3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama

3 Boyutlu epoksi zemin kaplama uygulaması, zemine döşenen 3 boyutlu dijital baskı materyal üstüne saydam reçine epoksi ve yüzey sertleştirici bileşiminin uygulanması ile hazırlanmaktadır. Bu sayede mekan zemininde capcanlı renklere haiz 3 boyutlu bir görsel elde edilmiş olur. 21yy.’a yakışan tasarımları 3 boyutlu epoksi kaplaması ile elde edebilirsiniz.

İstanbul 3 Boyutlu Epoksi Uygulaması Su Kaplumbağası

3D Epoksi Ömrü Ne Kadardır?

Epoksi oldukça dayanıklı bir malzemedir. Bu yüzden epoksi uygulaması yaptığınız yüzeyde sertleşen epoksi tabakası ince bir film tabakası oluşturmaktadır. Bu film tabakası sadece çekiç darbeleri ile kırılabilmekte ve düzgüsel yaya trafiği ile senelerce bozulmadan korunabilmektedir.

Hangi Mekanlarda 3 Boyutlu Epoksi Kullanılır

Bu mevzuda net bir yanıt vermek oldukça zor zira epoksi emek vermesi ustalaşmış ellerde her mekana inanılmaz bir güzel duyu katmaktadır. Sadece düşünce vermesi açısından banyo, evler, imalat atölyeleri, ofisler, evlerde ve tüm yaşam alanlarında 3 boyutlu epoksi zemin kaplaması güvenle tercih edilebilir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 6
İstanbul Eyüp 3 Boyutlu Epoksi Zemin Uygulaması Üç Yapraklı Yonca

Epoksi Kaplama Sağlığa Zararı dokunan Mı?

Epoksi malzemesinin sağlığa olan herhangi bir ziyanı hemen hemen tespit edilmemiştir. Solvent içermediği için yanmaya karşı dirençli bir malzemedir ve her türlü ortamda rahatça kullanılabilmektedir. Öteki epoksi zemin kaplamalarında olduğu şeklinde 3 boyutlu kaplama da her türlü yağ, sıvı, asitler ve aşındırıcılara karşı son aşama yüksek direnç gösterir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 9
İstanbul Banyo 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Su Halüsülasyonu

3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Tutarları

Düzgüsel mat uygulamalara nazaran saydam epoksi kaplaması birazcık pahalı bir tercihtir. Sadece elde edeceğiniz inanılmaz görünüm ile kıyaslandığında ödediğiniz tüm bedele fazlasıyla değeceğini görmüş olacaksınız. Epoksi için genel m2 fiyatı vermek mümkündür sadece saydam epoksi kaplamasında kullanılacak alanın genişliği, durumu ve kaplamada kullanılacak malzemelerin yerinde bulgu yapılması gerektiği için net bir fiyat verebilmemiz için lütfen parasız bulgu formumuzu doldurun. İstanbul 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplaması mevzusunda epoksi zemin meydana getiren firmalar içinde en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Bulgu Talebi için: https://ezinsaat.com/iletisim/

Ne kadr sürede hazırlanmış olur?

Firmamız İstanbul içinde vereceğiniz siparişleri yerinde tespit ederek fiyatlandırma ve süre bilgilerini yazılı olarak size aynı gün bildirmektedir. Bu sayede taahhüt ettiğimiz en kısa sürede mekanınız hazır olarak size teslim edilecektir. Hazırlamış olduğumuz mekanlar tarafımızca bir yıl garantilidir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 8
Su Halüsülasyonu İstanbul Fatih Epoksi Zemin Uygulaması

Bunları da sevebilirsiniz