Art Resin – Bu popüler epoksi markası hakkındaki her şey


Bu gönderi bağlı müessese linkleri içerebilir. Onlar vasıtasıyla meydana getirilen satın alımlardan size hiç bir ek ücret ödemeden ufak bir komisyon alabiliriz.

DIY toplulukları, sanatçılar ve zanaatkarlar içinde iyi tanınan Art Resin, reçine endüstrisindeki en mühim markalardan biridir. Bununla beraber, bununla birlikte Amazon’da bulunan pahalı varyantlardan biridir; neredeyse her insanın temel gereksinimlerini satın almış olduğu online site. Reçinenin fiyatı öteki varyantların fiyatının iki katıdır. Almaya kıymet mi yoksa müsait fiyata alternatif mamüller var mı?

marka hakkındaki SanatReçine

Reklamda Art Resin, epoksinin “sanatçılar tarafınca sanatçılar” için yaratıldığını iddia ediyor. Bir çift (ikisi de fotoğrafçı) fotoğrafları için reçineye gerekseme duyduğunda, reçinenin güzel duyu ihtiyaçlardan oldukca endüstriyel gereksinimler için yapıldığını ayrım ettiler. Çift, şimdi Art Resin olarak malum DIY, sanatçı ve el sanatları pazarında markayı kurmak için oldukca çalıştı. Bir Dallas firması olan Resin Venture Inc, epoksi reçine Art’ın üretimi, pazarlanması ve dağıtımı ile uğraşmaktadır.

reçine için satış
Görsel: artresin.com

ArtResin’in Özellikleri

Reçine, takı, bardak altlığı, sanat, fotoğrafçılık, ahşap işleri, kupalar ve daha fazlasının yapımı dahil olmak suretiyle yaratıcı projelerde yaygın olarak kullanılır. İki parçalı bir kit 1:1 oranında uygulandığından reçine kullanmak kolaydır ve bu fazlaca basittir ve yeni başlayanlar için bile kolaylaştırır. Ek olarak ürün self leveling özelliği ile kristal berraklığında ve parlak bir son kat verir. Ürün amacına müsait kullanıldığında toksik değildir. Ek olarak, uçucu doğal bileşikler ve dumanlar içermediği için tehlikeli olmadığını iddia eder. Çıktının sararmasını önlemek için reçine mekanize edilmiştir. Sadece epoksinin zaman içinde sarardığı görülmüştür.

Art Resin’i muhtelif pigmentler ve boyalarla dikkatli bir halde karışmasını sağlayarak renkli bir epoksi oluşturabilirsiniz. Markanın yalnızca reçinelerini tamamlamak için ürettiği Art Resin’den sıvı pigmentler de kullanabilirsiniz. Feragatname: Size gurur verici fiyatı bir defa daha hatırlatmak istiyorum.

Not: Epoksinizi projede uygulamadan ilkin renklendirmeden ilkin ve sonrasında kontrol etmeniz daha iyi olur.

paket boyutları

Muhtelif paket boyutları mevcuttur ve işte sıralama:

Başlangıç ​​Paketi

Art Resin’in başlangıç ​​kiti birtakım projeler için kafi olacaktır. Ortalama sekiz fit kareyi kaplayan 16 onsluk sertleştirici ve reçine şişelerinden kaynaklanır.

ART RESIN Epoksi Reçine Başlangıç ​​Kiti, 16 oz
 • VOC yok. BPA’sız. Duman yok. Yanmaz, gıdaya müsait, toksik değildir
 • Sararmadan eşi olmayan koruma için UV ve HALS stabilize edilmiştir
 • Kullanması rahat: karıştırma payı 1:1; ortalama 473 ml kapak. 4 m²
 • Art için hususi olarak tasarlanmış, yüksek parlaklıkta, kendiliğinden yayılan saydam kaplama formülasyonu Amerika’de üretilmiştir.

Amazon’da görüntüle

stüdyo kiti

Bu kit, birden fazla projede çalışan sanatçılar tarafınca kullanılır. Ortalama otuz iki fit kareyi kaplayacak yarım galonluk sertleştirici ve reçine kavanozlarından kaynaklanır.

ART RESIN Epoksi Reçine Stüdyo Kiti, 1 galon
 • Sanat sektöründe kullanılmak suretiyle geliştirilmiş oldukca kaliteli epoksi reçine
 • Böylece, ArtResin kullanıldığında uçucu doğal bileşiklerden meydana gelen buharlar oluşmaz ve kuruduktan sonrasında yüzey besin için güvenilir hale gelir.
 • Resmi sararmaya karşı sakınan UV filtresi. Yüzey kuruduktan sonrasında parlaktır

Amazon’da görüntüle

muhteşem biralternatif ürün tarafınca Pro Marine

Bu ürün, ArtResin’e oldukca iyi bir alternatiftir ve terkip ve özellikler açısından karşılaştırılabilir. Ayrıca, ProMarine’den ProArt Resin en çok renk kararlılığına haizdir.

PROMARINE, ProArt epoksi reçine sağlar
 • Sanat projeleri için hususi olarak geliştirilmiş, muhteşem renk kararlılığı
 • 1:1 karışım oranında kullanması oldukca rahat, %100 katı, sert kabuk kaplama
 • Oldukça parlak ve kristal berraklığında, tamamen sızdırmaz çözümünüz, muhteşem hava tahliyesi

Amazon’da görüntüle

Reçine Hesaplayıcı: Ne Kadar İhtiyacınız Var?

Reçine, 1 galonluk bir kitin 1/8 inç kalınlıkta ortalama 32 fit kareyi kaplayacağı demektir. Lütfen epoksinin 1/8 inç kalınlığa kadar kendiliğinden düzleşeceğini ihmal etmeyin. Aynı halde, iki galonluk bir kit ortalama 64 fit kareyi kaplarken, öteki taraftan; 32 onsluk kit ortalama 8 fit kare kapsar. Epoksi reçine hesaplayıcısına da güvenebilirsiniz.

Kullanması rahat bir oluşturduk reçine hesap makinesi Kullanabilirsiniz.

Reçine Hesaplayıcı

Reçine niçin güvenlidir?

Reçine, American Society for Testing and Materials’daki toksikologlar tarafınca dikkatli bir halde kontrol edilir ve yönergelere bakılırsa kullanıldığında toksik olmadığı onaylanır. Bileşik reçine, uçucu doğal bileşikler ve dumanlar üretmeyecek halde tasarlanmıştır. Solventlerin ve reaktif olmayan seyrelticilerin bulunmadığı pak bir sistemdeki yüksek kaliteli ürün torbaları, sıhhat problemlerine niçin olabilecek reaktanları özgür bırakmaz. Ek olarak sıvı hali yanıcı değildir. Emin kılan bütün bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda ürün hava yolu ile de kargolanacaktır. Birtakım ilaçların kuvvetli ve kuvvetli kokuları vardır, sadece reçinenin hafifçe bir kokusu vardır ve satın alan dostudur.

Art Reçine Besin Güvenliği Tehlikesi midir?

HAYIR. Art Resin kürlendikten sonrasında tamamen inert olduğu için besin ile münasebet eden bir araç-gereç olarak güvenle kullanılabilir. Reçine, liç ve dünya çapındaki standartlara geçiş için kapsamlı bir halde kontrol edilmiştir. Bütün testlerden başarı ile geçmiş ve amacına müsait kullanıldığında gıdaya bulaşmadığı belgelenmiştir.

reçine epoksi

Art Resin ısıya ne kadar dayanıklıdır?

Reçine, 120 F ya da 50 C’ye kadar ısıyı kaldırabilir. Sadece ısı bu noktaya vardığında sertleşen nesneler elastiki hale gelir; soğuduktan sonrasında azar azar sertleşir. bu Altlık üstünde reçine yüzeyi Sıcak bir bardağın sıcaklığından rahatsız olmaz, sadece fırından yeni çıkmış yiyecekler benzer biçimde hoşgörü noktasını aşan aşırı sıcak öğeler zarar görebilir.

