acrylgiessen.com – Creative Magazine – Anasayfa


Son Blog Yazıları:

çizmek

Atlar, yüzyıllardır insanları büyüleyen görkemli yaratıklardır. Güzellikleri, güçleri ve zekaları onları dünyanın en meşhur hayvanlarından biri yapar. Açık tarlalarda dört nala koşan yırtıcı aygırlardan terbiyede dört nala koşan zarif kısraklara kadar, atların duygu uyandırma ve paylaşan herkesi mutlu etme mevzusunda benzeri olmayan bir kabiliyeti vardır.

İnsan kalbi, günde ortalama 100.000 kez atan ve vücuda ortalama 2.000 litre kan pompalayan muhteşem bir organdır. Bir tek bir yumruk büyüklüğündedir, sadece gücü muazzamdır: vücuttaki her hücreye ve dokuya oksijen ve dirimsel besinler sağlar. Kalp değil yalnız…

bulut çizmek

Bulutlar, devamlı değişen biçim ve renkleriyle gökyüzünü boyayan, tabiatın boya fırçası gibidir. Kabarık ve beyaz, karanlık ve ürkütücü olabilirler yada gün doğumu yada gün batımında parlak renkli görünebilirler. Bulutların bizlere olağanüstü manzaralar sunmanın yanı sıra iklimi düzenlemede de mühim bir görevi var…

köpek balığı çizmek

Köpekbalıkları, şık, kuvvetli vücutları ve gizemli, yırtıcı davranışlarıyla bizi büyüleyen, okyanustaki en büyüleyici yaratıklardan biridir. Bu uç yırtıcılar 400 milyon yıldan fazladır ve dev balina köpekbalıklarından minik fener köpekbalıklarına kadar her biçim ve boyutta gelir. Keskin dişleriyle…

boyama sayfaları ejderhalar

Ejderha çizmek ve boyamak hem çocuklar hem de yetişkinler için popüler bir aktivitedir. Ejderhaları boyamaktan doğan hayal gücü ve yaratıcılık, motor becerilerini ve konsantrasyonu geliştirmeye destek olabilir. Bu yolculukta bizlere katılın ve yeni ejderha boyama sayfalarımızı keşfedin…

anime eziyet

Anime çizimleri, dünyayı kasıp kavuran kültürel bir fenomen haline geldi. Parlak renkleri, benzersiz karakter tasarımları ve büyüleyici hikayeleri ile anime çizimleri dünya genelinde milyonlarca hayranın kalbini fethetti. Dragon Ball ve Naruto şeklinde popüler Shonen serilerinden Studio Ghibli filmlerinin büyüleyici hikayelerine kadar anime’de hepimiz için bir şeyler vardır…

adaçayı yeşili

Yemyeşil bir ormanda yürüyüş yapmayı yada doğada sessiz bir tefekkür anını anımsatan adaçayı yeşili, bakanda bir sakinlik ve sükunet duygusu uyandırır. Adaçayı yeşili, yumuşak ve sessiz kalitesiyle bizi yavaşlamaya ve hayatımızı oluşturan rahat zevklerin tadını çıkarmaya çağrı ediyor. Adaçayı yeşili…

bir dinozor çiz

Bir zamanlar dünyayı dolaşan görkemli ve hayranlık uyandıran yaratıklar olan dinozorlar, bugüne dek hayal gücümüzü ve ilgimizi çekmeye devam ediyor. Devasa boyutları, korkulu pençeleri ve jilet şeklinde keskin dişleriyle, ani ve gizemli bir halde ortadan kaybolmalarından ilkin gezegeni 160 milyon yıldan fazla yönettiler. Dev T-Rex’ten çevik Velociraptor’a kadar her dinozor türünün kendine özgü özellikleri vardır.


Sefalar getirdiniz acrylgiessen.com, akrilik döküm ve sıvı boyama için Almanca informasyon portalı. Sizi en sevdiğimiz bağımlılık olan Fluid Art hakkında tertipli olarak güncelliyoruz.

Yeni süregelen biriyseniz, başlamanız için size pek fazlaca yararlı informasyon ve esin vereceğiz. Adım adım talimatlarımız ve Eğitim Videoları tüm teknikleri ve püf noktalarını öğrenebilirsiniz – değişik olanları da deneyip karşılaştırıyoruz malzemelerin dökülmesi satın almaya kıymet olup olmadığını ve fiyat-performans oranının doğru olup olmadığını bilmek için akrilik boyalar, döküm ortamı ve aletler şeklinde.

Gelişmiş bir döküm ustası olarak bile, blogumuzda daima deneyimli zanaatkarlardan birçok ipucu ve püf noktası bulabilirsiniz. Size tertipli olarak garip bilgiler sunuyoruz ve videolar sıvı boyama hakkında her şey. Ek olarak daima güncel kalmanız için son olarak döküm trendlerini, tekniklerini ve malzemelerini sunuyoruz. Bunun için sizi de kaydedebiliriz Bülten tavsiye etmek.

Topluluktaki öteki oyuncu seçimi meraklılarıyla düşünce alışverişinde bulunmak ve ağ oluşturmak istiyorsanız yada yalnız fotoğraflarınızı paylaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. feysbuk grubu bir.

Size bolca eğlence diliyoruz!

Martina ve Thomas acrylgiessen.com

Akışkan Boyama / Akışkan Sanatı

Akışkan Sanat yada Akışkan Fotoğraf bunlardan biridir Malteknik ve Almanca’da akışkan sanattan başka bir şey ifade etmez. Geleneksel boyamadan değişik olarak boya, fırça yada spatula ile uygulanmaz, sıvı halde boya yüzeyine dökülür. Oldukca fazla ön informasyon sahibi olmadan derhal başlayabilir ve ilk sanat eserlerinizi yaratabilirsiniz. Bu yöntemler yeni başlayanlar için harikadır, sadece ileri düzey kullanıcılar için de daima yeni fırsatlar vardır.

Değişik boya ve araç-gereç türleri ile sıvı sanat yapabilirsiniz, en mühim sıvı boyama tekniklerini sizler için sıraladık:

Akrilik döküm – akrilik akış tekniği

Akrilik döküm ile akrilik boya daha ince ve tek döküm ile dökülebilir. Bu karışım ondan sonra yağ şeklinde katkı maddeleri kullanılarak karıştırılarak tuval üstüne dökülür. Uygulanan renk karışımı ondan sonra tuvali eğerek değişik şekillere ve gradyanlara getirilebilir. İlaveler, renkli hücrelerin oluşmasını sağlar. Akrilik boyalarla dökülür.

Bu konudaki en mühim makaleler burada bulunabilir:

Alkol Mürekkebi – Alkol mürekkebiyle yaratıcı yollar

Alkollü Mürekkep tekniği ile güzel renkli sanat eserleri yaratabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı şeklinde alkollü mürekkepler, kısaca alkol bazlı mürekkepler kullanılır. Bunlar su geçirmez bir yüzeye damlatılır, püskürtülür yada bir aplikatörle uygulanır. Hususi özelliği, uygulanan renkleri istediğiniz süre tekrardan sıvılaştırabilmeniz ve renk gradyanları şeklinde değişimler yapabilmenizdir.

Alkol Mürekkebi tekniğine adım atmak için aşağıdaki blog gönderilerini tavsiye ederiz:

Resin Art – döküm epoksi reçinesi

Reçine yada epoksi reçine yada epoksi adında olan iki bileşenden oluşur: gerçek reçine ve uygun bir sertleştirici. Bunlar dikkatlice karıştırılır, sıvı yada katı renk pigmentleri ile sağlanır ve peşinden boya yüzeyine dökülür. Her birinin avantaj ve dezavantajları olan fazlaca viskoz ve fazlaca ince ürünler olduğundan uygun uygulama için doğru epoksi reçinesinin kullanılması önemlidir. Evet evet epoksi reçine satın al Bundan dolayı, uygulamaya hususi dikkat gösterilmelidir.

Reçine birkaç saat içinde kimyasal tepki sonucunda sertleşir. Birkaç katman üst üste dökülebilir. Klasik görüntülerin yanı sıra şekiller yada takılar da yapabilirsiniz. Burada sunulan tüm sıvı boyama seçenekleri içinde reçine sanatı en zahmetli olanıdır – sadece onu nefes kesici sanat eserleri yaratmak için de kullanabilirsiniz.

İşte Resin Art’a erişmek için gereksinim duyduğunuz en mühim bilgiler:

Airbrush – Bir airbrush ile büyüleyici teknikler

Airbrushing, resminize son rötuşları eklemenin yada onu tamamen tekrardan tasarlamanın fazlaca hususi ve fazlaca yönlü bir yoludur. Onun yardımıyla, airbrush resimlerinden boyamaya ve yaratıcı kendin yap fikirlerine kadar her şeyi yapabilirsiniz.

Başlamanız için en mühim malzemeleri listeledik:Source bağlantı

Bunları da sevebilirsiniz