ahşap zemin merdivenleri

Ahşap çatı merdivenleri

Çatı Merdivenleri – Çatı katınıza kolay erişim

Katlanır ahşap çatı katı merdivenleri, çatı katı dönüşümünüze yada çatı katınıza güzel duyu açıdan hoş, yerden tutum elde eden ve kullanımı kolay erişim sağlar. Piyasada metal ürünler var, sadece çeşitli dekor tasarımlarına ve mimari tarzlara uyan çekici bir görünüm için Timber’ı öneriyoruz.

Niçin ahşap?

Ahşap çatı katı merdivenleri çoğu zaman mevcut tavanınıza takılabilen ahşap bir çerçeve ile beraber gelir. Sektör lideri Titan katlanır zemin merdivenlerinin açıklıkları çoğu zaman 500-700 mm genişlik ve 1100-1200 mm uzunluk içinde değişmiş olur ve size rahat manevra kabiliyeti için kafi alan sağlar ve alanın sınırı olan olduğu yerlerde bile formda kalır.

Yalıtılmış.

Ahşap çatı katı merdivenleri, çoğu zaman polistiren yada kauçuk ile yalıtılmış bir kapakla beraber gelir. Polistiren ısıyı etkili bir halde tutarken lastik takozlar da hava akımlarını hapseder ve tavan aranızdaki aşırı sıcaklıkların önlenmesine destek sağlar. Titan tarafınca üretilen trapdoors ek olarak, alanınızın mevcut renk şemasına uyum sağlamak için çekici beyaz iç ve dış kaplamalara haizdir.

Kullanımı kolay.

Ahşap çatı katı merdivenleri, kolay açılıp kapanması için kullanımı kolay mandallara haizdir. Çoğunlukla ahşap bir itme ve çekme çubuğu da bulunur, bu da kapağı zahmetsizce açmanıza ve altında dururken merdiveni bırakmanıza olanak tanır. TDE27 Exclusive Loft Ladder benzer biçimde ürünler, sorunsuz emek harcama için yenilikçi yay dengeleme sistemlerine haizdir ve gürültülü yada hasar verici darbeleri ortadan kaldırır.

Yerden tutum elde eden depolama.

Katlanır ahşap çatı katı merdivenleri, kapak kapalıyken uygun ve yerden tutum elde eden gizleme için çoğu zaman üç bölümden oluşur. Her bir bölüm katlanır ve kapağın üstüne yerleşerek ek zemin alanı ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, kurulu bir çatı katı dönüşümünüz var ise, depolama yada mobilya ve yaşam alanı için bol miktarda yeriniz olduğu anlamına gelir.

Yapı.

Merdivenler, ağırlığınızı esnemeden yada bükülmeden desteklemek için çekici bir dokuya ve muhteşem yapısal bütünlüğe haiz kaliteli ahşaptan yapılmıştır. Titan Midmade fonksiyonel merdivenler benzer biçimde belirli modeller, dayanıklılık ve çekici bir yüzey için yüksek kaliteli İskandinav ladininden yapılmıştır. Titan’ın Top Flight ahşap zemin merdiveni benzer biçimde, Midmade de bir tırabzanla beraber gelir. Bu, tavan arasına girerken ve çıkarken destek sağlar.

Güvenlik.

Ek bir güvenlik önlemi olarak, Titan TMM26 benzer biçimde birçok ahşap katlanır merdiven kaymaz lastik ayaklarla donatılmıştır. Bunlar, çıkarken yada alçalırken merdivenin zeminde kaymasını önler, kısaca kayma yada düşme olasılığı minimumdur, bu her ihtimale karşı temel bir özelliktir.
George Hill Ltd’de Satılık Loft MerdivenleriTavan arasına şık ve işlevsel bir erişim yöntemi arıyorsanız, niçin katlanır ahşap çatı merdivenlerinden birini düşünmüyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek arasından bütçenize uygun bir merdiven ve gizli saklı kapı seçerken problem yaşamayacaksınız ve çatı katınıza kolay ve rahat erişim sağlayacaksınız. Titan Loft Merdivenlerimiz var satılık Hırdavat mağazamızda. Seçenekleriniz, fiyatlandırma ve kurulum hakkında daha çok data için e-posta, telefon yada mağaza kanalıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardım etmek için buradayız.


23 Eylül 2013


Bunları da sevebilirsiniz