoğraf manzara açısından nerede ise asla değişmemiştir ve kuruduğunda ipeksi mat ila hafifçe parlaktır.

Akrilik döküm Artina

Imtihan 2: Artina akrilik boyalar ve kanvas artı dökme ortamı olarak Floetrol

İkinci kontrol çalışmasında, dökme ortamı olarak Floetrol ile beraber Artina Crylic akrilik boyaları kontrol ettik. Her şey ek olarak Artina’nın 50 x 40 santimetre’lik Akademi tuvalinde.

Bütün renkleri Floetrol ve birazcık su ile karıştırdık. Burada su ilavesi de gerekliydi, sadece vinil yapıştırıcıdan birazcık daha azca – zira Floetrol esasen vinil yapıştırıcıdan birazcık daha sıvı bir kıvama haiz. 1. testte olduğu benzer biçimde siyah hariç her renge silikon hasım ekledik.

Artina Crylic Test Sıvısı Boyama

Ondan sonra renkleri yine aynı halde iki fincana yerleştirdik ve FlipCups olarak tuvale yerleştirdik. Bu sefer renkler muhtemelen Floetrol yardımıyla tuval üstünde birazcık daha iyi dağılabildi. Bu sefer hücre oluşumu için bir Bunsen beki kullandık, böylece fazlaca sayıda güzel hücre elde edebildik. Bu kontrol çalışmasında renk ayrımı, kontrol 1’dekinden birazcık daha netti. Renkler, özgün tonlarında fazlaca iyi korunmuştur. Kurutma sürecinde, fotoğraf görünüş açısından nerede ise asla değişmedi ve fotoğraf 1 benzer biçimde, ipeksi mattan hafifçe parlaklığa kadar kurudu.

sıvı boya anlamı

Artina ürünleriyle yaptığımız testlerin video incelemesi

Devamlı olduğu benzer biçimde, kontrol sürüşlerini sizin için bir videoya kaydettik:

Kontrol edilen Artina ürünleriyle alakalı nihai sonucumuz

Artina Crylic akrilik boyalar

Artina Crylic akrilik boyaların kalitesi iyidir ve kontrol ettiğimiz tonlar güzel bir renk parlaklığına haizdir (“sulu yeşil” haricinde). Tek negatif nokta, boyaların birazcık kimyasal kokusu. Öte taraftan, dökme ortamı kesinlikle renklerin güzel bir saten cilaya kadar kurumasını hakkaten sevdik. Bu yüzden, sona ermiş resmin bitirilmesi ne olursa olsun lüzumlu değildir – sadece yeniden de resmin uzun zaman dayanması ve korunması için bunu öneriyoruz. Artina Crylic akrilik boyalar fazlaca iyi bir fiyat-performans oranına haizdir ve bizce bilhassa dökmeye yeni başlayanlar için uygundur.

Artina Akademi tuvalleri

Artina Academy tuvalleri 280g/m², 50x50cm’ye kadar olan ufak formatlı resimler için fazlaca uygundur. Bununla beraber, daha büyük formatlar için, Akademi kanvaslarının sağlamlığı ve kaplaması alt sınırda olduğu için, 380 g/m² ile birinci derslik bir kanvas öneriyoruz. Kumaşı da oldukca ince. Bununla beraber, yeni süregelen sanatçılar ve tatbik amaçları için, Akademi tuvalleri mükemmel, zira fiyat ne olursa olsun rakipsiz.


Kontrol edilen bütün mamüller bizlere Artina tarafınca sağlandı. Bu aşamada, bunun için fazlaca teşekkürler. Sadece bu, malzemeler hakkında görüşümüzü etkilemez. Testleri olabildiğince objektif bir halde yapmış olsak da, bunlar normal olarak yeniden de şahsi görüşlerimizdir.

Artina ile alakalı daha çok data edinin:

https://twitter.com/EaselShop/
https://www.pinterest.ch/StaffeleienShop/
https://www.youtube.com/user/EaselShop

Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz