Akrilik Deri Etiket Talimatları

Akrilik Cilt Etiketi ve ne kadar iyi oldu?

Daha önce denemedin mi?’in iyi olması iyi mi? Kutular, resim çerçevesi yada akrilik boya ile cep telefonu kılıfına dökmek için partnerin benzer biçimli… Hepsi akrilik döküm görünümü ile tam tersini süslemeyi umuyor. Rengin kenarlardan taşması beni hep hayal kırıklığına uğrattı. Sonuç çirkin görünüyor. Akrilik Deriler için Rahibe İnsan Objeleri naturel olarak yapılmıştır. Bu yöntemde
Bir insanoğlunun en iyi şekilde kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle, etrafta deneyler yaparak, kendi kendine yaşayan döküm görüntüleri nesneleri süslemeyi son derece kolay hale getiren yeni bir teknik bulduk. “Akrilik Cilt Sticker” diye bir şey var.

akrilik cilt çıkartması gül
Sevgililer Günü için 3D rose yada akrilik kaplamalar kendinden yapışkanlıdır. Ebru görünümü için ip tekniği kullanılmıştır.

Akrilik Kaplama Etiketi için bu malzemeye ihtiyacınız olacak.

Akrilik Deri Etiket için adım adım talimat

Kendinden yapışkanlı folyonun hazırlanması

Birçok kendinden yapışkanlı filmi ve diğer kendinden yapışkanlı malzemeleri denedim. Sonuç her zaman aynıydı: Boya camsı plastik yüzeye yapışmayacak veya kuruduktan sonra pul pul dökülmeyecekti. Problemi tüketmese, Yöntem geliştirildi:

akrilik cilt çıkartması

  1. Untergrund’un (Holzbrett yada Pappe) rol almış olduğu bir Selbstklebefolie’ye dokunun. Bir göz atmak için sollama yapın.
  2. Bundan dolayı, Licht’in daha çok yansıtması mümkün değildir.
  3. Ortam Gießmedium ve Wahl 1:1’i içeren Acrylfarbe ve Grundiere die Oberfläche damit. En iyi Netice, en iyi sonucu elde etmek için kullanılır. Her şeyin kurumasına izin verin.

Bu, bir etiket oluşturabileceğiniz bir etikettir. Artık yüzeyi tuval benzer biçimde kullanabilirsiniz. Acryl Pouring, bir Buchumschlagfolie auf jede Menge Geld, das du sonst für Leinwände ausgeben Würdest. Sparta es Stauraum!

Akrilik döküm yada Stickeroberfläche

Untergrund, Pouring Technik möglich benzer biçimde bir şeydi. Folie by Gasbrenner tarafınca kullanılabilir. Bu, en oldukca kullandığınız etiketin etiketidir. Buchumschlagfolie auf einen starren Untergrund hast bekleben, alt tabakayı yükselterek renginizdeki akış yönünü ve hücrelerin oluşumunu etkileyebilirsiniz.

Mein Akrilik Döküm Tarifi

Normalde ayrı bir kapta bir kısım Floetrol ile bir kısım Liquitex Pouring Medium’u özlüyorum. Acrylfarbe ile ilgili informasyon ve deneyimlerinizi paylaşmayın. Alles wird gut verrührt and dann einige Tropfen Silikonöl hinzugefügt. Pouring Technik’i Wahl verwenden’ı kullanamazsınız, um ölebilirsiniz
Farbe auf die Oberfläche aufzutragen. Akrilik Cilt Etiketi, Tage için en iyisidir. Arkasından kalan silikon yağını sünger, su ve birazcık deterjanla çıkarabilirsiniz.

akrilik deri etiket çivi
Viefältighe Einsatzmöglichkeiten der Folie mit Acrylhaut: Akrilik cilt çıkartması yada tırnak transferi için kullanılabilir. Video YouTube kanalını buldum.

Nesnelerin Dekorasyonu

Akrilik Cilt Etiketi ile çeşitli nesnelere haiz olan Pöglichkeiten’ı, yeşil renkli olarak değiştirebilirsiniz. Das Einzige, es zu beachten yaldızlı: die Oberfläche des Objektes sollte glatt und sauber sein. Ek olarak, bu şekilde bir çıkartma yapıştırılmıştır.

kitap kapağı

Tasarım kontrolünüz ile süslemek istediğiniz bir kitabı alın ve şablon olarak kullanın. Kitap sticker’ı üzerine kitabı bu amaçla koymanız yeterli. Kenarlarda bırak ve mesafe öyleydi, şu demek oluyor ki kitap kapağı kıvrılabilir. Daha sonra kitap kapağının arkasındaki koruyucu kağıdı çıkartırsanız, kapak’ı b istersiniz. (1) Bir ek olarak, şeffaf plastik tabakalar koruyucu çubuklar, bütünün en iyi mekanik yükü ve ıslak korumalı. (2)

akrilik cilt çıkartması buchumschlag

Çerçeve

Acrylgießbild sınıfı büyük bir kuşaktır, ve bu dönem Rahmen’in babası olarak kabul edilir. (1) Bir Streifen ve enferne das Schutzpapier auf der Rückseite etiketindeki Schneide den Sticker. (2) Şeridi çerçevelerin yüzeyine yapıştırın. Rahmen Kantini’nde bir Klebestreifen’e haiz olmak önemlidir. Bastelmesser, Akrilik Deri Etiket ve Ecken sauber zuschneiden için kannst du den. (3) Mit dieser Methode kullanan Rahmendesign, muhteşem olan herhangi bir tasarıma haizdir. (4)

akrilik cilt çıkartma eğitimi

Ipuçları ve Püf noktaları

  • Swipe Technik’i en iyi Ergebsen führt olarak kullanıp kullanmayabilirim. Mitdieser Technik, devasa yükseklikte kaliteli bir Akrilik Deri Etiket ile kaplanmıştır. Bu, arkasındaki nesnelerin dekorasyonunu oldukca daha kolay hale getirir.
  • Çok fazla rengi karıştırmayın. Bu, tüm dökümleriniz için genel bir ipucudur. Tüm Tamamlayıcı renklerden önce çok fazla renk kullanılması, kirli ve mat bir görüntü oluşmasına neden olur.
  • Akrilik Cilt Etiketinizi düz bir yüzeyde kurumaya bırakın. Ansonsten fließt Farbe in eine unerwünschte Richtung ve Die Zellen werden zerstört.
  • Çıkartmanızın oda sıcaklığında yada daha soğukta kurumasını bekleyin. Gemälde’nizde ısı sebebiyle çatlaklar oluşabilir.
  • UV Licht yada mekanik Beastung’un arkasındaki Sticker, Fernis yada Reçine versiyonuyla solttest du dein Werk.

Akrilik Deri Etiket için Video Eğitimi

Akrilik Deri Etiket ve Video Eğitimleri için herhangi bir malzemeyi kullanabilirsiniz:

Ümit ederim, Erklärungen und Tipps, en yeni Technik ile en iyi Spaß’ta bana destek oldu. YouTube Kanalında Lernvideos ve Akrilik Cilt Çıkartmalarına göz atın. Doch mal vorbei. Gösterilen Technik ein Buch / e-Kitap için başvurun:

AKRİLİK DERİ STICKER: Akrilik Döküm Tekniğine Göre
Kalıp Akrilik Cilt Etiketi Yazarın kendisi tarafından geliştirilmiştir. Basit ve günlük bir şekilde, döküm deseninizin sonucunu yüzeyleri güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Designfolie’ye girin, Unicate’de tüm birimleri seçin! iyi amazon

Julia Tepesi

Julia Tepesi

Ulm’de göz doktoru olan Julia Knoll, 6 aylık kızı ve 2 yaşındaki oğluyla birlikte doğum iznine çıktı. Mesleğinin yanı sıra, suluboya resimler ve portreler de dahil olmak üzere yağlı boyalarla uzun yıllar sanatsal olarak aktif olmuştur. Akrilik döküm iki’dir. Akrilik, alkollü boyalar ve döküm reçinelerine benzer biçimlerde akış teknikleri Özel olarak kullanın. Akrilik Cilt Etiketi’nin mucidi olarak ve YouTube’da method’u kullanırdı. Bu tekniğin çeşitliliğini ve olanaklarını videolarda kullanabilirsiniz – süratli tasarımınızla süsleyemeyeceğiniz hiçbir şey yok! Dizaynlar, aşırı basit ve sayısız kullanım için yüzeyleri ve nesneleri kaplamayı kendinden yapışkanlı hale getirir. Julia ayrıca yakın zamanda bu konuda bir kitap yazdı: «Akrilik Deri Etiket: Akrilik Dökme Tekniği ile Yüzeyler».

https://www.feysbuk.com/acrylicsticker/

https://www.instagram.com/juliaknollart/

https://www.youtube.com/channel/UCnQ-jJA4qbjQsVojzsSX00A

 

Kaynak bağlantısı

Bunları da sevebilirsiniz