Kürlenmiş Art Resin su geçirmez olarak kabul edilebilir mi?

Reçine epoksi, projeyi dökülürken dikkatli bir halde yalıtarak, yüzeylerde su hasarını önler.

ebook epoksi reçine

Art Resin’in sararma önleyici koruması var mı?

Resin, su berraklığının daha uzun vakit korunmasını sağlamak için müze kalitesinde malzemeler kullanır. Bir çok reçine, epoksinin sararmasını geciktirmeye destek olan bir UV dengeleyici ihtiva eder. Sadece, bu tek başına destek olmaz. Bileşik reçineler yalnızca UV stabilizatörlerinden değil, bununla birlikte HALS adında olan gelişmiş bir katkı maddesinden de kaynaklanır. [hinders amine light stabilizer that helps in disrupting the yellowing process before it even starts. The outcome is that it remains clear both in the bottle and when cured.

UV light degrades epoxy resins and they are often prone to yellowing. Stabilizing additives thereby assist in reducing the damage. UV stabilizer works to safeguard against the perishing of gloss, cracking, de-lamination, chalking, and the yellowing of epoxy. As UV stabilizer cannot delay the yellowing process for more time, Art resin has HALS [hinders amine light stabilizer] sararmaya karşı daha uzun koruma.

reçine michaels
Fotoğraf: artresin.com

Epoksi için hususi renklendiriciler: reçine tonu

Art Resin ResinTint, Art Resin Epoxy ile birleştiğinde yüksek doyum ve mükemmel tonlara haiz bir renk tonu meydana getiren yüksek kaliteli bir sıvı pigment renklendiricidir. Ayrıca, reçine renklendirme boyalarının toksik olmadığı kabul edilir ve ASTM D-4236’ya uygundur.

Metalik set

Bu 8’li sette İnci Yeşili, İnci Sarısı, İnci Menekşesi, İnci Mavisi, İnci Pembesi, Metalik Altın, Metalik Bronz ve Metalik Gümüş; her biri 25 ml’lik şişelerde.

RESINTINT metalik reçine boya seti
 • Fazladan bling efekti için 4 parlak ve ışıltılı renk
 • Belirtildiği halde kullanıldığında toksik değildir.
 • Reçine içerisinde kapsüllendiğinde alev almaz.

Amazon’da görüntüle

Topyekün Resintint renk seti

Bu 10’lu set deniz mavisi, siyah, kahverengi, beyaz, mor, kırmızı, yeşil, turuncu, sarı ve maviyi ihtiva eder; her biri 25 ml’lik şişelerde.

RESINTINT sıvı pigment, komple set paketi
 • Bu, bütün temel renkleri içeren ResinTint topyekün setidir.
 • Ek olarak şunları ihtiva eder: Metalik ve Neon set 8 ışıltılı renk ihtiva eder
 • Epoksi reçine için yüksek kaliteli renklendiriciler

Amazon’da görüntüle

Kullanıcılar ne önerir: satın almaya kıymet mi?

Reçinenin iyi bir takip edeni var ve onu kullanmayı seviyorlar. Bununla beraber, birtakım kullanıcılar kabarma, karmaşa bir süreç ve nispeten daha uzun bir kemikleşme süresinden yakınma etmektedir. Birkaç birey epoksinin sararmaya başladığını ayrım etti. Lütfen epoksilerin zaman içinde sararacağını ihmal etmeyin. Piyasada birkaç iyi yarı fiyatına varyant olduğu düşünüldüğünde, müşteriler ürünün yüksek fiyatından ötürü hayal kırıklığına uğradılar. Reçine değişik bir boyutta paketlenmiştir. İdeal olan, daha ufak bir şişe satın almak ve peşinden büyük yatırıma değip değmeyeceğini görmek olacaktır.

Kapak fotoğrafı: artresin.comSource bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz