Ağaç işleme kelepçeleri ve kelepçeleri üretiminde 60 yılı aşkın deneyime haiz bir marka olan Pihar Brand ile tanışın


Piher’in sunmuş olduğu

Piher markası ilk olarak 1957 senesinde İspanya’nın Legerno şehrinde Picras kardeşler Ricardo ve Juan tarafınca kuruldu. Bugün 65 yıl sonrasında aynı bölgede yer edinen bu şirket 500 m2 ofis alanı, 2.000 m2 üretim alanı ve 2.000 m2 depo ile etkinlik göstermektedir. Pekras kardeşler, makine mühendisliği eğitimlerini tamamladıktan sonrasında ilkin eğitim almış ondan sonra mekanik tornalar, ağaç işleme tornaları ve mengeneler yaparak ekip üretimi alanına girmişler. Pikras kardeşlerin icatları içinde, ilk olarak İspanya’da kaydedilen, bundan ilkin tüm marangozluk kelepçeleri ve kelepçeleri gelenekseldi ve rahat bir dişli vida kullanılarak çalıştırılan pistonlu kelepçe sistemi var. Bu başarıları ve buluşları elde ettikten sonrasında, Pihar’ın ana hedefi devamlı yeni benzersiz tasarımlar geliştirmek ve geliştirmek olmuştur.


Aradan geçen bunca yıl geçmesine karşın Pihar hala orijinal değerlerini ve amacını korumakta ve devamlı yeni patentler ve yeni yenilikler için çabalamaktadır. Bu markanın bu kadar popüler olmasının sebeplerinden biri, Piher ağaç işleme kelepçelerini oldukça yönlü ve kullanışlı bir alet haline getiren yüksek mukavemeti, verimliliği ve muhteşem kalitesidir. 1990 yılından bu yana marka, Pikras ailesinin yeni nesli tarafınca yönetilmekte ve üretim şekilleri modernize edilerek emsalsiz ürünler piyasaya sunulmaktadır.

Piher, kelepçelere ek olarak oldukça çeşitli konektörler ve destek sunar sunar. Piher ürünleri dünyada yüksek kalitesi ile bilinmektedir ve ilk olarak dayanıklılık ve konforun mühim rol oynadığı ustalaşmış kullanıma yöneliktir. Piher ürünlerinin uzun yıllara dayanan tecrübesi ve devamlı gelişimi, onları en sıkıntılı koşullarda bile en talepkar müşteriler için olmazsa olmaz bir vasıta haline getirmiştir.

Bihar mı Pierre mi?

“Piher yada Pierre” Kullananların haiz olduğu sorulardan biri de Piher’in iyi mi doğru söyleniş edileceğidir. Iyi mi söyleniş edileceği mevzusunda bu markanın uzmanlarının verdiği bilgilere nazaran; Onlar da İngilizce’de doğru telaffuzunun Piyir olduğu kanısındaydılar, sadece İran pazarında Pihir olarak biliniyor.

Bihar

Piher ürünlerinin en mühim ve öne çıkan özellikleri içinde şunları sayabiliriz:

  • Tüpü tutmak için çene oluklarına haizdir ve…
  • Anti-kaynak ve anti-elektrot beden boyası
  • Çene kapanma hızının iki katı
  • Ağır ağırlık taşıma kabiliyeti
  • Uygun boru yerleştirme ve kapatma için kelepçelerin gövdesi üstünde kavisli
  • Klipsin açılmasını, kaymasını ve kullanıcıya zarar vermesini önlemek için kaymaz frenler

İlk tasarımlardan 65 senelik geliştirmeye

Bihar

Bu firmanın ürünlerinin aslı, marangozluk kelepçelerinin yada kelepçelerinin tasarımı ve üretimidir. Bu markanın ürünleri devasa yükseklikte kalitede olup, yüksek dayanıklılık ve direnç ile profesyonelce tasarlanmıştır. Bolca tecrübe ve devamlı ürün iyileştirmeden yararlanılması, Piher kelepçelerini sıkıntılı endüstriyel işler için güvenilir bir seçim haline getirmiştir.

Çevreye bağlılık devam ediyor

Bihar

ISO 14001:2004 sertifikası, sürdürülebilir ve çevre dostu üretimi onaylar. Bu ideoloji firmanın tüm departmanlarında uygulanmaktadır. Her yeni ürünün tasarımında çevreye olan zararı olan tesirleri en aza indirilmeye çalışılmış ve hammadde seçimi ve satın alınması, üretim ve paketleme şeklinde çeşitli sektörlerde bu siyaset dikkate alınmıştır. Bu çalışmaların neticeleri üretim sürecini direkt etkilemiş ve bu markanın gelişmesine yol açmıştır.

Piher ürünlerinin üretim ve dağıtımında temiz enerji kullanımı

Bu marka, ürünlerinin üretimi için %100 yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik elde eden elektrik kooperatifi Som Energía’yı kullanmıştır. Ek olarak son zamanlarda üretim sektörünün gerekseme duyduğu enerjiyi sağlamak için güneş panelleri kullanılmaktadır.

Piher, ISO 9001:2000 sertifikasına haizdir.

Bihar

Ağaç İşleme Kelepçeleri yada Pihar Kelepçelerini benzer ürünlerle ayırt eden özelliği, Avrupa standartlarında yapılmış yüksek kaliteli araç-gereç kullanımı ve kuvvetli bir taahhüttür. Güvenilir üretim sistemleri ve kalite denetim birimi kullanımı ve kullanımı 30 yılı aşkın süredir ürünlerin üretiminde hataya niçin olmamıştır. Ek olarak Pihar’ın tüm faaliyeti süresince satılan ürünler içinde bir tek 65 tane kusurlu ürün kaydedilmiştir.

Piher markasının küreselleşme süreci

Piher ilk kez 1995 senesinde dünya pazarlarına ve internasyonal fuarlara girmiştir. Arkasından Piher mengene ihracatı büyük bir artış göstermiş ve firmanın ürünleri dünyanın 5 kıtasında onlarca ülkede beğeni toplamış, bugüne dek satışlarının %50’den fazlası Avrupa pazarlarında bulunmaktadır.

Etkili lojistik yönetimi

Bihar

Daha iyi hizmet için Piher markası, lojistik departmanında size mahalli ürünleri ve siparişleri 24-48 saat içinde gönderebilecek deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip kurmuştur. Ek olarak öteki ülkelerdeki teslimat süresi teslimat yöntemine nazaran değişmektedir.

Pihar ürünleri satın al

Sazokar, müşterilerine eksiksiz bir Piher ahşap işleme kelepçeleri ve kelepçeleri yelpazesi sunar ve tedarik eder. Piher ürünlerini satın almak için Sazakar mağazası internet sayfasına girebilir, arzu ettiğiniz ürünü seçip satın alabilirsiniz.Source bağlantı